הכונה

הכונה

מירי היקרה,

אני בעלת תואר ראשון,  ובתחילת חודש נובמבר אני צפויה להתחיל ללמוד במסלול הסבה אקדמאית להוראה מתקנת.                                                                                                                                          עד כה, החלטה להמשך לימודים אקדמאים במפרט בתחום ההוראה היה מוחלט, וכן בעל אופי גישמי אשר גרם להעלת המוטיבציה, הן בפן הרגשי והן בפן המקצועי ( על אף המידע בנוגע לקשיים השונים אשר נוכחים במערכת החינוך כיום - יש לי מספר חברות אשר נמצאות שנים במערכת החינוך...).

בשבועות האחרונים, אני חשה התערערות נפשית לגבי הבחירה, אני מניחה שזה נובע משאלות רבות הקשורות לתהליך של השינוי המקצועי אשר אני נמצאת בו כיום, לרבות, האם הבחירה שלי נכונה?   האם היא מתאימה לי?  במיוחד - האם זה נכון לעזוב את עבודתי הנוכחית ולעבור לתחום אחר? האם אצליח לממש את חלומי- הוראה?

(משנה מקצוע מתחום הלוגיאסטיקה אשר עסקתי בו מעל 20 שנה לתחום הוראה).                                                                                            

תודה מראש :)

השאלה שנשאלה:
כיצד עלי לנהוג בנוגע ללימודים

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שש החרבות
תשובה - עשר המטבעות
תומך/חוסם - שבע הגביעים

היי הילה 

דרושה לי הבהרה לגבי שאלתך לקלפים , למה כוונתך כיצד לנהוג בנוגע ללימודים ? יותר נכון יהיה 

להבהיר את מיקוד השאלה ,ממה את חוששת ?האם הלימודים עצמם ? האם המקצוע שבחרת ללמוד ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

החשש הוא, האם אני עושה בחירה נבונה- עוזבת  20 שנות ותק במקצוע אחד ועוברת בגיל 40 למקצוע אחר?

האם היה לי טוב בבחירה החדשה?

האם אצליח מבחינה מקצועית באותה מידע שאני נמצאת כיום ( בעבודה הנוכחת) כל זאת, העולם שייך לצעירים...? 

מבחינת לימודים, אני משוכנעת שאני אצליח ( ממוצע ציונים שלי גבוה בתואר הראשון).

מבחינת המקצוע שבחרתי- הוראה, אני שלמה עם הבחירה על אף הקשיים הרבים הכרוכים במערכת החינוך...

אני מפחדת :(

אני מבינה את החששות שלך ,וזה טבעי לגמרי ,קלף 6 חרבות מראה שאת נכנסת לטריטוריה חדשה ,הוא אכן מייצג שינוי בעיסוק ,וקבלת תפקידים חדשים ,הוא מראה עזיבה של מקום מוכר והתקרבות לסביבה חדשה ,ברגשות מעורבים וגם בחשש ,

קלף התשובה עשר מטבעות מצביע על רווח ,יציבות וחוסר דאגה מצביע על תוכנית אפשרית שתביא עימה עושר פנימי וחיצוני .

קלף 7 גביעים מזמין אותך להנמיך ציפיות ,ולא לחיות באשליות , את חולמת על מקצוע ההוראה ,האפשרויות במקצוע הזה רבות 

ומגוונות הקלף מזמין אותך להתחיל בתהליך של עשייה צמיחה והישגים ,יש כאן חיזוק של הבחירה שלך ,הקלף מדבר על חלום שצריך לממש ,לפעול לכיוון מעשה ,

גם אני הייתי במערכת החינוך שנים לא מעט ,יכולה לומר לך שזו עבודה מלאת אתגרים , עם סיפוק בלתי רגיל ,למרות הקשיים 

והמשכורת שאינה משקפת את ההשקעה והמאמצים .ברור לי שאת עושה מהפך בחיים ,והולכת בעקבות החלום שלך ,ורצוי לחיות את החלומות שלנו ,לא לחלום את החיים .את כותבת שבחרת במסלול חינוך מיוחד והוראה מתקנת ,תוכלי בעתיד גם לעסוק במקצוע הזה באופן עצמאי ופרטי ,

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מירי המקסימה,

תודה, תודה ושוב תודהemo_04.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר