קריאת קלפים שעשיתי -קריאת SOS

שאלתי-האם האם כדאי לי לקנות דירה בשלושת החודשים הקרובים

יצא פעם ראשונה-ירח(קלף אמצעי),מימן -כוכב ומשמאל -קוסם

את השאלה הזאת שאלתי כשגלשתי מהטלפון הנייד-והיה לי קשה לקרוא ולהתרכז אז קמתי למחשב ושאלתי -

האם כדאי לי לקנות דירה בשלושת החודשים הקרובים? 

כלומר עם סימן שאלה ויצא משהו אחר!

יצא:

מימין קלף הצדק

התשובה באמצע-אביר החרבות

וחמישה מטבעות משמאל-קלף תומך/חוסם

א.מה קורה כאן?למה התשובות השתנו??

ב.אביר החרבות-זה בדיוק ההפך ממני-אני די תמיד יוזם והכי לא מפונק בעולם..

האם הקלף פשוט אומר לי"לך על זה"?

אבל מצד שני יש את קלף חמישת המטבעות...

ג.קלף הצדק מהקריאה השנייה  וקלפים מהקריאה הראשונה-מדברים על דברים נורא סימנטלים-בעוד שאני קודם כול מאוד לא סימנטלי ובטח לא בנושא כזה.

אני שוקל את היתרונות(למשל-שכדאי לקנות כי בסכום שיש לי המחירים יעלו ולא יהיה לי בעתיד מספיק בוודאות, למשל)

מול החסרונות (לדוגמא-שיש לי מספיק רק כדי לקנות בית ישן,במקום לא טוב ורחוק מהיכן שאני גר-עם כול ההשלכות הרבות והקשות שזה מהווה עבורי).

אני שוקל אותם בצורה מאוד קרה ומנסה להגיע להחלטה-אך לא מצליח.

ד.אחד הקלפים מדבר על "ללכת לטיפול" לפתור רגשות-במיוחד שקשורים לאימי-אכן יש לי קשר מאוד קשה עם אימי(היא נטשה אאותי בילדות ולא רצתה לטפל בי),ולמרות זאת ניסתי לדבר איתה ולבקש את עזרתה.הסברתי לי את מצוקתיי ולמה אני לא יכול וגם רוצה להמשיך לחיות בשכירות וכו'..

אך היא לא רוצה לעזור לי כספית-למרות שיש לה(כמו שהיה צפוי).

אני לא מבין אייך במקרה זה "עבודה " על הקשר עם אימי תעזור לי-דבר ראשון כי אין עם מה/מי לעבוד,דבר שני -כי זה איננו קשור לנושא השאלה(שוב,אלא אם כן היה סיכוי לשכנעה-אך הוא לא קיים ב100 אחוז).

בוקר טוב ,

כלל ראשון בפריסת קלפי טארוט ,הוא שפורסים פעם אחת בלבד על שאלה ,אם ברצונך לשאול שוב את אותה שאלה ,

יש להמתין מספר ימים לפני ששואלים ופורסים ולכן אתייחס רק לפריסה הראשונה לשאלתך .

כל הקלפים בפריסה הם קלפי מסר ,לא קלפי תשובה ,קלף התשובה ,הירח מייצג מסע אל הלא ידוע ,ולא נותן תשובה ,

הקלף מצביע על ספקות וחששות מהבלתי ידוע ,וזה טבעי ,ואחד מהשיעורים שלנו בחיים זה לדעת להתמודד עם אי וודאות .

קלף הקוסם מייצג אנרגיה יצירתית ושימוש נכון בתקשורת שיש עמה יכולת ליצור מציאות הקלף רומז על כוחות פוטנציאליים 

שעדיין לא הגיעו למימוש .אבל יש בכוחך כן ליצור מציאות חדשה ,קלף הכוכב מדבר על התמודדות עם הבעיות לפני השגת התוצאה

הרצויה ,זהו קלף חיובי המצביע על יושר ,כנות וצורך בהגשמת חלום שמוזן על ידי פעולה ,נראה מהפריסה שיש מוכנות לקנות דירה אך עדיין אין מימוש כי יש לפתור קודם בעיות  כמו מימון כספי ,או שיתוף פעולה מצד המשפחה ,

תוכל לשאול שוב בעוד כמה ימים את אותה השאלה או שאלה אחרת כמו " כיצד להתנהל בחודשים הקרובים כדי לרכוש דירה ?"

ועוד דבר שיש לזכור לגבי הקלפים התשובה והמסרים אמורים להתייחס לשאלה ששאלת לא לנושא אחר .[זה בהקשר לסעיף ד' ]

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

אוקיי תודה(:

לגבי סעיף ד-אני יודע שהקלפים אכן כמובן אמורים להתייחס לנוא השאלה.

אבל זה מה שייצא..לכן התייעצתי איתכם-כי אני לא מבין איך קלף זה קשור למשהו מאוד טכני ולא רגשי.

אז כאשר שואלים שאלה את הטארוט-לשים סימן שאלה בסוף השאלה או לא?

לגבי מה שרשמת שבכללי נראה שיש מוכנות לדירה אך יש לפתור קודם בעיות...

גם לי נראה כך מהפריסה-אבל זה הענין-אין לי דרך ולא תהיה לי גם,להשיג עוד הכנסות או לקבל שיתוף פעולה מהמשפחה(כי חוץ מאימי אין לי גם עוד משפחה כמו שרשמתי).ובנתים מחירי הדירות ממשיכים לעלות.אם היתי קונה לפני שנה כשקבלתי את הכסף.אז היו לי למשל יותר אפשרויו. מעט..

אני ישאל עוד כמה ימים את השאלה שנתת לי לדוגמא.אבל האם לא אמורים לשאול את הטארוט שאלה מדויקת ולא שאלה פתוחה כמו"כיצד להתנהל..כדי.."?

וממש ממש תודה לך!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר