שני שאלות בנושא שני חלומות קצרות ברצף

בוקר טוב מיריemo_01.png,

שוב פעם חלמתי הלילה שני חלומות ברצף שבעקבותיהם התעוררתי בתחושה מוזרה (בקטע טוב) תחושה של שינויי, מעין סגירת מעגל, אני תוהה האם הקלפים משקפים את הרגשתי, אודה לפירושך לגבי שני החלומות:

חלום ראשון:חלמתי שאני מתחרה בתחרות ריקוד עם עוד מישהי, שתינו עומדות במסלול שלאורכו אנו צריכות לרקוד כדי להגיע לקו הסיום, אנו ממתינות להזנקה וברגע שהיא מוכרזת אנו יוצאות לאורך המסלול בריקוד, המתחרה שלי מגיעה ראשונה לקו הסיום ואני מיד אחריה, כשאנו עומדות בקו הסיום המתחרה אומרת לי לעמוד במשבצת שמסומנת ברצפה ולא לחרוג מקו המשבצת, אני נשמעת לדבריה

מה עליי להבין מהחלום הראשון שחלמתי ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מלכת המטות
תשובה - עולם
תומך/חוסם - צדק

חלום שני: חלמתי שאני הולכת בשביל לאורך הרחוב כשבקצה הרחוב אני רואה ילד קטן יושב על ספסל ממרר בבכי, מכיוון שאני רחוקה מהילד ומעוניינת לגשת אליו כדי לנחמו אני אומרת לעצמי שאלך בדרך קיצור וכך אגיע יותר מהר לילד מאשר להמשיך לצעוד לאורך השביל מה שיאריך את הזמן עד שאגיע לילד ואכן אני חוצה את השביל לעבר שיח ירוק שמשמש כדרך קיצור, כשאני מגיעה לקצה הרחוב הילד פתאום נעלם ובמקומו נגלית לעיני שכונה חדשה שלא מוכרת לי, אני מתפעלת ומחליטה להיכנס לתוך השכונה החדשה

מה עליי להבין מהחלום השני שחלמתי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שבע המטות
תשובה - מלך החרבות
תומך/חוסם - יום הדין

תודה רבה מקרב לבemo_39.png

היי מיקי ,

קלף העולם בפריסה הראשונה מייצג הגעה לתכלית ,הגשמה עצמית ,סיום מוצלח של התפתחות .

יכולת להתבונן על הדברים מתוך פרספקטיבה רחבה .קלף הצדק מבקש ממך להגיע לפשרה ,בנושאים 

שאת חלוקה בהם ,מטען קרמתי מחיים קודמים משפיע על החיים שלך גם בגלגול הזה ,[יש חלומות שהם רמז לגלגולים קודמים 

כמו למשל החלום עם הילד ,או חלומות על מקומות שונים שלא היית בהם אף פעם .]

קלף הצדק מבקש ממך לא להיות כל כך ביקורתית כלפי עצמך ,ולשחרר כל מה שאינו תורם לחייך .להפריד בין עיקר לטפל ,

ולחשוב הגיונית אך גם עצמאית .בפריסה השנייה : קלף יום הדין מבשר על התחדשות ,התעוררות והסרת כבלים .

לא לתת לפחד להוביל אותך ,דווקא חופש ומרחב מזמנים לך הזדמנויות חדשות ,לא לחשוש מהם .

מלך החרבות מסמל את מזל מאזניים 

מצביע על נטייה לרצות בכל מחיר והתבטלות עצמית חשוב לשמור על אובייקטיביות ,ולזרום תוך ראייה שוות ערך לזולתך ,

לשמור על איזון ,ותקשורת בין אישית ,קלף 7 מטות מייצג  מאבק והתמודדות עם קשיים ,כדי להתמודד עם כל הקשיים

קחי בתרמיל הצידה לדרך את כל המסרים גם יחד משתי הפריסות .בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על הפירושים המפורטים, המעודדים והמדוייקיםemo_01.png, תבורכיemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר