יציאה לעצמאות

יציאה לעצמאות

שלום רב

אני בהתלבטות לגבי קריירה.  שאלתי האם כדאי לפתוח עסק עצמאי,  ולהלן התשובה.  אשמח לניתוח.  

תודה! 

השאלה שנשאלה:
האם אני צריכה לפתוח עסק עצמאי? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - השטן
תשובה - נזיר
תומך/חוסם - הקיסר

ערב טוב עדי ,

כל הקלפים בפריסה הם קלפי מסר , המשמעות היא שההחלטה אם לפתוח עסק עצמאי בידיים שלך .

הקלפים מבקשים ממך לקחת זמן כדי להבין מה את באמת צריכה ,ומה את מרגישה ,קלף הנזיר עוסק בחוק של הזמן והסבלנות 

זו תקופה של חשבון נפש ,לימודים ,וחקר האני ,יש לבחון מחדש אם המצב נכון לפעול עכשיו [ אגב לא תחמת זמן,זה חשוב

בשאלות לקלפים ] 

קלף הקיסר מצביע על יצירת סדר ,תוכניות ,נחישות התמדה והרצון לקחת אחריות ,ולהבין שהדבר כרוך בעבודה קשה ,ההצלחה 

תלויה בכישורים שלך .קלף השטן מזמין אותך לבדוק את המניעים שלך ,את שיקול הדעת וכושר השיפוט ,

על מנת להגיע להחלטה נכונה באשר לפתיחת עסק עצמאי .

על איזה עסק עצמאי את חושבת ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

הי מירי

העסק הוא בתחום כישוריי: ייעוץ ופיתוח ארגוני, ניהול והובלת שינויים, תוכניות הדרכה ופיתוח הדרכה, ייעןץ וליווי למנהלים בתהליכים שונים בארגון.

הכוונה היא לפנות לעסקים קטנים ובינוניים ולספק להם שירותי אאוטסורס בתחומים אלו. 

מה דעתך?

למעשה מהקלפים לא קיבלתי תשובה.....

תודה

היי עדי 

הקלפים לא נתנו תשובה אלא מסרים בלבד ,הרעיון שלך נשמע מעולה ,הייתי מתחילה לשווק את העסק שלך 

למנהלי בתי ספר ,,אולי דרך עיריות או מועצות עירוניות ,תתחילי בקטן ,הצלחה אחת תביא הצלחות גדולות ,

את יכולה שוב לשאול בעוד כמה ימים " כיצד להתנהל על מנת לפתוח עסק עצמאי בחודשיים הקרובים ?"

וכמו שנאמר כבר על ידי חכמים " תחיי את החלומות אל תחלמי את החיים "[אני אוהבת את המשפט הזה ,כי הוא נכון ]

מירי, תודה רבה!

הי מירי

מה שלומך? 

יש לי ראיון לגבי תפקיד בתחום הייעוץ.  לימודיי הגבוהים (תואר שני) עוסקים בייעוץ ארגוני.  שאלתי האם תחום זה מתאים לי וזו הפריסה: 

השאלה שנשאלה:
האם תחום הייעוץ מתאים לי? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שני המטבעות
תשובה - מיזוג ומיתון
תומך/חוסם - תשע המטבעות

אודה לפיענוח

תודה

עדי

בוקר טוב עדי ,

נראה שאת מתלבטת ,אולם המסר של הקלפים אליך שאת בהחלט מתאימה לתחום הייעוץ .

את עשויה להגיע להישגים בתחום ,ולהצליח .יש לך יכולת לשלב ולמזג אל חייך כל מה שאת רוצה .

נותר לי לאחל לך בהצלחה בראיון .

שמחה לשמוע, המון תודה מירי!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר