בוקר טוב אפשר עזרה?

בן זוגי ואני כרגע במשבר,רוצה לדעת אם תהיה פגישה או יצירת קשר,שנינו טיפה עקשנים,פגועה ממנו ומצפה שיחפש דרך להגיע אליי,אוהבת אותו ולא רוצה לוותר,מצד שני רוצה שיבין שאיני מובנת מאליו.נראה שבחרתי שאלה מתאימה ואם לא אשמח אם תתקנו אותו,הלוואי שכן יתחדש הקשר,כדי שנלבן עיניינים

האם הקשר בנינו יתחדש בקרוב?

השאלה שנשאלה:
האם הקשר בנינו יתחדש בקרוב? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - אביר החרבות
תשובה - מלך החרבות
תומך/חוסם - עשר הגביעים

הי תמרה,

זו לא השאלה והקלפים עונים על השאלה האמיתית שהיא: האם נכון לי ליזום חידוש הקשר בקרוב. התשובה משקפת את המצב והקלפים התומכים משלימים את המסר.

מלך החרבות רוצה שהכל יזרום בהרמוניה: הוא ייזום, תיפגשו, תלבנו עניינים וכולם יהיהו מרוצים. זו חוויה שכולנו מכירים אבל היא בגדר רעיון בלבד (חרבות מייצגות את סדרת האויר: רעיונות, מחשבות, ללא עשייה בפועל). זו אנרגיה פאסיבית שהיא בפני עצמה לא תביא לשינוי המיוחל.

הקלפים התומכים אומרים לך כך: את אוהבת אותו ובתוך תוכך כרגע רואה אפשרות לחיות איתו באושר ובאהבה (10 גביעים) אז קחי את הרעיון של יצירת תקשורת והפכי את ההזדמנות לפעולה (אביר החרבות). קלף זה מייצג הזדמנות להפיכת רעיון טוב לפעולה ובידייך לממש אותה או לפספס אותה.

נכון, יש כאן עניין של אגו ו"את לא רוצה שהוא ייקח אותך כמובנת מאליה". אין קשר בין הדברים ולא בשליטתך איך הוא ייקח אותך. כן בשליטתך אם להיות נאמנה לעצמך, לאהבתך אותו,לצורך שלך לדבר את הדברים, או לבגוד בעצמך ולהיכנס לסוג של פאסיביות שיש בה מידה של תוקפנות. אם הוא אוהב אותי שיעשה מה שאני רוצה. היפכי את המשפט: אם אני אוהבת אותו אעשה מה שאני רוצה....   הפסק הנוכחי הוא טוב כדי שתבדקי מה חשוב לך לאמר ואיך את מתקשרת את זה בצורה מקרבת וזה אומר: לדבר את הצורך שלך ולא את התלונות שלך לגביו. הכל עניין של עבודה אישית.

בהצלחה,

שלומית

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר