שאלה

שאלה

האם אבי ז"ל בא לבקר אותי בחלום היום?  

שש מטבעות

ירח

קלף מסכם= יום הדין זה היה מוזר. זה חלום לא חלום בדיוק . אשמח למסר 

הי אור,

אתן לך את פרוש הקלפים ביחס לשאלתך ואת זו שתחליטי אם הוא אכן בא או שזה היה חלום עם תוכן מהלא-מודע

ויכול להצביע על החייפ של אביך בלא-מודע שלך.

קודם כל התשובה מסדרת 'היועצים הגדולים' ומצביעה על משהו מאד דרמטי שקורה. מה את רואה בקלף? בעצם את חזון תחיית המתים! האנשים קמים לתחייה מתוך קבריהם והם בתנועה ומוכנים לצאת. ואכן, בחוויה שלך דמות מאד משמעותית קמה לתחיה         דרך החלום. איפה הדמות הזו גרה? אומר קלף הירח שהיא גרה בתת-מודע.... האם אמך בחיים? איך יחסייך איתה? אולי תשובות לשאלות אלה יכולות לענות מדוע הוא בא דווקא עכשיו ולאיזו מטרה. קלף הירח, יותר משהוא מצביע על קשר טוב לאב מצביע על קשר מורכב עם האם. בכל מקרה, החוויה הדרמטית הזו לא באה להקשות או לבלבל אלא שהיא 6 מטבעות או במילים אחרות: סוג של מתנה שקבלת מהיקום. התת מודע זימן לך פגישה עם אבא דרך החלום בדיוק בזמן המתאים והמסר הוא מסר בונה. היקום ידידותי.

זו פרשנות הקלפים כפי שאני רואה אותה ביחס לשאלתך ולחווית החלום. שבוע טוב....

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

בוא נגיד שאת ממש צודקת בתשובתך. אימי ז"ל לא בחיים . והכן היה לי קשר מורכב איתה ולא פשוט.אבי  ז"ל היה יותר מכיל. אך לא הייתה לי שפה משותפת איתו ממש כמו עם אימי. אבל הוא פשוט היה נוכח בחיים שלי מתי שהייתי זקוקה לעזרתו וזה מה שחשוב.  תודה לךemo_38.png 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר