זוגיות

זוגיות

היי שאלתי פה את השאלה הזו, אך באחת מן השאלות האחרות היה כתוב לתחום בזמן את השאלה אז אני שואלת שוב. 

אני ו-x בקשר כבר שנה וחצי, יצאנו חצי שנה, נפרדנו ואז נשארנו בקשר לא מוגדר כמעט שנה, לאחר מכן, אמרתי לו או שאנחנו חוזרים או שאנחנו נפרדים. ואחרי ניתוק של שבועיים הוא חזר היינו ביחד בערך חודשיים ואז הוא נפרד ממני בטענה שאין אנו מתאימים. 

מאז אנחנו בקשר טלפוני, ונפגשנו פעמיים מאז שנפרדנו. 

שאלתי מהו פוטנציאל החזרה לזוגיות עם x בשבועיים הקרובים?

קלף ימין: תשעה המטבעות. 

קלף אמצע: שני גביעים

קלף שמאל: שני חרבות

אשמח לתשובה.

הי,

המצב כרגע הוא של חיזור ופלירטוט שלא מתקדם למימוש זוגיות. בקלף 2 גביעים רואים מחזר ומחוזר עומדים ופניהם זה אל זו אך הם עומדים במקום. מספר 2 גם הוא מעיד על פאסיביות. אילו שאלת מה נכון לך לעשות כדי שהקשר יתקדם הרי שהקלף היה אומר לך ליזום את ההתקרבות. כאן שאלת מה פוטנציאל הקשר והתמונה היא של קשר רגשי אמנם אך פאסיבי ושאינו מתקדם למימוש.

2 חרבות מעיד שההתמודדות שלך עם נושא השאלה לא נכון. את מנסה לעשות מהקשר משהו שהוא לא. במציאות הייתם--נפרדתם-חזרתם-ושוב נפרדתם. קלף 9 מטבעות אומר שעשית כל שיכולת לעשות ומגיעה לך על זה הערכה. גם העובדה שאתם בקשר למרות שזה לא זוגיות רומנטית ראויה להערכה בתנאי שאת נהנית מהקשר הידידותי כמו שהוא כרגע ולא רואה בזה גשר למימוש זוגיות קבועה. לא בשבועיים הקרובים בכל מקרה. אם זה יהיה רלבנטי עבורך עוד 3 חודשים - שאלי שוב. הרבה טוב, שלומית גל

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

היי 

קודם כל תודה רבה על התשובה המהירה והמובנת. 

שאלתי מה עליי לעשות כדי שאני וx  נחזור להיות ביחד בחודשיים הקרובים? 

ימין: שישה מוטות. 

אמצע: שבעה מוטות. 

שמאל: אביר מטבעות. 

אשמח לעזרה ממך, שלומית גל. 

בקר טוב,

את שאלת מה עלייך לעשות כאילו זה ברור שנכון לך להחזיר את הזוגיות הזו וכאילו יש משהו ספציפי שאם תעשי אותו הכל יסתדר. הקלפים נתנו לך תשובת-מסר: שימי לב שההתנהלות הנוכחית שלך לא מביאה אותך לשום מקום. בפנייה הראשונה שלך תארת את היחד-קשר לא מחייב-שוב יחד לחודשיים - ושוב קשר לא מחייב. את חייבת להציב מול עינייך את המטרה האמיתית שלך. האם היא להחזיר אלייך במניפולציות מישהו שאומר לך בפרוש שהקשר לא מתאים לו? את היית נחושה לא לוותר בקלות והצלחת (6 מטות) ברגע מסויים לגרום לו לשוב אלייך ולא להמשיך את הקשר הלא מחייב וזה מיצה את עצמו. זה היה צעד נבון ונכון ועכשיו הוא כבר לא מתאים. אביר המטבעות תומך בלהציב מטרה נכונה לך, ולסיים את הקשר הזה עכשיו. לא לחכות שמשהו ישתנה אצלו אלא לפעול למימוש החיים שלך בנתיב שיקדם אותך.

אולי זו נראית תשובה קשה ויש לי הרגשה שבתוך תוכך את יודעת שזו הדרך שתקדם את הנתיב שלך לחיים טובים יותר.

המון טוב, שלומית

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר