אשמח לפרשנות

אשמח לפרשנות

זה תקופה של חודש וקצת שאני משוחח הרבה באמצעות אימיילים עם בחורה חמודה משאנחאי סין .במטרה ליצור קשר זוגי חזק ויציב .
האם ניתן להבין באמצעות הכוונה לפריסה מה אני צריך ללמוד מהחיזורים ,האם קשר כזה יתחזק ויניב פירותיו .אשמח להכוונה דודי אלטמן

השאלה שנשאלה:
האם אפשרי ונכון לי קשר משמעותי וארוך טווח עם
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - שני המטבעות
תשובה - חמש המטות
תומך/חוסם - גלגל המזל

בחר את התוצאות

אני מתלבט , אני צריך קשר וודאי , המתנה לדבר הנכון שלא יגיע, אך אני לא עושה דבר לכיוון .
פוטנציאל מצוין לקשר זה .אך אני צריך לעבור הרבה מסביב כדי ליצור המשכיות ובסיס איתן לקשר זה
אני צריך להעז .לגרום לדברים לקרות .ליצור לעצמי מציאות איתנה

מה דעתכם על הפרשנות הזו .

האם נכון עבורי לקדם קשר עם X ב3 החודשים הקרובים
תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - מוות
עיצה - מלך הגביעים
ממה להימנע - תשע הגביעים
תוצאה - גלגל המזל

המצב הנוכחי –זהו תהליך חדש שמתחיל ,כנראה יהיה קצת קשה .
עיצה- מתעורר בי הרצון לקשר, אינטימיות, וקרבה עם הצד השני.
ממה להימנע אני צריך לזרום ההצלחה תגיע ללא לחץ
כמו שאמרתי קודם אני צריך להעז לגרום לדברים שיקרו

מה אתם חושבים על הפרשנויות שלי

בסה"כ הפרושים שלך נכונים אנסה רק לחבר אותן למסר זורם: הקשר הזה הוא עוד התנסות מלמדת בחיים. אין מנצחים ומפסידים וזו למידה מעניינת עבורך ומההיבט הזה באמת אין לך מה להתלבט, זה לא חיים ומוות. זהו באמת מצב שלא התנסית בו בעבר וכללי-המשחק מן הסתם שונים לגמרי מכל אלה שהכרת מחוויות קודמות שלך בתחום הזוגי. שים לב על איזה צורך זה עונה לך. יש כאן מישהי שמלטפת לך את האגו ואתה זקוק לזה ועדיין לא מהמקום הנזקק נכון להשתית מערכת יחסים אז העיצה היא לשים לב למקום שממנו אתה פועל יותר מאשר למה אתה כן או לא עושה. גלגל המזל חוזר פעמיים והוא אומר לך שאתה (הגלגל הפנימי הקטן) מוזמן לעשות ולהשפיע כמיטב יכולתך אך מבלי להתעלם מהמציאות. הגלגל הגדול משפיע על היכולת הסיבובית שלך ווגם אתה משפיע על הגלגל הגדול ולמציאות המורכבת כרגע יש השפעה ואתה לא יכול להעלם ממנה אלא רק להסתובב איתה בתאום מלא ובלי חריקות.

אז תמשיך ללמוד את עצמך דרך ההתנסות הזו, אין כאן הצלחה או כישלון, כל טוב, שלומית

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר