שאלה בנושא הבנת חלום

בוקר טוב מיריemo_84.png,

הלילה שוב חלמתי חלום, אודה לפירושך:

חלמתי שאני מסתובבת ביער כשלפתע אני מבחינה באנשים עם מסיכות שאוחזים בידם סכין ומבינה שהם מחבלים שמטרתם לבצע פיגוע דקירה, אני מנסה להסתתר בפניהם מאחוריי העצים אך אחד המחבלים מבחין בי ומתחיל לרוץ לעברי, אני בורחת אך הוא מצליח לתפוס אותי, כשהוא מוריד את המסיכה אני מגלה שמדובר בבחורה , באפיזודה השנייה אני ועוד אנשים יושבים במעגל סביב המחבלת והיא מבקשת מכל אחד לתת לה סיבה אחת מדוע היא צריכה להשאיר אותו בחיים, אני מתחילה ראשונה, אני ניגשת אליה ואומרת לה שיש לי שתי סיבות מוחשיות וסיבה תיאורתית: הראשונה שאני אוהבת את החיים והשנייה היא שאיני רוצה לצער את האהובים שלי בזה שלא אהיה קיימת בחייהם והתיאורתית שאם היה לי ילד לא הייתי רוצה להשאיר אותו יתום, המחבלת מרוצה מתשובותיי ומחליטה לשחרר אותי
במציאות המצב הביטחוני לא מטריד אותי
מה המסר מהחלום?

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מלך הגביעים
תשובה - האיש התלוי
תומך/חוסם - תשע החרבות

תודה רבהemo_49.png

היי מיקי 

הקלפים מדברים על שינוי ומהפך [קלף התלוי ] כדאי להשתחרר מדפוסי עבר ,לוותר על דברים חיצוניים ,

להימצא במקום לא נוח לטובת הבנה של העולם הפנימי .הזדמנות לראות דברים מנקודת מבט חדשה .

זו תקופה של התכנסות ובחינת דברים לעומק ,להבין שהמציאות אינה מתנהלת על פי הציפיות .

לראות את מציאות כפי שהיא ולהתמודד איתה ,יש לפעול במקום להשקיע אנרגיה בדאגות וחששות .

ללמוד מתי לשחרר את חומת המגן ,ולאזן בין הרגשות . 

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

שוב תודה רבה מירי גם על הפירוש הזהemo_01.png, כאמור מעריכה את עזרתךemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר