שאלה בנושא הבנת חלום

בוקר טוב מיריemo_83.png,

שוב חלמתי חלום הלילה, אודה לפירושך:

חלמתי שאני קוראת במקומון כתבה על דרמה שמתחולל בבית ספר בעיר מגוריי, בכתבה יש תצלום של בית הספר וברקע התקהלות של אנשים בשער בית הספר , אני מזהה את בית הספר ואומרת לעצמי שאני מכירה את המקום ויודעת היכן מיקומו, בעקבות כך אני מחליטה לגשת לבית הספר, אני יוצאת מביתי לכיוון בית הספר ומגלה שעדיין יש אנשים בשער ומדובר באותם אנשים שהופיעו בתצלום בעיתון מה שגורם לי להבין שהם כבר היו כמה ימים רצופים במקום, אני מתקרבת למקום ומגלה שאנשים מחזיקים בסורגים של השער ומעוניינים להיכנס לבית הספר אך השער נעול, פתאום אני קולטת ילד קטן מבין האנשים שמשתחל דרך הפתח של הסורגים ומצליח להיכנס לתוך בית הספר למרות השער הנעול

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - ארבע המטבעות
תשובה - מלך החרבות
תומך/חוסם - מלך הגביעים

תודה רבהemo_01.png

ערב טוב מיקי ,

ילד בחלום הוא סמבול לעתיד ,מסמל התגשמות של כוחות אפשריים הגלומים בנו ,ילד מסמל התחדשות ,

תמימות נאיביות ,ופשטות ,אז בסך הכל חלום בו מופיע ילד הוא בדרך כלל חלום אופטימי שמבשר התרחשויות חיוביות .

ילד או ילדה מופיעים די הרבה בחלומות שלך . מה לדעתך המסר אליך בחלומות בהם מופיע ילד ?

מלך החרבות מתאפיין בתחושת אחריות נחישות ,וקבלת החלטות על סמך שיקולים רציונלים ,

מלך הגביעים מסמל איכות רגשית ,ויצירתיות ,מיוצג על ידי מזל סרטן ,המסמל אמהות ונאמנות ,המסר הוא לשחרר 

את חומת המגן ולבסס בטחון רגשי פנימי , ולאזן רגשות ,לא להפעיל סחטנות רגשית .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מיריemo_01.png, לדעתי המסר שבהם מופיעים ילד בחלום הוא התחברות לאני ולאמת הפנימית שלי, גם לילד יש אמת פנימית בצורת תמימות וניקיון מפילטרים (לרוב ילדים אומרים את האמת בפרצוף גם אם היא מביכה לשומע מסביב אך הילד לא יראה את המבוכה, מבחינתו הוא אומר אמת כפי שהוא מבין זאת) גם הלילה חלמתי חלום ,אודה לפירושך לגבי החלום:

חלמתי שאני נמצאת במסדרון של בית ספר בדרכי לשירותים אך איני מצליחה להתאפק עד ההגעה לשירותים ובכך עושה את צרכיי באמצע המסדרון ומסתלקת מהמקום במהירות שמא שמישהו יראה מה עשיתי ומוטרדת מכך שאוליי יש מצלמות שתיעדו את העניין, אני יוצאת לכיוון הרחבה של בית הספר ומתיישבת על אחד הספסלים שם, אני רואה חבורה של תלמידים שמתקרבים לכיווני תוך כדי שהם מדברים על מה שיש במסדרון ומבינה שהם נתקלו במה שעשיתי, אחד התלמידות מריחה תלמידה אחרת ואומרת לה שנדבק בה ריח של צואה (סליחה על הביטויי) התלמידה שבה נדבק הריח משיבה שזה מביך ומביש מה שיש במסדרון ואני מרגישה מובכת , אני הולכת משם ומחליטה לא לשוב לבית הספר בגלל הבושה

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - נער הגביעים
תשובה - מלכת הגביעים
תומך/חוסם - נער המטבעות

כאמור מעריכה את עזרתךemo_39.png

ערב טוב מיקי ,

קלף התשובה מייצג הלך רוח במושגים של שחור ולבן ,נטייה להקצין ,ולסבך דברים ,לפעמים הר געש שמתפרץ 

הקלף מזמין אותך לעשות שינוי ולהתחדש ,הקלפים האחרים מבקשים ממך לראות ולבחון את הדברים בגדול ,

לא להתמקד ולהתעכב על הפרטים הקטנים ,נסיך הגביעים מייצג פחדים לא ברורים ,ועולם רגשי גדוש ומפותח.

מזמין אותך למצוא גשר בין העולם הפנימי לחיצוני ,מזמין אותך לפתוח את הלב ולפעול עם נתינה לזולת .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מיריemo_01.png, תבורכיemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: miki1303
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר