שאלה על בחור

שאלה על בחור

הכירו לי בחור אני אמורה להפגש איתו. השאלה שלי היא. האם א בחור טוב עבורי למטרת הכרות לזוגיות?

נער חרבות

ארבע גבעים

קלף מסכם= חמש חרבות אשמח מאוד למסר הקלפים תודה. הוא נשמע נחמד בטלפון אבל היא אפשר לדעת להמשך..

הי אור,

היקום בתשובתו דרך הקלפים תומך בפגישה עם הבחור. הוא לא ייראה לך ה-אחד מהרגע הראשון וכן נכון להיפגש איתו בלי לחץ ולתת זמן להיכרות. ארבעה גביעים אומר שאת לא ממש פנויה להיכרות אמיתית אם אינך בטוחה שזה ה-אחד. דווקא בגלל אלה כן להיפגש עם אדם נחמד, להרגיע את אי-השקט שגורם לך לחשוב שבמקום אחר יש כרגע מישהו טוב יותר. אין פה מקום לטעות. הכי גרוע בילית כמה מפגשים עם אדם שמעוניין בהיכרות איתך. רק דרך המימוש והמפגש תדעי אם הוא מתאים לך ותהיי שלמה עם כך שלא אולי פספסת הזדמנות לקשר. הקלפים יכולים לתמוך ואת זו שצריכה להנהיג את הבחירות בחייך. לסיכום: נכון לך להיפגש איתו מבלי לדעת אם הוא ה-אחד עבורך. בהצלחה....  

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

שלומית בוקר טוב!  א  תודה לך על המסר . שאלה? האם קלף מסכם שהוא חמש חרבות, לא מדבר על זה שכל הבחירות שאני עושה בקשר למסר הזה, אינן נכונות אבל אני חייבת לבחור בדרך כל שהיא ולעשות את הבחירה בלב שלם ואם טעיתי יש מקום לתקן את הטעות. אבל אני שואלת כאן שקלף 7 חרבות הוא לא מצביע על קלף של הנה כדאי לך זה בחירה נכונה כלומר שלא מצאתי פה גבר מציאה והזדמנות טובה שגבר שחבל לפספס. האם זה מה שקלף 7 חרבות בא לומר לי במסר כקלף תשובה? מפני שהקלף הזה יוצא לי לא מעט בפתיחות והוא לא מצביע על גברים או טיפוסים ובחירות שטובות שיש סיכו לזוגיות טובה. אולי אני אומרת אותם דברים מה שאת אמרת אבל בפרוש שלי אחר. האם זה המסר של הקלף בגדול? תודה

טעתי ! 5 חרבות  הוא הקלף בהמשך לשאלתי.

לגבי 5 חרבות אנחנו אומרות אותו הדבר. תקראי את שורת הסיכום בתשובתי: נכון לך להיפגש איתו למרות שלא בטוח אם הוא ה-אחד. היקום לא רוצה לעשות בשבילך את העבודה. את מרבה לשאול על זוגיות (וזה בסדר) רק נראה שאת רוצה שהקלפים יחסכו ממך בחירות והתנסויות וטעויות והיכרויות "לא נכונות". השיעור שלך כאן הוא: יש לך 2 אפשרויות. לא להיפגש ולהימנע מ"טעות" או להיפגש ומשהו במפגש ילמד אותך שיעור נכון לזוגיות. הכי נכון זה לא להחליט ואם מחליטים עדיף להסתכן ורק דרך ההתנסות האמיתית והממשית בחיים (ולא דרך הקלפים) תדעי אם זה נכון ואם לא - מה לא עבד שם ומה הלמידה שלך.

לפעמים אנחו שואלים את הקלפים שאלה נבואית (האם זו הזוגיות עבורי עוד בטרם נפגשתי וזה לא שונה מלשאול: האם אלה מספרי-המזל בלוטו בטרם שלחתי...). הקלפים נותנים לנו מסר לגבי ההתנהלות שלנו, מה נכון להתפתחותנו האישית, שיקוף לגבי העמדות שלנו והכוונה לטיפול בנושא (במקרה זה הזוגיות) בצורה המיטבית לנו.

שבת שלום

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

תיקון קטן לתשובה: צריך להיות: הכי שגוי זה לא לקבל החלטה ואם עושים את הדבר הנכון ומחליטים, המלצת הקלפים כאן היא לקחת את הסיכון... וההמשך כמו שכתוב.

שלומית צהרים טובים.. תודה רבה על תשובתך. יש לי עוד שאלה ברשותך.

האם לאחר ש נפגשתי עם א האם יתפתח קשר זוגי טוב בנינו בעתיד?

מלך המטות

שמונה מטות

קלף מסכם= שני גבעים. הבן אדם עבר הרבה בחיים ועוד עובר. אשמח למסר.

ש.ג נראה לי הבחורה אור מתנהלת ומנהלת חייה לפי טארוט - היא לא תשרוד המון זמן כפי שהסברת כי הסיכויים לזכות תמיד- אין דבר כזה! אז אין טעם להמשיך לענות לה.. גם ככה היא באפס סיכויים.

ש.ג את בחורה חוצפנית ודוחה. זה לא עינינך ואל תכנסי לענינים שלו שלך אוקי.!! אחרת אני הבקש שיחסמו אותך כאן באתר. אז תיזהרי בלשונך.

הכוונה לא לשלומית הכוונה אליך שלא יודעת את שמך

שלום אור ושלום גם ש.ג, אני סומכת על חכמת הקלפים שיתנו בדיוק את התשובה שהשואל זקוק לה.

גם הפעם התשובה משקפת מצב ואיך נכון להתנהל בתוכו או מה השיעור הנכון כרגע. שני גביעים לא רץ לעתיד. מספר 2 הוא מספר של המתנה, של חיזור, של למידה הדדית, של מתן אפשרות לרגש (המיוצג ע"י הגביעים) להתעורר ולהבשיל. תמשיכי להיות ערה לתשוקה שבך למשהו חדש (קלפי המטות) ולאיזו אהבה גדולה שתגיע לחייך ולא ברור אם זה יקרה עם הבחור הזה. בכל אופן אין כל רמז שזה לא יקרה או שאת צריכה לעזוב.

ושוב תשובה גם ל-ש.ג: לפעמים אדם שואל אם משהו יצליח בעתיד והתשובה היא: נכון לך לשהות בהווה ב'כאן ועכשיו', לא לדלג על שלבים. כל אחד מקבל את הלמידה שהוא זקוק לה ומאד חשוב לכבד את השדה והמקום של האחר ו...כאמור, לסמוך על חכמת היקום שיורדת אלינו באמצעות הקלפים.

המשך שבוע טוב, שלומית

שלומית בוקר טוב! תודה רבה לך לתשובתך המפורטת. ותודה לך גם שפנית אל הבחור שפנה אלי הערה קטנה. ש.ג זאת את הוא פנה אליך בקיצור שמך ומשפחתך על מנת שלא תגיבי עבורי. אני מבקשת ממך שאם זה ימשך בבקשה לחסום אותו בפורום. מפני שזה ממש לא מכובד ומכבד. בכל מקרה לענין תשובתך ימים יגידו. והכן אני הולכת עם התחושות שלי ובדרך שלי על מנת להכיר גבר הראוי לי לזוגיות. כל דבר זה לימוד מהחיים. שיהיה לך המשך יום מקסיםemo_43.pngemo_38.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר