שאלה בנושא הבנת חלום

שבת שלום מיריemo_01.png,

לא מזמן התעוררתי משנת צהריים שבו חלמתי חלמתי חלום (שזה נדיר הרי אני תמיד חולמת רק בלילה) מה שמעורר את סקרנותי לגבי משמעות החלום, אודה לפירושך

חלמתי שאני רודפת בשכונה אחרי ילדה קטנה, בעודה בורחת ממני הילדה נתקלת בגדר וקופצת מעליו, כתוצאה מהקפיצה היא נופלת בצד השני ומקבלת מכה בראש ומתחילה לבכות, אני בתגובה מנחמת אותה ומתמלאת צער על שרדפתי אחריה

מה עליי להבין מהחלום שחלמתי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - נער החרבות
תשובה - חמש החרבות
תומך/חוסם - תשע הגביעים

תודה רבהemo_39.png

היי מיקי 

קלף התשובה מייצג מצבים יום יומיים ,הקלף מחייב אותך לנקוט פעולה אקטיבית לבחור מהלך 

ולבצע את הבחירה בלב שלם ,גם אם החלטת לבחור בדרך שנראית לך לא נכונה ,שווה לבחור בה כדי להבין שזו לא 

בחירה נכונה .זו הזדמנות לגלות מה כן נכון לך ,מהי האמת ,ואז פשוט ליהנות מההישג שהישגת .

הצלחה תגיע בזכות סבלנות אמונה ויכולת לזרום .ישנן דרכים רבות להגיע להצלחה ולהגשים משאלות ,אין צורך להתעקש על 

דרך אחת ,הבעיה היא שקיימת תחושה של  פספוס והחמצה ,ולכן קיים חיפוש מתמיד של אלטרנטיבה .

אם נניח שבחלום הילדה זו את ,שרודפת אחר הילדה הפנימית שלך ,שיכולה לסמל את השינוי העצמי שלך ,עצמי שמשתנה 

ונולדת מחדש ,מה דעתך ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

פשוט מדהים ולא מפתיע ששוב קלעת להלך רוחי בתקופה זו, אכן נוכחתי לדעת שאני עושה בחירות לפי שיטת האלמינציה וכך אני מגלה מה כן נכון לי ופועלת לפי זה, ואכן אני מרגישה שהילדה בחלום זו אני בבחינת הרצון להתחבר לאמת הפנימית (הרי ילדים אומרים את האמת בפרצוף בלי פילטרים) תודה רבה מירי emo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר