מערכת יחסים

מערכת יחסים

שלום,

אחרי עבודה משותפת, אני מרגישה משיכה ורגשות לבחור שעזר לי בפרוייקט.

תהיתי האם יש פוטנציאל למשהו נוסף בינינו.

השאלה שנשאלה:
מה פוטנציאל הקשר ביני לבין ב'? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - ארבע החרבות
תשובה - עשר המטבעות
תומך/חוסם - מלך החרבות

האם הקלפים מראים אם יש סיכוי שהוא יזום משהו?

שבת שלוםemo_110.png

10 מטבעות מעיד שיש ביניכם סוג של שפע ושמחת עשייה וחיבור טוב. האם יש רמז ליוזמה מצידו? נראה שלא (4 חרבות הוא קלף של חוסר תנועה ומצב שלא מכניסים"רעש" למערכת) ונראה גם (מלך החרבות) שאם עלתה בו מחשבה רומנטית הרי שהוא חושש לזעזע את ההרמוניה ביניכם.

10 מטבעות הוא גם קלף מסידרת האדמה וקלף מעשי. אם את רוצה לבדוק אם הפוטנציאל הזה אמיתי תצטרכי לבדוק ביוזמתך.

בהצלחה....

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

תודה שלומית! 

תשובה שממש מסתדרת לי האמת - יש חיבור טוב והעשייה המשותפת מאוד פורה. אולי זה לא מתאים להכניס רעש 

למערכת, כמו שאמרת.

הרגשתי שהוא כן עושה למעני כדי להרגיש את החיבה כלפיי, אבל זה לגמרי יכול להיות בקטע ידידותי ונחמד. 

אולי אני אוותר על זה...

היי שלומית,

ברשותך הייתי רוצה לשאול עוד שאלה קטנה. אני מעוניינת להמשיך עם הפרויקט הנוכחי הלאה, וזקוקה למנחה שיתמוך בעשייה שלי.

יש מישהו שכבר שוחחתי איתו ואני מאוד רוצה להמשיך עבודה איתו, אבל אני יודעת שהוא מאוד מבוקש ועסוק.

שאלתי - 

השאלה שנשאלה:
מה הפוטנציאל שג' ינחה אותי? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - קיסר
תשובה - יום הדין
תומך/חוסם - מרכבה

אשמח לעזרתךemo_49.png

יום הדין מזמין אותך להתעורר ולהתנער מול דפוס ההתנהלות שלך שהוא מאד מתגונן. את רוצה להתנהל רק במרחב בטוח. מרחב שיבטיח לך שלא תיפגעי. גם בשאלה הקודמת התעלמת מההזמנה להיות את היוזמת. נראה שהפרטנר שלך לא ייזום (זו היתה שאלתך) אבל הפוטנציאל קיים (10 מטבעות). ייתכן שהדבר הכי חשוב הוא לא אם תהיה זוגיות אלא שאת תיזמי מהלך מתוך השפע שאת חשה ומה הכי גרוע שיקרה? תקבלי תשובה שלילית שהיא המורה שנשלח אלייך לחזק את המרכז שלך מול מה שנחווה אצל כ"דחייה".

לגבי השאלה הנוכחית: קלפי ההבהרה אומרים לך לא לוותר על הרצון/חלום שלך להיעזר דווקא במנחה הזה (המרכבה) ולהתנהל בדרך המקובלת והחוקית ואפילו קצת בסגנון גברי/אסרטיבי (הקיסר). יום הדין מזמין אותך לנהל את התהליך הזה בסבלנות. נפגשת ודיברת איתו - תני לתהליך להבשיל ותיזמי בצורה מסודרת מפגש נוסף בלי להתייאש אם התוצאה לא תהיה חיובית מיד. שינויים אמיתיים לוקחים את הזמן שלהם ואת בכיוון הנכון בנושא השאלה. שימי לב שהקלפים לא נותנים לך תשובה אם התהליך הולך להיסגר בחיוב או לא אלא הדגש הוא על שינוי הגישה שעלייך לעבור. לא לוותר על החלום גם בהיבט הזוגי וגם בהיבט הקריירה גם כשלא מובטחת לך תשובה חיובית. בחיזוק המרכז הפנימי שלך נמצא המפתח לחופש ולטוב שאת מחפשת.

המון טוב, שלומית גל

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

שלומית יקרה,

נדהמתי מהדיוק, תודה לך emo_43.png

כל מה שאמרת נכון - אני מתנהלת באופן מתגונן ורוצה ללכת על בטוח. איפה שאני מרגישה שאני צריכה להתאמץ, אני בורחת, מפחדת להיפגע או חלילה לחוות דחייה (גם במישור המקצועי).

לגמרי שיעור התפכחות. תודה על העידוד לא לוותר על החלומות שלי, זה לגמרי במקום ואני הולכת להמשיך בסבלנות.

שבוע טוב 

היי שלומית,

אני חוששת שפישלתיemo_18.png כל השבוע חשבתי על איך אזום משהו עם הבחור שאני מעוניינת בו, שזה גרם לי להיכנס ללחץ ולהיות אפילו קרירה מהרגיל.

הוא היה חמוד כהרגלו, ואפילו שאל מה אני מתכננת להיום (אני עניתי לקונית, אוף).

אפשר לשאול איך הוא רואה אותי עכשיו? 

בעניין העבודה דווקא יזמתי, ושלחתי עוד פנייה emo_45.png 

ערב טוב 

בטעות טכנית תשובתי לא נשלחה ועונה שוב למרות שהתאריך ששאלת עבר והתשובה תהיה רלבנטית אולי ליום א.

אני מחזירה אותך הביתה אל עצמך. במה יקדם אותך לדעת איך הוא רואה אותך? מקסימום את שוב נכנסת למלכודת של לוודא מראש שהמרחב שם בטוח להמשך הקשר. תשאלי: איך נכון לך להתנהל מול הסיטואציה (שבה ענית לו בקרירות ובלקוניות).... כל הזמן להתמקד במה שבשליטתך ובנתיב שאת סוללת לעצמך בעולם ומתוך זה כבר תראי ותרגישי איך הסביבה מגיבה ותסמכי על עצמך שתדעי מה לעשות.

שבת שלום, שלומית

תודה שלומית ששבת ורשמת לי!

שאלתי כמו שהדרכת - איך נכון לי להתנהל מול הסיטואציה?

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - הכוכב
תשובה - חמש המטבעות
תומך/חוסם - ארבע הגביעים

לא נראה מעודד במיוחד, אני מניחה שקצת פספסתי את ההזדמנות.

לא נורא , שבת שלוםemo_39.png

בעיקרון את צודקת. היה שלב שהרגשת מאויימת וקפאת על מקומך ולא פעלת ועכשיו התמונה היא של מישהי שעושה את כל

מה שמוביל להרס עצמי. את גם לא בקשר איתו, גם בביקורת ואכזבה מעצמך, גם עסוקה באיזה רושם המהלך השגוי שלך הותיר בו.... גם קלף ההבהרה של 4 גביעים מראה שאת לא מאמינה שתצליחי איתו ובכלל בקטע הזוגי ואת מופסדת. את רוצה אהבה וזוגיות וכנראה שגם הוא. האם את תהיי האחת שלו והוא האחד שלך? עד שלא תפעלי כעצת קלף הכוכב (הדמות הרוכנת עירומה אל המים) ותהיי מוכנה להשיל מעלייך את כל המגננות והמסיכות ותהיי מוכנה לפגוש את הפחדים ואפילו תגובת דחייה - לא תדעי אם אהבת חייך שם או לא. בלי לעשות שום רושם של מי שאת לא, עם נכונות לשתף במה שעובר עלייך ועם הרבה אמונה שבכל מצב ומול כל תגובה את יכולה רק ללמוד ולהרוויח. כך קלף הכוכב תומך ביציאה מהמצב של הרס עצמי שבחמישה מטבעות. גם בקלף הלא קל הזה יש אור ועל הדמויות בקלף רק להרים עיניהן אל האור במקום אל הפצעים והמגבלות.

המון טוב, שלומית

תודה רבה!

אני חושבת שאני קודם צריכה לברר עם עצמי אם אני רוצה את זה. הוא ניסה כמה פעמים, ברמיזות עדינות (למשל, שיהיה נחמד לבלות יחד), להראות שהוא מעוניין ואפילו כתב לי אחרי הפגישה בה נהגתי בקרירות ואמר שהיה ממש כיף לראות אותי...

הוא מחכה שאני אעשה את הצעד ואראה עניין...אני רגילה 'שנופלים לרגליי' וממש לא בטוחה שאני בנויה להצהיר על כוונות או אם אני פנויה נפשית כרגע למשהו כזה (העבודה מעסיקה אותי יותר).

תודה על התמיכה והמילים החכמות emo_43.pngשבוע טוב

אהבתי לראות שחזרת לשדה שלך. ממקום שמתבונן ביחס המחמיא מצידו מצד אחד ומהצד השני לא "מתערבב" עם הרגשות הצרכים והרצונות שלו אלא חוזר אל עצמך: כרגע את לא בטוחה שההיענות לרמיזות מתאימה לך בכלל ובפרט ואת עפה על תחום העבודה וזה בסדר כמו כל החלטה אחרת. מה שחשוב הוא שנראה שמשהו בהתיחסות שלך להתרחשות קורה ממקום יותר צלול ופנוי מ"רעשים" שנובעים מנסיון לחיות את השדה שאיננו שלנו. תמשיכי לעשות לך שבוע טוב emo_49.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר