שתי שאלות לגבי שני חלומות ברצף

בוקר טוב מיריemo_01.png,

שוב חלמתי הלילה שני חלומות ברצף, אודה לפירושך לגבי שנהם:

חלום ראשון:

חלמתי שאני מקבלת הבייתה מכתב זימון הרשמה לכיתה א´ , אני מביטה במכתב ומגחכת ואומרת לעצמי שמדובר בטעות, הרי מזמן סיימתי בית ספר (מה שנכון גם במציאות)

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - הכוכב
תשובה - מלכת הגביעים
תומך/חוסם - אס הגביעים

חלום שני:
חלמתי שאני נמצאת בחנות של כלי חרסינה , בעלי החנות הם דוברי רוסית, כך שאיני מבינה את שפתם אך בכל זאת אני חוגגת איתם בתוך החנות, בכלי החרסינה יש מגוון משקאות, בעלת החנות (שהיא דוברת רוסית) מצביעה על כלי חרסינה ואני מבינה ממנה שהיא מתכוונת שאבחר משקה, בסוף אני מחליטה ללכת על שוקו שנמצא בבר מזיגה (ולא בכלי חרסינה) אני מצביעה על בר המזיגה ובעלת החנות מבינה שבחרתי בשוקו

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שמונה המטבעות
תשובה - האיש התלוי
תומך/חוסם - שבע הגביעים

תודה רבהemo_39.png

ערב טוב מיקי ,

בפריסה הראשונה קלף התשובה מזמין אותך להכניס יציבות ופשטות לחיים ולא לסבך דברים .

הקלף קורא לך לעשות שינוי ,לא לפחד לבצע שינוי .מלכת הגביעים משקפת עולם רגשי רגשי עמוק

הנחווה גם ברמה האינטואיטיבית ,חשוב להביע את עצמך ולזרום מבחינה רגשית ,אס הגביעים מאפיין תקופה טובה ,

של התחדשות רגשית נפשית ורוחנית .התחברי לחשיבה חיובית מתוך אמונה בעצמך ,ובתהליך החיים .

בפריסה השנייה ,קלף התלוי הוא ארכיטיפ של שינוי ומהפך ,יש לגלות נכונות להשתחרר מדפוסי עבר ,

ולראות דברים מנקודת מבט שונה ,המציאות אינה מתנהלת תמיד על פי מה שמצופה ,יש מקום לצמוח ולהתבגר .

השאיפות צריכות להיות מתואמות למציאות ,ולהמתין בסבלנות לתוצאות הרצויות .דבקות במשימות והתמדה 

יביאו למימוש וסיכוי טוב להצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי emo_01.png, מעריכה את עזרתךemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר