פירוש לגבי שתי חלומות ברצף

שבוע טוב מיריemo_01.png,

הלילה שוב חלמתי שתי חלומות ברצף, אודה לפירושך לגביהם:

חלום ראשון:

חלמתי שאני נמצאת בכיתה שבה מתקיימת בחינה, אני מתמקמת במקום מסויים, כשמישהו קורא לי להתיישב לידו , אני בתמימותי חושבת שהתלמיד מעוניין בי ואני מסכימה להתיישב לידו כשאני מתיישבת ומתחיל הבחינה אני מגלה שהתלמיד מנסה להעתיק ממני ומבינה שרצונו בקרבתי היה כדי להעתיק במבחן ולא בגלל שאני מעניינת אותו, אני קמה ממקומי ואומרת לו שלא מקובל עליי שינצל אותי כדי להעתיק, התלמיד מתחרט ומבקש סליחה ומפציר בי להתיישב לידו אך אני איתנה בסירובי להפצרתו ומתרחקת ממנו
במציאות מזמן סיימתי ללמוד ואני רווקה מתוך בחירה, אדרבא זוגיות לא מעניינת אותי ואני מתייחסת אליה בציניות

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - תשע המטבעות
תשובה - הכהנת הגדולה
תומך/חוסם - תשע המטות

חלום שני:
חלמתי שאני נמצאת אצל קוראת בטארוט, היא פורסת הפוך את הקלפים, אני בוחרת שלושה קלפים מהחפיסה מבלי לראות את תמונותיהם, הקוראת בקלפים מסדרת את הפריסה לפריסת מסר בשלוש, כשהיא הופכת את הקלפים ואני רואה את התמונות אני נדהמת לראות שבשתי צידי הקלפים מופיע אותו קלף של 8 הגביעים והקלף האמצעי יצא 6 הגביעים, הקוראת בקלפים מפרשת את הפריסה היא אומרת שקלף 6 הגביעים מעיד על העבר ועל הצורך להימנע מטעויות העבר ו 8 הגביעים מעיד על הצורך לשחרר ולהיפרד, כשאני שואלת אותה מדוע קלף 8 הגביעים מופיע פעמיים היא משיבה שמדובר בצורך חזק שאני צריכה כדי לשחרר
מה עליי להבין מהחלום שחלמתי ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מוות
תשובה - עשר המטות
תומך/חוסם - חמש המטבעות

מעניין שפריסה זו אין שום קלף של 8 או 6 גביעים מה שמגביר את סקרנותי לגבי הפירוש

תודה רבהemo_39.png

היי מיקי 

אענה לך בהמשך הערב , [לא שכחתי אותך ] emo_02.png

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

ערב טוב מיקי ,

קלף הכוהנת הגדולה בפריסה הראשונה מייצגת את כוח המיסתורין ,זה הכוח המושך אותנו לחקור כדי להאיר

חלקים פנימיים או אפלים על מנת להאיר אותם ,וזאת על מנת להתמודד עם האמת שאולי לא תמיד רוצים לראות ,יכול להיות 

שהכוהנת מבאה להאיר בלבול וחוסר בהירות בחיים שלך ,היא מזמינה אותך לא לאפשר לפחדים להוביל אותך .קלפי התשע 

בפריסה הראשונה מייצגים סיום תהליך ,המשמעות היא שאת נמצאת בשלב של קטיף הפירות למאמצייך .9 מטות מבקש ממך

להחזיקעוד קצת מעמד לקראת המכשול האחרון ,כי עוד קצת זמן הדברים יסתדרו ,9 מטבעות מצביע על רווח אחרי עבודה קשה ,כך

שיש מקום לאופטימיות .

בפריסה השנייה  קלף המוות מזמין אותך למצות את החיים ,הקלף עוסק בשינויים ,יש צורך להבין שכדי ליצור התחלה חדשה צריך

לסיים משהו ישן ,להתמקד ברצונות ובחלומות שלך ,אולי את מתאמצת מידי עושה דברים ומתחרטת עליהם ,[5 מטבעות ] 

חשוב לפרש נכון את המציאות ,ולסלוח לעצמך על טעויות .לחפש את המימוש בפשטות דווקא ,לא למלא את חייך בעומס 

[10 מטות ]ואולי לקחת לתשומת ליבך את קלף 8 הגביעים מהחלום שמדבר על שחרור ,לשנות כיוון ,ולוותר על מאבק שאינו תורם .

האם את מתחברת למסרים ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירוש המדוייק (כרגילemo_01.png), בהחלט מתחברת למסרים אכן לאחרונה סיימתי משהו ישן מה שאיפשר להתמקד ברצונות שלי מבלי להתפזר, מעריכה את עזרתך emo_49.pngתבורכיemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר