שאלה.

שאלה.

האם אני אכיר גבר שיואהב אותי?

אס הגבעים

גלגל המזל

קלף מסכם= מלך מטבעות. מתמקדת שאם אכיר בחור . לחיוביות הקשר ולראות איך הוא מתנהל איתי וכמה הוא מוכן להעניק עבורי .זה סימן לבחור אוהב שרוצה ומעונין. עד לפני שנה לא ממש ראיתי את זה בבירור לגמרי. עכשיו אני מעונינת לבנות זוגיות עם בסיס טוב. ומי שלא רצני פשוט מעיפה בלי הרבה היסוסים מעדיפה לא לתת את הלב שלי מהר. ושזה יגיע דווקה מהצד השני מנסיון העבר. אשמח למסר תודה.

ויש לי עוד שאלה חשובה. שאני מתכוונת לעשות שינוי קטן. אני הוספתי שם לשם שלי הנוכחי הוספתי שם. אור. בתעודת זהות שלי אני רשומה כאסתר אור. בחיים אני מציגה את עצמי בשם אסתי אור. כבר שנתיים לערך. אבל דווקה אנשים קל להם לקלוט את אסתר ולא אסתי. השאלה שלי היא כזאת.  אם אציג את עצמי כאסתי אור האם היה לי מזל בחיים? אס המטות. שמונה חרבות. קלף מסכם שני גבעים. אם אני אציג את עצמי כאסתר אור האם היה לי מזל בחיים? גלגל המזל. מלכת מטבעות. וקלף מסכם. שש מטבעות. תודה על המסר והעצה.  כי חשבתי אולי לשנות כיוון בנושא הזה .

היי אור שבת שלום ,

כדי לבחון את השם שלך ואם יש בו חסימה גורלית  ,נחוץ חישוב נומרולוגי ,החישוב נעשה על ידי תאריך לידה ,

שנותן בחיבור המספרים, מספר גורל ,ביחד עם חישוב המספר של  השם ,כדאי להתייעץ עם נומרולוג בנושא בחירת השם 

הנכון .אגב האם מצאת עבודה טובה ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי מירי שבת שלום.. המספר גורל שלי הוא 6 והשם שלי אסתר זה 4 ואסתי זה 3. הייתי פעם אצל נמרולוג ולא נאמר לי שיש חסימה. אבל זה לא קשור אוספתי רק את השם אור זה 9 . השם שלי  האמתי הוא אסתר שימי לב!! מה כתבתי לא צריך נמרולוג מה הקלפים אומרים.  אני מציגה את עצמי אסתי אור למה יש חסימה ?  את השם אור הוספתי בהתיעצות רב שאישר את השם הזה. כן מצאתי עבודה שהיא טובה במובן היחסי . . מאמינה לטוב בהמשך...  תודה על התענינות. ומה לגבי השאלה הראשונה.?

היי אור , ערב טוב ,

לשאלתך הראשונה התשובה חיובית ,יכול להיות שתכירי את הגבר במסגרת העבודה , כי מלך המטבעות הוא איש הקריירה ,

קלף אס הגביעים מצביע על תקופה טובה של זרימה והתחדשות ,סיפוק והגשמה ,הקלף מדבר על חווית אהבה אמיתית .

קלף גלגל המזל מבקש ממך להבין שאת צריכה ללמוד דבר מה לפני שתגיעי לצד העולה של הגלגל .ותתגשם משאלתך .

תודה מירי .. ולגבי השאלה בקשר לשם שלי  הקלפים מראים חסימה לא ענית לי על זה?

הקלפים לא מראים חסימה, שתי האפשרויות טובות גם אסתר אור וגם אסתי אור . 

אוקי !! תודה לך וערב נעיםemo_49.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר