עבודה

עבודה

האם נכון לי לעזוב את מקום העבודה הנוכחי בחצי השנה הקרובה?  sos

3 מטות 

10 מטבעות 

מיזוג ומימון 

היי אלון 

השאלה לקלפים אמורה להישאל בכיוון חיובי , " האם נכון  לי להישאר במקום העבודה הנוכחי בחצי שנה הקרובה ?"

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

האם נכון לי להישאר במקום העבודה הנוכחי בחצי השנה הקרובה? 

המוות

7 גביעים 

7 מטבעות 

ערב טוב אלון 

מפריסת הקלפים נראה שהגיע הזמן לעשות שינוי ,קלף המוות מזמין אותך לצאת לדרך חדשה ,לקראת כיוון חדש ,

ממקום העבודה הנוכחי אתה די מאוכזב מכיוון שהעבודה או התוצאות  אינן  תואמות לציפיותיך ,[7 מטבעות ]  

התשובה של הקלפים בפריסה הזו , שלא נכון לך להישאר במקום העבודה הנוכחי ,ולהכין עצמך לדרך חדשה .

בהצלחה 

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

פרסתי פריסת שאלת sos

האם נכון לי לחזור ולעבוד במכון התקנים בחצי השנה הקרובה?  

העולם 

6 גביעים

אביר המטות?  

שלום אלון,

האם 6 גביעים זו התשובה? אנא תשובתך כדי שאוכל לענות לך. שבוע טוב

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

אכן. 6 גביעים זה התשובה

שלום אלון, בעצם האפשרות לחזור למשהו מוכר מן העבר יש גם משהו נוח, פאסיבי, שלא רוצה שינוי וגם הזדמנות לראות איפה טעיתי בפעם הראשונה, ללמוד מהטעויות ולתקן. הקלף לא אומר אם לחזור בפועל או לא אלא מזמין אותך לקבל החלטה ממקום שעושה עם עצמו ברור מעמיק: מדוע אני רוצה לחזור למקום שכבר עזבתי ולא להמשיך לאתגרים חדשים? מה לא עבד או תסכל אותי בפעם הקודם שבגללו עזבתי ואיך זה שונה כרגע? גם אם כל הסביבה היתה "אשמה" איפה החלק שלי... ללמוד מהטעויות כדי להשתפר.... אחרי העבודה הפנימית היסודית הזו תדע אם אתה חוזר מתוך ייאוש או פאסיביות או הישארות באזור הנוחות או מתוך מוטיבציה לעשות את זה אחרת. קלף העולם תומך בנושא של התקדמות לעבר מטרות ורצוי דווקא לערער קצת את היציבות המוכרת, לצאת מהגבולות של עצמך, לא לחפש את המושלם וכן לשאוף להתרחבות ובמובן זה נראה שתומך בללכת למשהו חדש וגדול יותר או לחזור למקום העבודה הקודם לתפקיד רחב יותר או במוטיבציה גדולה יותר ואביר המטות כמובן מחזיק את אש התשוקה ההתלהבות החיים ומחזק את המקום היוזם והמחדש. שבוע טוב, שלומית גל

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

לחזור לעבוד שם.  כי שם הרגשתי בבית.  שזה מקומי. זה נגמר כי בפרויקט נגמר. 

לחזור לעבוד שם.  כי שם הרגשתי בבית.  שזה מקומי. זה נגמר כי בפרויקט נגמר. 

האם תהיה הזדמנות לחזור לשם בחצי השנה הקרובה? 

לתומי חשבתי שההצעה מחכה לך ואתה שואל רק אם נכון לך לקחת את ההצעה. מסתבר שקבלת מסר שחיזק את רצונך לחזור לשם עם ההבנה של המסר שפרטתי לעיל. עכשיו מסתבר שזה לא משהו שמחכה לך ואתה רוצה לדעת אם תהיה הזדמנו ולצורך כך עליך לפתוח בקלפים. אני לא בטוחה שתהיה תשובה כי הקלפים לא אומרים מה יקרה ואולי כן ירמזו על חלון שייפתח או שיישאר סגור. בכל מקרה חסרה הפתיחה לשאלה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: miki1303
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר