שאלה

שאלה

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - מלכת המטבעות
תשובה - נער החרבות
תומך/חוסם - שני המטבעות

יש לי כרגע תקופה של קושי במכירות ואני כרגע ועוד מישהי שמתקשות למכור,זה מתסכל ומערער את הביטחון שלי,איך עלי להתמודד עם הקושי ,אשמח לעצה.

הי שרה,

ראשית, הקלפים אומרים שתחום המכירות נכון לך. זה לא מצב שאת צריכה להחליף מקצוע. נסיך החרבות (מזל תאומים) מוכשר במכירות ומתאפיין ביכולת מילולית ותקשורתית טובה שנידרשת בתחום הזה. את אוהבת את האקשן והגיוון שבעבודה וכשזה לא קורה ויש תקופה שהכל הולך לאט יותר את נכנסת לאי-שקט (תתבונני בתמונה של נסיך החרבות: הוא בתנועה והעננים סביבו בסערה). גם קלפי ההבהרה תומכים בלצקת הנאה ועניין גם בתקופה הזו: איזה דברים רצית לעשות וכשהכל היה בקצב מהיר במכירות לא יכולת? תראי את האפשרויות והטוב שבהאטה הזו. מלכת המטבעות אומרת לך שההתמקדות בחומר ובתוצאות גורמת לך לפחד את היציבות והעיצה כאן היא לנצל את התקופה להכניס שינוי ועניין כבר עכשיו. לא סיפוק שבא מהמכירה החוצה אלא משינויים שאת תעשי בתוך תחום המכירות כפי שאת מכירה אותו.

יש כאן שיעור שלא קל עבורך והמסר הוא להיות בו ולהמשיך בתחום תוך ניצול התקופה לשינויים במסגרת תחום המכירות. לא פחות חשוב: את כרגע במקום הנכון למרות ההאטה הנוכחית. דברי הקלפים. המשך שבוע טוב, שלומית גל

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

מקוה שזה אכן נכון כי בכללי אני המוכרת הכי גרוע במוקד כולם מוכרים ואני ממש בקטנה שזה גרוע,אני לא אוהבת את העבודה בכלל ומתכננת לחפש בעוד חודשיים שרות לקוחות ללא מכירה משהו שיש באופק.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר