קשר

קשר

היי!

האם אלון יחזר אחריי בשבוע הקרוב? 

תוצאות פריסת מסר בשלוש:
מיקום 1 - אס החרבות
מיקום 2 - שבע הגביעים
מיקום 3 - שמונה הגביעים

תודה רבה!

הי,

זה מידע עתידי שבפורום זה איננו מתייחסים אליו גם מתוך אמונה שהכל צפוי אמנם אך הרשות נתונה ליקום בכל רגע להשתנות בהתאם לפעולות שלנו וגם מתוך התפיסה שמידע כזה לא תורם לצמיחתך האישית. את מוזמנת לעשות פריסת SOS (ולא פריסת מסר בשלוש) על שאלה שקשורה אלייך. למשל: האם נכון לי לפעול ליצירת קשר עם אלון (בזמן נתון שתגדירי)? או: האם נכון לי להמתין לחיזור של אלון בשבוע הקרוב? או:האם קשר עם אלון במידה וייצר נכון לנתיב שלי? או: האם נכון לי לאפשר למחשבות על אלון להמשיך בדרכן ולהתפנות לקשרים חדשים?

כל טוב, שלומית

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

היי שלומית ותודה על המענה! אני מרגישה שהייתי צריכה לתת קצת רקע לשאלה ששאלתי: אני והבחור החלטנו לתת לזמן לעשות את שלו  (מסיבות שונות) ובעקבות כך החלטתי לקחת צעד אחורה ולא ליזום שום תקשורת ביננו (לכן שאלתי אם הוא יחזר אחריי). שאלתי בעצתך בנוסף:

השאלה שנשאלה:
האם נכון לי להמתין לחיזור של אלון? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - גלגל המזל
תשובה - נער המטבעות
תומך/חוסם - מלכת המטבעות

האם יש לך מסר בשבילי בעקבות 2 הפריסות? תודה מראש!

הי,

כל הנסיכים/נערים מראים על שלב לא בשל. בנסיך המטבעות מראה שיש ביניכם משיכה ויש נאמנות ותמיכה אם כי כרגע מרחוק ויחד עם זאת אין יוזמה ויש ציפייה שהצד האחר יעשה את הצעד. האנרגיה של הקלף מראה שלמרות שיש משיכה אין יוזמה ולא נראה שזה יקרה בימים הקרובים. מלכת המטבעות שלך מאד רוצה לדעת איפה היא עומדת ולעתים אפילו תעדיף לעשות מעשה מאשר לברר מה באמת היא רוצה לעצמה לטווח הארוך וכדאי לך לשים לב לזה. האם את רוצה בחזרה כדי לחוש בטחון ויציבות או כי זה האדם שנועדת לו לפי צו לבך? גם גלגל המזל רומז שמשהו בך נוטה להשלים עם המצב שגרם לכם לפירוד במקום לקחת את גורלך בידייך ולנצל את המומנטום לשינויים. לסיכום: נכון לך לא ליזום וגם לא להמתין ואפילו לא לתת לזמן לעשות את שלו. הזמן הזה הוא עבורך לעהבין מה לא עבד בקשר, מה נכון לך בקשרים עתידיים, ולקחת את ההתייחסות הפאסיבית ביניכם (לקחת צעד אחורה, לתת לזמן לעשות את שלו, לא ליזום תקשורת) להתיחסות אקטיבית בינך לבין עצמך. להתפתחות אישית שלך ואולי גם לקחת צעד קדימה בלעדיו. עכשיו זה מסתדר גם עם המסר בשלוש: לשנות את החשיבה - לגבש אסטרטגיה לטיפול במצב - עד לשמונה גביעים שזהו קלף שמראה שהגיע זמן לעזוב מקום שבו היינו מושקעים רגשית ולצעוד קדימה. המון טוב, שלומית

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר