שאלה בנושא הבנת חלום

בוקר טוב מיריemo_01.png,

הלילה חלמתי עוד חלום, אודה לפירושך:

חלמתי שאני יושבת באולם סביב שולחן עם עוד אנשים שלפנינו מונחים משולש פיצה, באולם יש עוד שולחנות שבו יושבים אנשים שגם לפניהם מונחים משולש פיצה, לפתע אני קולטת את דודתי עוברת עוברת איש איש בכל שולחן כשהיא מנשקת את ראשו, היא מגיעה לשולחן שבו אני יושבת, מנשקת את ראשי ושתינו פורצות בבכי, לפתע משולש הפיצה המונח לפניי הופך לחפיסת שוקולד
במציאות אין לי קשר עם דודתי מאחר והיא מתגוררת בחו"ל ואיני חובבת פיצה (בניגוד לשוקולד)

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שבע הגביעים
תשובה - נער המטות
תומך/חוסם - מלכת המטות

תודה רבה emo_39.png 

ערב טוב מיקי 

קלף התשובה מסמל חיפוש אחר אתגרים ,ריגושים וחוויות חדשות ,ושאיפה לחופש ומרחב .מאידך 

יש להיזהר מהגזמות והשגת חופש ומרחב בכל מחיר .החשש להיות כבולה מביא אותך לוויתורים מסוימים 

עליהם החלטת [כמו זוגיות למשל ] מלכת המטות מייצגת הגשמה אישית וצורך לשמור על פרטיות ומרחב אישי ,

עם זאת קיים הרצון לקחת עניינים לידיים ולפעול במרץ כדי לשפר כל תחום בחיים .עליך להוציא לאור את כושר המנהיגות שבך .

ולא לשכוח את ההנאות הקטנות של החיים ,כמו בילויים אוכל טוב ,[פיצה ,שוקולד ] וכו' .קלף 7 גביעים מזמין אותך להפוך כל חלום

שלך ,למציאות .לעתים זה דורש לצאת מאזור הנוחות ,או להיכנע לתכתיבים ,אך זה אפשרי ,במידה ויהיה שינוי בחשיבה תבניתית .

ואם תהיה התאמה בין המציאות לחלום .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מיריemo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר