שאלה לגבי עבודה - חוזרת לאחר תקופה

מתזכרת את הרקע, אני עובדת זמנית בחברה גדולה, לא ניתן לדעת באופן חד משמעי מהמנהלים אם תהיה קביעות. אין לי אפשרות לחכות עד הרגע האחרון בכדי לדעת אם אהיה בחוץ ללא עבודה או ממשיכה ויש הכנסה.

השאלה שנשאלה:
האם נכון לי לחפש עבודה חדשה בחודשיים הקרובים ? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - אס החרבות
תשובה - שבע המטבעות
תומך/חוסם - חמש המטות

השאלה שנשאלה:
האם יש פוטנציאל להישאר במקום העבודה הנוכחי בחצי שנה הקרובה ? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - עשר המטות
תשובה - שבע המטות
תומך/חוסם - חמש הגביעים

ערב טוב 

מפריסות הקלפים נראה שכל נושא העבודה ,ומקום העבודה שלך  כבד עליך ,עד כדי תחושה מדכאת ,[עשר מטות ,חמישה גביעים ] 

קלף 7 מטבעות מזמין אותך להתפכח מציפיות גבוהות ,להמשיך בעשייה וההשקעה ולנהוג בסבלנות ,עד שתהיי בטוחה מה קורה 

בחברה  בה את עובדת ,הקלפים משקפים גם את ההתלבטות הפנימית שלך לגבי דרך פעולה ,אין כל הבטחה בפריסות לגבי 

הישארות במקום עבודתך הנוכחי ,אני חייבת לציין שהקלפים לא יכולים לנבא  התפתחות עתידית ,עליך לקבל החלטה הגיונית 

בנושא למרות הערפול ,אני מבינה שתוך זמן קצר תדעי אם את ממשיכה שם .ואולי במקביל כן כדאי לחפש מקום עבודה חדש ,בשקט .

מה דעתך ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

אני מבינה שאין אפשרות לנבא עתיד, אבל יש אפשרות לבדוק פונציאל וזו הייתה השאלה.

בהחלט היגיוני לחפש במקביל עבודה במקום חדש.

אתמול דיברתי עם ראש הצוות שלי לגבי המשך, העניין בבדיקה, עד יום ראשון תהיה תשובה לכאן או לכאן.

ממה שהבנתי מראש הצוות שלי הוא רוצה שאני אשאר אבל זה לא תלוי רק בו אלא תלוי גם בדרגים גבוהים יותר.

אני מאוד רוצה להשאר שם כי טוב לי עם האנשים ויהיה לי ממש חבל לעזוב.

שאלתי שוב על פוטנציאל. לא יודעת אם להבין מהפריסה אם היא חיובית או שלילית..

השאלה שנשאלה:

האם יש פוטנציאל להישאר במקום העבודה הנוכחי בחצי שנה הקרובה ? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - הכוח
תשובה - יום הדין
תומך/חוסם - הצדק

יקירה 

שלושת הקלפים הם קלפי מסר לא קלפי תשובה , קלף יום הדין הוא קלף של שינויים ,של נקודת מפנה , בואי נקווה שיהיה 

מפנה לטובתך ,קלף הכוח מסמל שליטה עצמית ,גמישות והסתגלות ,קלף הצדק מצביע על הכרעה הוגנת , בקיצור הנושא שלך 

בדיון ,התאזרי בסבלנות ,אני מקווה בכל ליבי שתישארי במקום עבודתך הנוכחי .

אשמח להתעדכן .

מירי בת שדה ,יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה .

תודה מירי, אשמח לעדכן לכאן או לכאן. בינתיים מחזיקה אצבעות לחיוב.
ליל מנוחה.

מירי, טרם קיבלתי תשובה, עבר כבר שבוע מאז שהעליתי את הנושא, אני לא יודעת למה לצפות.
אודה לך אם תוכלי לעזור לי.

האם יש פוטנציאל לקבל תשובה בשבועיים הקרובים לגבי המשך עבודה בצוות הנוכחי? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - השמש
תשובה - אס המטבעות
תומך/חוסם - עשר החרבות

השאלה שנשאלה:
האם נכון לי לחפש עבודה חדשה בחודש הקרוב? 
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שמונה החרבות
תשובה - מלך המטבעות
תומך/חוסם - שש הגביעים

ועוד דבר על הפרק - יש אפשרות (כרגע היא כרעיון בלבד) לטוס לכמה שבועות לחו"ל לבן דודתי שחי שם (תקופה בין אמצע ספטמבר לאמצע אוקטובר).
השאלה שנשאלה:

האם יש פוטנציאל להתארח אצל X בספטמבר? 

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - קיסר
תשובה - הצדק
תומך/חוסם - שבע החרבות

תודה

לילה טוב 

לשאלתך הראשונה התשובה חיובית ,נראה שאת עוברת שיעור בדרך קשה ,עד כדי תשישות רגשית [10 חרבות ] אולם 

קלף התשובה חיובי מצביע על תקופה טובה וחדשות טובות ,לשאלתך השנייה הקלפים מזמינים אותך לעכב תהליך של חיפוש עבודה

בינתיים ,לגבי הנסיעה לחו''ל ,הפריסה לא נותנת תשובה חד משמעית ,אלא מצביעה על הפעלת שיקול דעת מושכל ,

להגדיר יעדים ,ולבנות תוכנית מעשית והגיונית .לקלף התשובה יש זיקה להחלטה סופית ,

האם ביררת אצל בן דודתך אם יש אפשרות להתארח אצלו חודש ימים ? אני מבינה שזה בגדר רעיון אולם מוטב לברר 

את הענין מבחינה מעשית . מה דעתך ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

אכן טרם ביררתי עם בן דודתי ישירות, זה מתעכב כי איני יודעת עדיין מה קורה עם העבודה הנוכחית.
אני מבינה נכון מהפירוש שהחדשות הטובות הן שיש פוטנציאל להשאר לעבוד בסופו של דבר בצוות הנוכחי?

תודה רבה על המענה והסבלנות :)
ליל מנוחה emo_49.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר