ריחוק

ריחוק

יש לי בן זוג לא הרבה זמן. בימים האחרונים אני מרגישה אותו מרוחק וזה קצת מדאיג אותי. לא בא לי לעלות את זה בפניו כי זה יהיה מלחיץ ויכול להיות שזה סתם. 

השאלה שנשאלה:
האם יש לי סיבה לדאוג מהריחוק של יואב

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - ארבע המטות
תשובה - חמש המטות
תומך/חוסם - שלוש הגביעים

הי,

קלף התשובה אומר  א. טוב שפנית לעזרה ודווקא לעזרה לא שגרתית כמו פתיחת הקלפים   ב. טוב שאת שמה לב לתופעה וכן מתייחסת אליה    ג. טוב גם שאת לא מתקשרת את זה כרגע בצורה של דאגה יתרה או מאבק. סה"כ המצב טוב (3 גביעים) את יכולה להנות גם מהעליות וגם מהירידות במערכת ופשוט להיות (4 מטות) ולבסס את הקשר וגם להבין שהקשר הזה לא יזרום מעצמו והוא ידרוש השקעה וסוג של מאבקים לא מסוכנים (התבונני בתמונת הקלף: יש מאבק אבל אין מנצחים ומפסידים. זה סוג של חיכוך ולמידה )ובמקרה שלך זו למידה בנושא המורכב של זוגיות.

המון טוב, שלומית גל

שלומית גל, תרפיסטית ליחידים ולזוגות, רמת ישי. 050-5560349

מתמחה בזיהוי מחשבות מעוררות מתח בשיטת 'העבודה' של ביירון קייטי ובתקשורת מקרבת.

קודם כל ממש ממש תודה. 

בכל זאת אני נשארת באי ודאות 

אני אנסה לנסח את השאלה אחרת 

השאלה שנשאלה:
למה **** לקח צעד אחורה 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - נער המטות
תשובה - אביר החרבות
תומך/חוסם - מאהבים

הי,

כשאת מפרשת את התנהגותו כ-"לקח צעד אחורה" באותו רגע את לוקחת צעד אחורה באופן טבעי כדי לא להיפגע. אביר החרבות הוא מצב זמני שאם רוצים להתקדם ממנו צריך לפעול: לשאול, לברר בשלי שיפוטיות. למשל: לא שואלים 'למה לקחת צעד אחורה' אלא: שמתי לב שלא התקשרת X ימים. יש לי צורך (מה הצורך שלך? נניח שאת צריכה להרגיש מחוייבות ועניין בהמשך הקשר) ויש לי בקשה שנדבר כל יום. וכמובן שיש 1000 דרכים אחרות לקחת יוזמה בלי שיפוטיות ולברר. יחד עם זאת קלפי ההבהרה גורמים לי להציע לך לשאול את עצמך, האם הקשר באמת מעניין אותך? כשאת מקשיבה לאינטואיציה שלך האם את מרגישה שזה הקשר ששווה להילחם עליו או שחשוב לך פשוט להיות ולהתנסות בזוגיות? אביר החרבות נותן הזדמנות שניה לחשיבה.

שבוע טוב, שלומית

שלומית גל, תרפיסטית ליחידים ולזוגות, רמת ישי. 050-5560349

מתמחה בזיהוי מחשבות מעוררות מתח בשיטת 'העבודה' של ביירון קייטי ובתקשורת מקרבת.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר