שבת שלום. שאלה?

שבת שלום. שאלה?

האם היה לי משפחה משלי והיה לי טוב?  הכוהנת הגדולה. אס חרבות. קלף תשובה. אס מטבעות. תודה

שלום אור,

התשובה מצויינת עם עיכובים שאותם את מרגישה ולא זקוקה לקלפים כדי לדעת עליהם. אס המטבעות אומר שיש

ביקום עבורך בית ומשפחה ותחושה שאת מממשת את צרכייך בעולם הזה. יחד עם זאת קלפי ההבהרה מראים שנדרש

שינוי יסודי באופן החשיבה וההתיחסות שלך לנושא הזוגיות ובכלל(אולי צריך ייעוץ מקצועי) ושיש עוד הרבה דברים לא פתורים

בתוכך, לחלם את אפילו לא מודעת ועל-כן לא יכולה לשנות וגם זה מצביע על צורך במישהו מקצועי חיצוני שיצביע לך על אותם

מקומות מעכבים.

זה אולי מעכב יצירת זוגיות ומשפחה אבל זה מקדם את ההתפתחות האישית שלך השהיא אבן היסוד להקמת זוגיות יציבה. גם כשאין

משאבים רבים אפשר להתעניין דרך קופות החולים בטיפולים בעלות נמוכה. היקום עוזר למי שעוזר לעצמו וזה הכיוון כרגע. אשמח

אם תקראי את התשובה אפילו יותר מפעם אחת ותראי אם היא מדברת אלייך. שבוע טוב, שלומית גל.

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

היי ערב טוב שלומית. איזה סוג של טיפול דרך קופת חולים?

שאלתי גם את זה. האם העיכובים בזוגיות יעלמו לי? שמונה גבעים. יום הדין. קלף מסכם. ארבע גבעים. תודה שלומית.

הי אור,

התשובה הראשונה ענתה תשובה חיובית עם הנחיות לעבודה הפנימית שעלייך לעשות כדי שזה יקרה. כך שאי-אפשר לצפות שמשהו ייעלם לפני שעשינו את עבודתנו. ארבעה גביעים מראה שיש לך הרבה דאגה וספקות וחששות לגבי הנושא וזה כשלעצמו עיכוב. מה שאת מרגישה את זה את מתנהגת גם כשאת בדייט, וכשאינך נינוחה את לא במיטבך... קלף 8 גביעים אומר לך שהרצון שלך לדעת את התוצאה (אם תהיה משפחה ואם העיכובים ייעלמו) לפני שאת נרגעת ומתפנה לתהליך השינוי הפנימי הוא רצון לשליטה שאינו טוב לך. הרצון העז שלך בתוצאה המסויימת עלול להביא לכך שתיתקעי במערכת יחסים שלא מתאימה לך רק כדי לסמן לכבוש את המטרה.

וכאן אני חוזרת להמלצה להיעזר במישהו חיצוני כדי לעבד את המחשבות על מה צריך להיות ואת רגשות הפחד והדאגה שהמחשבות מעוררות ובכך להשיג את השינוי הרגשי וההתנהלותי שיתמוך בנתיב הזוגיות של חייך. אני לא מחלקת המלצות ורק משתפת שבכל קופת חולים אפשר לקבל מרופא המשפחה הפנייה לטיפול/ייעוץ נפשי ולפי שיקול הדעת של הרופא הוא ממליץ וזה עולה שליש או רבע מהמחיר לטיפול בשוק החופשי. גם כאן חשוב שיהיה איש טיפול שמתאים לך. השרות הזה נכון לכל אדם כדי להגביר את המודעות שלו לעצמו ובכך לא לתת למחשבות חוסמות לנהל אותנו. שבוע טוב, שלומית

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

תודה שלומית על המסר הארוך. האם טיפול פסכולוגי יעזור לי? מלך הגבעים. אס המטות. קלף מסכם. תשעה גבעים. פעם הייתי אצל משהיא כזאת והיא לא עזרה לי. לא התחברתי אליה. תודה.

הצלחת הטיפול לפי 9 גביעים תלויה בנכונות שלך להתמסר לתהליך בסבלנות, לזרום ולתת אמון שלפעמים זו הדרך של היקום לעזור לי ולא הכל אני יכולה לפתור בעצמי. אם את מבינה את הסימנים שמראים לך כרגע שאת לא ברגיעה ובאיזון מול הנושא של זוגיותואת מוכנה לעשות שינוי - הטיפול יצליח וזה בהחלט קלף כם מסר חיובי. מלך הגביעים תומך בטיפול בצורך שלך להשיג יציבות רגשית בכל מה שקשור לזוגיות בית ומשפחה ואס המטות הוא האש ששומרת על הנכונות שלנו להתחדש ולהכניס חיים לנושא במקום להתייאש ממנו. להחיות את הנושא ע"י טיפול נכון ונראה שהתשובה תומכת בשאלתך. חג שמח! שלומית

תודה שלומית חג שמחemo_113.pngemo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר