שאלה בנושא הבנת חלום

שבוע טוב מיריemo_01.png,

עוד חלום שחלמתי הלילה (בזמן האחרון יוצא לי לחלום הרבה ותודה לך מירי על פירושייךemo_01.png בכל פנייה, אין ספק שפירושייך עוזרים להבין את עצמי יותר טוב ובכך מקדמים אותי ברמה ההתפתוחית רגשית)

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - עשר הגביעים
תשובה - נער המטות
תומך/חוסם - כוח

למתי שאני נמצאת בנמל תעופה מחכה בתור לעלות למטוס כשלפתע נדחפת מישהי (דמות לא ברורה ומעורפלת) לפניי, אני אומרת לה שיש תור לעלייה למטוס ומבקשת ממנה שתעבור לסוף התור, והיא נענית , כשאני מתקדמת הלאה ונתקלת בעוד תור אני ממתינה כשלפתע שוב פעם אותה בחורה נדחפת לפניי, הפעם בתגובה אני מושכת אותה בשערותייה, מפילה אותה לרצפה ודוחפת אותה, כתוצאה מכך היא מחליקה על הרצפה ונגררת לאורך נמל התעופה עד שהיא מגיעה לדלת הכניסה ויוצאת ממנו

מהו המסר מהחלום?
תודה רבהemo_01.png

שבת שלום מיקי ,

קלף התשובה מייצג הלך רוח של חופש מרחבים והתנסויות, שעדיין אין להם כיוון מועיל או כוונה אמתית .

הקלף מזמין אותך לתת ביטוי לחלק שמחפש שינויים ותחומי עניין חדשים ,מצד שני יש להיזהר מנטייה מוגזמת לחופש בכל מחיר .

נסיך המטות מסמל את מזל קשת המחפש אחר משמעות ,רוחניות ולחוות שפע ,כדאי לא להגזים ולא לשכוח את הקרקע .

קלף העוצמה מזמין אותך ללמוד לעבוד עם הכוחות החיוניים והיצירתיים שלך ,לגייס משאבים פנימיים ולהאמין בכוחות שיש לך .

הקלף מלמד שאת נמצאת בתהליך ובדרך הנכונה לרכוש שליטה פנימית על חייך .כשתחזירי לעצמך את תחושת הבטחון 

העצמי ,ותחושת השליטה תעלי על דרך המלך .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מיריemo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר