התלבטויות מקצועיות בנושא הפקת המוזיקה שלי

שלום רב!

גם אני יועצת טארוט אבל לפעמים גם נדרשת לייעץ לעצמי, ונתקלתי בשתי פריסות יוצאות דופן שקשה לי להסביר אותן לעצמי.

אני גם מוזיקאית יוצרת שכרגע עובדת על הסינגלים ל-EP הראשון (אלבום קצר). יש צורך למצוא מימון להמשך הדרך.

אני מתלבטת בין שני מפיקים, הראשון הוא ע' שאיתו עבדתי עד עכשיו, שהצליח לייצר לי תוצאה לא רעה אבל גם מבחינתי קצת "מושלמת" מדי- לא ממש משקפת את מה שרציתי מהשיר. מצד שני- הוא בינתיים היחיד שהביא אותי לתוצאה כלשהי שנשמעת טוב לאנשים שאני משמיעה להם את השיר. והוא מקצוען. העבודה איתו מאוד יקרה.

הפריסה שיצאה לי על השאלה האם כדאי לי להמשיך לעבוד עם ע':
שתי חרבות
שלושה גביעים
מלכת המטות

המפיק השני, א', הוא טיפוס מאוד אימפולסיבי וחולמני, עושה המון פרויקטים במקביל, קצת משוגע. מצד אחד- כשניסיתי לעבוד איתו ועם ע', הרגשתי שגם הוא מקצוען, מצד שני היה לו קשה לקבל הוראות מע' ודי תקע אותנו באמצע רק כי הוא הרגיש שהוא לא יכול לעבוד מול רמת המקצוענות של ע' שהוא מרגיש שהיא "ישראלית טיפוסית" (הוא עבד בניו יורק הרבה זמן). מבחינת התוצאה שאני חושבת שאני יכולה להשיג ממנו, אני מרגישה שהוא יותר קרוב לדבר המוטרף, המלוכלך, האנרגטי, שהייתי רוצה שייצא מהמוזיקה שלי.
אני עדיין בקשר איתו, הוא רוצה לעזור לי להרים אצלי אולפן ביתי כדי שאוכל להפיק לעצמי את הדברים גם בעלויות הרבה יותר זולות. אני לא יודעת אם אני יכולה לסמוך עליו.

הפריסה שיצאה לי על האם כדאי לי לעבור לעבוד עם א':
שלוש חרבות
עשר מטבעות
תשעה מטות

הגעתי לשאול על ההתלבטות ביניהם בגלל פריסה נוספת שעשיתי- על השאלה אם אצליח לממן את המשך תהליך ההפקה. התשובה הייתה:
אס מטות
שני מטבעות
שמונה מטבעות

הבנתי מזה שההתלבטות שלי בין שתי אפשרויות חוסמת אותי וייתכן שמדובר בהתלבטות בין שני המפיקים.

בעיקר התקשיתי להבין איך אפשר ליישב קלפים כל כך סותרים כמו שני חרבות/שלושה גביעים בפריסה של ע' ושלושה חרבות/עשר מטבעות כמו בפריסה של א'. שניהם מצביעים על בעיה חמורה שאני אולי מתעלמת ממנה או מדחיקה ומצד שניהם מצביעים על הצלחה ושפע. 

מה אפשר להבין מזה?

ארנבת

אני רואה שכתבת לי רק "היי" עם פסיק, אני תוהה אם כתבת משהו ארוך יותר ואני לא מצליחה לראות...

היי לארנבת,

התשובה משתי הפריסות הראשונות ברורה מאד, עדיף לך לעבוד עם ע' למרות שהוא יקרן.

בפריסה שבה שני התומכים הם שליליים (9 מטות ו3 חרבות) הופכת את כל התשובה לשלילית, כי המשמעות היא שלמרות היתרונות של א' החסימות הן כל כך חזקות שהן לא מביאות אותך למקום של יצירה והצלחה .

ושאלתך לגבי המימון, יש פוטנציאל חיובי מאד לכך שתצליחי למצוא את הסכום שאת צריכה. למרות שתי המטבעות , באמצעות יצירתיות ונחישות (אס המטות) והתמדה גם אם בהתחלה לא רואים תוצאה (8 מטבעות) תצליחי לקבל החלטות ולצאת מהדואליות לכיוון ברור יותר כדי לממש את היכולות שלך.

בפריסה הזו, שני התומכים חיוביים ולכן ברגע שאת מתגברת על ההתלבטות של שתי המטבעות הפריסה הופכת לחיובית.

אם תרצי הבהרות נוספות, את מוזמנת לפנות אליי בנייד.

יום טוב ובהצלחה. אשמח לשמוע מה החלטת בסופו של דבר.

אוריאל:)

אני רק מנסה להבין למה מופיעים לי קלפי החרבות, כאילו- מה הבעיה שאני כביכול מתעלמת/מדחיקה?

חרבות מייצגות מחשבות...והחלטות חדות והגיוניות שהולכות הרבה פעמים בניגוד לרגש.

את יכולה להעלות שאלה נוספת שמתמקדת בך מול הפרויקט שאת רוצה לקדם ולבקש מסר.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר