חלום

חלום

חלמתי שמאיזשהי סיבה אומרים לי שהיום זה החתונה שלי כשאני מגיעה לאזור של אולמות ואני מתבלבלת וחושבת שזה נכון. מתארגנת ושמה שמלת כלה בעודי עם שיער רטוב בגולגול. ההורים שלי איתי ואורחים מתחילים להגיע וסבתא שלי מגיעה גם, ואני יוצאת החוצה מסתובבת (לא בין האורחים, מחוץ לאולם), מפזרת את השיער מנסה לסדר כמה שניתן.. ונערכת חתונה אחרת שאני יודעת שתוכננה הרבה זמן ואיכשהו אני מבינה שזה בכלל לא התאריך חתונה שלי כי בחלום אני מאורסת מעט מאד זמן. אני מתקשרת לבן זוג לשי אומרת לו שעושים לנו חתונה שזה בכלל לא התאריך שלנו, והוא בכלל בבית שלו ואמר שהוא מקבל מלא טלפונים מאנשים שאומרים לו איך לא הזמינו אותם וכשכנראה זה מחוסר נעימות או משהו כזה. אני נכנסת לאולם ומלא אנשים כבר רוקדים ואני אומרת להורים שלי שזה בכלל לא התאריך שלי, שאף אחד מהחברים שלי  לא נמצא שם, ושכולם ילכו. הם אומרים שבסדר מרגיעים אותי כי התחלתי לבכות ואז מתבטלת החתונה. במציאות, בקשר מעל שנתיים. הורים לא לוחצים להתחתן או משהו בסגנון.

השאלה שנשאלה:
מה עליי להבין מהחלום שחלמתי? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - נער המטות
תשובה - חמש הגביעים
תומך/חוסם - יום הדין

ערב טוב מרינה 

חתונה בחלום מסמלת סיומה של תקופה ותחילתה של תקופה חדשה ,תחילתו של דבר יפה חדש ונשגב .

וזה גם המסר העיקרי של הקלפים , הם מצביעים על תקופת התחדשות .

הקלפים מבקשים ממך לשמור על אופטימיות ,לא לאפשר לספק לחלחל , ולראות את חצי הכוס המלאה בחיים .

יש לגלות המתנה סבלנית ,לקראת תקופת ההתחדשות .חשוב לתת ביטוי להתנסויות חדשות וחוויות מרגשות .

בשותפות עם בן הזוג .שיהיה בהצלחה emo_39.png

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר