שני שאלות בנושא שני חלומות קצרות ברצף

שבת שלום מיריemo_01.png

הלילה חלמתי שני חלומות, אודה לפירושך על שניהם:

חלום ראשון: חלמתי שאני נמצאת באיצטדיון בהופעה, יושבת בטריבונה התחתונה (הקרובה למגרש כך שאני קרובה להופעה וצופה בה ללא הפרעות) בסיום ההופעה אני עולה מהטריבונה התחתונה שבו ישבתי לעליונה כדי לצאת מהמגרש, פתאום אני רואה ילד קטן שנמצא בטריבונה התחתונה מביט בי במבט של חוסר אונים שממבטו אני מבינה שהוא צריך עזרה בלצאת מהמגרש, לאחר היסוס מצידי אם לעזור אני משיטה את ידי לעברו אך לא מצליחה להגיע אל הילד

מה עליי להבין מהחלום הראשון שחלמתי ?
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שבע המטבעות
תשובה - אביר המטבעות
תומך/חוסם - ארבע החרבות

חלום שני: 

חלמתי שאני נוסעת באוטובוס, יושבת במושב המרוחק מהחלון (יושבת במושב הקרוב למעבר) כשהאוטובוס עוצר בתחנה, אני קמה ממושבי ועוברת למושב אחר הקרוב לחלון, האוטובוס ממשיך בנסיעה ואני מרגישה מרוצה שהתמקמתי במושב ליד החלון ובכך שאני יכולה להביט בנוף תוך כדי הנסיעה

מה עליי להבין מהחלום השני שחלמתי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שלוש החרבות
תשובה - יום הדין
תומך/חוסם - מלך המטות

תודה רבהemo_39.png

שבת שלום מיקי ,

הפריסה הראשונה מעידה על היסוסים וחיפוש אישורים   מהסביבה ,קלף התשובה מצביע על אפשרויות ,

אשר איכשהו חומקות ממימוש ,קיים צורך לפעול ולהתמיד בדרכך למרות שאינך בטוחה בה .ולכן מהססת .

חוששת מאכזבות לגבי פעולות עתידיות ,ולכן כדאי לקחת פסק זמן כי עכשיו לא זמן ההחלטות .יש להמתין לזמן הנכון .

הפריסה השנייה מבשרת על התחדשות [קלף התשובה ]והתפכחות ,שינוי תובנות וראיית המציאות כפי שהיא . הקלף מזמין אותך

להיענות לאינטואיציה שלך ,יתכן שאת חווה צער וקושי, כשהנטייה היא להדחיק את הדברים לצד ,נראה שמדובר בתהליך חיוני לצמיחה 

והתפתחות .מלך המטות מזמין אותך לפעול מתוך מחשבה על עצמך על מנת להגשים את הצרכים והרצונות שלך .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

תודה רבה מירי על המסרים המעודדים והקולעים כרגילemo_01.png, מעריכה את עזרתך, תבורכיemo_39.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר