עבודה או לימודים

עבודה או לימודים

שלום,

אני לומדת שנה ראשונה בהסבה אקדמית - חינוך מיוחד, יש בי המון חששות לגבי השינוי שייחלתי לו ( אם הצליח, אסיים את התואר בחינוך מיוחד, האם הבחירה טובה...) אני מודעת לכול המגבלות אשר טמונות במקצוע הוראה, אך יחד עם זאת החלטתי להרשם להסבה אקדמית...ההחלטה גובשה ממקום שלא היה לי טוב במקום עבודה, וכתוצאה מכך התחלתי ללמוד תואר ראשון והמשך להסבה חינוך מיוחד( עבודה קודמת), כיום אני נמצאת בעבודה טובה יותר, הן מבחינת השכר, והן מבחינת הסיפוק ( 3 שנים).

השאלה שנשאלה:
האם מקום העבודה מתאים לי או אבצע שינוי מקצועי 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - תשע המטבעות
תשובה - שלוש החרבות
תומך/חוסם - המאהבים

מירי היקרה,

אני בעלת תואר ראשון,  ונמצאת כרגע בשנה ראשונה במסלול הסבה אקדמאית בחינוך המיוחד.                                                                                                                                          עד כה, החלטה להמשך לימודים אקדמאים במפרט בתחום ההוראה היה מוחלט, וכן בעל אופי גישמי אשר גרם להעלת המוטיבציה, הן בפן הרגשי והן בפן המקצועי ( על אף המידע בנוגע לקשיים השונים אשר נוכחים במערכת החינוך כיום - יש לי מספר חברות אשר נמצאות שנים במערכת החינוך...).

בשבועות האחרונים, אני חשה התערערות נפשית לגבי הבחירה, אני מניחה שזה נובע משאלות רבות הקשורות לתהליך של השינוי המקצועי אשר אני נמצאת בו כיום, לרבות, האם הבחירה שלי נכונה?   האם היא מתאימה לי?  במיוחד - האם זה נכון לעזוב את עבודתי הנוכחית ולעבור לתחום אחר? האם אצליח לממש את חלומי- הוראה?

(משנה מקצוע מתחום הלוגיאסטיקה אשר עסקתי בו מעל 20 שנה לתחום הוראה).  

היי הילה 

אכן דילמה ,בואי תשאלי שתי שאלות לקלפים 1." האם נכון לי להישאר בעבודה הנוכחית בתחום הלוגיסטיקה בשנה הקרובה ?"

2. האם נכון לי לעסוק בהוראה בתחום החינוך המיוחד בשנה הקרובה "?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

השאלה שנשאלה:
האם נכון לי להישאר בעבודה הנוכחית בתחום הלוגיסטיקה בשנה הקרובה ? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שבע הגביעים
תשובה - עשר החרבות
תומך/חוסם - המגדל בוער

תודה:)

השאלה שנשאלה:
האם נכון לי לעסוק בהוראה בתחום החינוך המיוחד בשנה הקרובה? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - ארבע המטות
תשובה - שמונה הגביעים
תומך/חוסם - מלכת המטבעות

תןדה :)

ערב טוב

מפריסת הקלפים הראשונה מתקבלת תשובה שלילית ,הקלפים מייצגים סיום שאחריו בא כיוון חדש 

לחלוטין ,עם שינוי עבודה .לשאלתך השנייה קלף התשובה מצביע על חיפוש ופנייה לדרך אחרת ,דרך שבה יש סיכוי טוב למצוא הנאה במשימות חדשות ,עבודה שתתחיל באמון ושמחה ,עבודה בעלת ערך שיש בה מימוש המטרות שלך ,מדובר בעבודה הדורשת 

מסירות וסבלנות אשר יבטיחו הצלחה ,

החלטת לעשות הסבה מקצועית ובחרת במקצוע עם המון אתגר,לא קל ,אך יש בו הרבה סיפוק ,כנראה שהיגיע הזמן 

לעשות שינוי בחייך המקצועיים ,אני מאחלת לך בהצלחה .תוכלי לפנות ולהתייעץ עם כל דילמה שתתעורר מבחינה מקצועית 

שכן הייתי בתחום שנים לא מעט .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר