שששבת שלום. שאלה?

שששבת שלום. שאלה?

האם היה לי תשפע בחיים .כלומר השיג אותו? שבע חרבות. ארבע מטות.קלף מסכם. אס הגבעים. תודה

שבת שלום אור 

קלף התשובה מסמל אנרגיה חיובית 4 מטות מייצג מסגרת יציבה ובטוחה ,ואומר לך שמה שהישגת עד כה הוא בעל ערך

וכי עליך להמשיך להתאמץ למימוש המטרות שלך .כלומר ליהנות ממה שיש מצד אחד ומצד שני להמשיך להתאמץ להתקדמות נוספת .

7 חרבות מזמין אותך להקשיב בנאמנות לקול הפנימי שלך ,על מנת שתוכלי להרגיש שלמה עם עצמך ,ומרוצה ממה שיש .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מירי תודה על תשובתך.emo_39.png לשאלתי יש לי עוד שאלה בנושא זוגיות.  האם אני אכיר בן זוג חיובי ורצני? לא משנה מי תענה לי אשמח למסר. אס חרבות. תשעה מטות. קלף מסכם. שישה מטות. שבוע טוב.

היי אור 

קלף התשובה חיובי ,הוא מראה על כיוונים חדשים שיכולים להתפתח לצמיחה והצלחה עם סיכוי למצוא בן זוג 

שישתף פעולה ,אס החרבות מזמין אותך להיות נחושה ולהתמיד במטרה . 9 מטות מראה שיש התנגדויות המעכבות אותך 

מלהתקדם ,אם יוסרו ההתנגדויות ותפעלי מנקודת מוצא חדשה  תוכלי לממש ולהשיג את רצונך בבן זוג רציני .

מירי היי ערב טוב! איזה התנגדיות מונעות ממני להתקדם. את יכולה להצביע על כיוון מסויים. האם זה מגיע ממקום חצוני? אשמח לדעת תודה.

היי אור 

מדובר בגורמים פנימיים ,ספקנות ,חשדנות ,אמונות ,ותפיסות ,זכרונות כואבים ,מחוויות קודמות ,שאיפה מוגברת לשלמות .

מה שנחוץ מצידך זה לסגור את הדלת הספקות בחוזקה ולהחליט על שינוי בתוכך .[על זה מדבר קלף 9 מטות ] ופתיחת 

דלת חדשה .בהצלחה .

אוקי הבנתי. תודה. יום נעיםemo_01.png

מירי ואור שלום,

שימי לב אור ששאלת שאלה מאד דומה לזאת שמלפני שבוע והתשובה אומרת לך דברים מאד מאד דומים. את שואלת "אם יהיה לי...(אושר, משפחה, זוגיות....)" והתשובה: השערים פתוחים וכדי שהשפע יבוא את צריכה לעבוד על החסמים בתוכך שאותם מירי פרטה כל-כך יפה בתשובה למעלה. אני הצעתי, מה שאינני מציעה בדר"כ בפורום זה, להיפגש קבוע עם איש מקצוע שיכול לסייע לך לזהות את החסמים האלה ולצמוח מהם כדי להיות מוכנה לקבל את מה שהיקום יכול לזמן לך. שבוע טוב, שלומית

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

שלום אור

רציתי להוסיף בנוגע לכל מה שנאמר כאן בעיקר לקלף טארוט 7 חרבות שמתיחס לכך שאם את כנה עם עצמך . לפעמים בגלל שאין לנו רצון להתמודד עם דברים או שלא רוצים לקחת אחריות אנחנו נוטים קצת לרמות את עצמנו . השאלה שאת צריכה לשאל את עצמך האם את עושה מספיק כדאי לשפר את המצב הנוכחי ולזכות בשפע שאת חפצה בו . או שאת מחכה שהמזל יאיר לך פנים . כי הסיכוי שאם נפעל כדאי להשיג את מה שאנו רוצים הוא יותר גדול משמעותית מזה שיתמזל מזלנו .אני מאחל לך שתמצאי את הכוחות הפנימים שלך כדאי לתעל אותם להשגת המטרות שלך.

בוקר טוב 

אני מבקשת לא להיכנס לשרשור של אחרים ,בפורום הזה עונות אך ורק המפרשות הרשומות בפורום

המורשות לכך ,בפעם הבאה הודעתך תימחק .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר