עבודה

עבודה

האם נכון לי להמשיך לעבוד בX בחדר אוכל?

שש חברות

מיזוג

קלף מסכם= האיש התלוי. זה לא עבודה שאני רוצה לעבוד בה. אבל אין לי בררה כרגע, ואני מתלבטת עם לוותר ולהמשיך לחפש גם אם אין לי הכנסה ולהמשיך לבנתיים.  גם שכר מינימום אין תנאים וגם לא יהיה בעתיד . פשוט הזוי שאני צרכה להיות במקום כזה ולא פשוט. אשמח למסר תודה.

ערב טוב אור ,

קלף התלוי מבקש ממך להסתכל על הדברים מכיוון שונה .לאו דווקא שלילי ,כי כדי להתקדם חייבים לשנות 

פרספקטיבה ,והצלחה תבוא ממקום של ויתור והקרבה .קלף המיזוג מראה שאת מסוגלת למזג לחייך כל דבר ,וכל תחום ,

לגלות סבלנות להסתגל ולשמור על איזון פנימי .מה שאני מבינה מהקלפים שהם מבקשים ממך לא לאבד אמונה ,

לנהוג במתינות ,ולמצוא את הדרך להביא אל חייך שלווה והרמוניה .גם אם נראה לך שהעבודה לא בשבילך ,זה לא אמור להפריע לך

להמשיך לחפש מקום עבודה אחר .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

קצת מפריע מירי .. זה מקום בטחוני ואסור טלפונים ואיני יכולה לראות הודעות ,או טלפונים. עד סוף היום מנותקת לגמרי. וזה קצת מקשה על המצב בחיפוש עבודה. בשביל טלפון שהיה לידי אני צרכה לנתק מצלמה לגמרי, זה בעייה ואיני מעונינת בזה. 

יש שינוי. אשמח למסר. בזמן שאני עובדת במשרה החדשה בחדר אוכל, בין לבין פניתי לעוד משרות וחזרו אלי לראיון עבודה קרוב לבית שלי . בתחום הדומה לטכני שבוא אני מתעסקת לא בדיוק. ואני חושבת לעבוד עד סופ"ש  בחדר אוכל בחברה,ולומר להם לאחר מכן שאני עוזבת .ואני כנראה התחיל ביום ראשיון במקום החדש רק מחכה לקבל מידע על  שכר והתנאים. גם אם היה מינימום עדין זה עדיף לי משרה מלאה.  רק מקווה שהכל יסתדר ולטובה בע"ה אשמח למסר.

האם אני עושה החלטות נכונות בקשר להחלפת משרה?

אס הגבעים

שש מטות

קלף מסכם= שמונה מטות תודה

היי אור 

חד משמעית כן , הקלפים חיוביים .לכי עם ההחלטה שלך ,בהצלחה !

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

למעשה כבר החלטתי פשוט רציתי חיזוק מהקלפים. כי אין לי מה להפסיד במקרה הזה. תודה מירי יקרתי. ערב emo_39.pngחמים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר