עבודה

עבודה

1. האם נכון עבור לעבוד תחת N

שש חרבות

עשרה מוטות

מלך גביעים

2. האם כדאי לי לחפש עבודה מחוץ לחברה הנוכחית שאני עובדת בה

צדק

ארבע חרבות

שמונה חרבות

שלום שלום,

אתחיל מהפריסה השנייה: קלף 4 חרבות זה מסר של חוסר תנועה מוחלט כך שזה לא הזמן לעבור. הקלף מכוון אותך לתת שקט לא רק למעבר הפיסי אלא גם ובעיקר למחשבות על מעבר. במקום זה נצל את הזמן לבדוק מה קורה בחיי העבודה שלך ממה נכון להיפרד (מאיזה התנהגויות, עמדות, תחושות) ומה נכון לטפח וזכור שאיך שאתה תטפל בגינה שלך כך היא תיראה. קלף 8 חרבות מראה לך שהחשיבה ההגיונית שלך נחסמת ע"י רגשות לא מווסתים.

נראה לי שאלה אותם רגשות שגורמים לך בשאלה הראשונה לתחושה שאתה קורס מעומס נפשי. אתה רוצה לעשות עוד ואחרת מהממונה שלך אבל כרגע אתה בחברה הזו והוא הממונה ותחליט במה אתה מתמקד ועל מה אינך נדלק כי אחרת תתמוטט.

ההתמקדות בעיקר ובמה שיש תעזור לך לשחרר קצת את המחשבות האובססיביות על הבוס. קבל אותו כמו שהוא ותגלה בגרות. הוא לא האיש שייתן לך את האישור האהבה וההערכה שאתה מצפה לה. ברגע שתבין זאת ייטב לך.

בתקווה שתעשה חריש פנימי ותרגיש טוב יותר, ואם לא, בעוד כמה חודשים תוכל להפנות ליקום שוב שאלה לגבי המהלך הרצוי.

כל טוב, שלומית

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר