שלום

שלום

לגבי השאלה ששאלתי כאן לפני כמה ימים.

הגבתיי למה שרשמתם לי אבל לא עניתם לי,אז הנה התגובה שלי ואשמח אם תוכלי לענות לי(:

התשובה שלי לתשובה שלך היתה:

"לגבי סעיף ד-אני יודע שהקלפים אכן כמובן אמורים להתייחס לנוא השאלה.

אבל זה מה שייצא..לכן התייעצתי איתכם-כי אני לא מבין איך קלף זה קשור למשהו מאוד טכני ולא רגשי.

אז כאשר שואלים שאלה את הטארוט-לשים סימן שאלה בסוף השאלה או לא?

לגבי מה שרשמת ש-בכללי נראה שיש מוכנות לדירה אך יש לפתור קודם בעיות...

גם לי נראה כך מהפריסה-אבל זה הענין-אין לי דרך ולא תהיה לי גם,להשיג עוד הכנסות או לקבל שיתוף פעולה מהמשפחה(כי חוץ מאימי אין לי גם עוד משפחה כמו שרשמתי).ובנתים מחירי הדירות ממשיכים לעלות.אם היתי קונה לפני שנה כשקבלתי את הכסף.אז היו לי למשל יותר אפשרויו. מעט..

אני ישאל עוד כמה ימים את השאלה שנתת לי לדוגמא.אבל האם לא אמורים לשאול את הטארוט שאלה מדויקת ולא שאלה פתוחה כמו"כיצד להתנהל..כדי.."?

וממש ממש תודה לך!"

שבת שלום ,

לגבי השאלה שלך אם לשים סימן שאלה או לא ,התשובה היא כן ,אם זו שאלה ,למעשה מה שחשוב 

זה לשאול שאלה ממוקדת ולתחום זמנים ,ולשאלתך האחרת .לכל קלף בחפיסת הקלפים יש  משמעות ,ומה שחשוב זה להבין את

המסרים שיש לקלפים להעביר לשואל .ומכיון שהקלפים הם כלי לצמיחה והתפתחות פסיכולוגית ורוחנית ,

המסר יכול להיות גם טכני וגם רגשי ,זה נכון שקלפי הגביעים מיסוד המים מסמלים רגשות ורוחניות .

בשאלה שהיצעתי לך כמו "כיצד להתנהל על מנת ...וכו' ?" הכוונה שלי היתה לקבל עבורך מסרים להבהרה ומציאת 

נתיבי אנרגיה נכונים ,הקלפים יכולים לתת כיוון ,הם אומרים מה יכול להיות ,אך לא מה חייב לקרות .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי(:

לקחתי את עצתם ושאלתי אחרי כמה ימים את השאלה שאמרתם לי:

"כיצד להתנהל בחודשים הקרובים כדי לרכוש דירה ?"

יצא:

אביר המטבעות -התשובה.

חוסם/תומך מימין-4 הגביעים

חוסם תומך משמאל-ששת הגביעים.

תאירתי לעצמי שאקבל רק מסרים-אבל לפי מה שהקלפים אומרים עכשיו זה שאני צריך דווקא לא להסס ולקנות דירה  חודשים הקרובים!

מה שלא מסתדר לי עם הקריאה שקראנו לפני כמה ימים-שם יצא שבעצם יש מוכנות לקניית דירה,אך עדיין לא לקנות בנתים...

אז אני לא מבין כבר?לקנות או לא?כי לא הרבה השתנה בימים האחרונים.ניסתי לברר עם מישהו א הוא יכול להלוות לי כסף אבל הוא סירב כמו שציפיתי-כי אין לו את הסכום המינמלי אפילו שאני צריך .

לגבי המסרים מהקלפים,הבנתי את הקלפים ,אבל אני לא יודע 100 אחוז מה הכוונה במקרה שלי למשל:

קלף ששת הגביעים ממש לא מדבר למקרה שלי הרי

הקלף השני-4 המטבעות-אני מנסה "להחיל אותו עליי ועל עצם השאלה,והדברים היחידים שאני מצליח לחשוב עלהם זה למשל שהוא מדבר על להמנע מרכילות(תכננתי לקנות דירה במקום "לא הכי טוב" אז אולי הוא מתכוון שלא להקשיב לידיעות על מצב השכונה?).הוא מדבר לא להכנע לפחדים(חשבתי אולי לקנות בפריפריה-מה שמפחיד אותי מאוד מבחינת איך אסתדר שם וכו'..).

זה הדבר היחידי שקצת דיבר אלי -כי לגבי מה שהוא אומר גם ש"אנו חייבים לחקור את מקור הספקות ולהתעמת עם העובדות"-אני בודק את זה.

אבל הענין הוא שאפילו אם אעבור לשכונה הלא טובה או לפריפריה-עדיין די  חסר לי עוד כסף(להובלה,עו"דףמתווך וכו'..).

מה לעשות?אני מבולבל משני הקריאות השונות יותר..

בוקר טוב ,

כדי להבין את הקלפים יש ללמוד אותם . קלף התשובה מצביע על אדם שרוצה להתקדם לשלב הבא ,

אך מהסס ומתקשה לממש ולבצע ולכן הוא מבולבל .מניעים חומריים  ומעשיים גורמים להיסוסים שלך .

כשיוצאים למסע של רכישת דירה ישנם ספקות רבים ,והספק מונע ממך לראות את הדברים באור נכון ,

קלף 6 גביעים מזמין אותך לבדוק מה עשית לא נכון עד כה בהקשר לנושא ,לא להיות פסיבי אלא אקטיבי 

ולבחור דרך אחרת ,אולי להתייעץ עם איש מקצוע בנושא ? אולי לגשת ולברר בבנק אפשרויות מימון ?[זו  דוגמא ]

המסר של הקלפים  הוא ללמוד משגיאות העבר ולפעול אחרת ,ליצור עתיד שונה .זה דורש ממך להשקיע מחשבה ,

ולעשות ברורים בנושא .משהו שעדיין לא נעשה .[יכול להיות שתגיד לי עשיתי את כל הברורים ,ובכל זאת תנסה לבחון אפשרויות ]

בהצלחה 

תודה לך על העזרה

אבל האמת שבאמת עשיתי כבר את כול הבירורים -בנקים הלוואות חברים ועוד ועוד...

זה משהו שאני מברר ומנסה לדחוף כבר חצי שנה-גם במקומות שנראו לי חסרי סיוכוי ניסתי בכול אופן.

לגבי למידה מהעבר -אין לי כול כך מה ללמוד כי אף פעם לפני כן לא התעסקתי בענין כזה של מכירת דירה-או אפילו משהו דומה.

אז השאלה היא-האם כן להמשיך עם תהליך קניית הדירה כמו שיצא בקריאה הזו או להמתין כמו שיצא בקריאה בשאלה הראשונה?

ותודה לכם..

הנושא נתון לשיקול דעתך ,בדיקה ובחינה של הנתונים המצויים בידייך ,

השאלה היא אם אתה מסוג האנשים הלוקחים סיכונים בחיים ,או יושבים על הגדר ממתינים לשעת כושר 

וחושבים אולי המצב ישתנה ,מי יודע אולי תזכה בלוטו ?או בדיור למשתכן ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר