בוקר אור צוות יקר

בוקר אור צוות יקר

בעבודה שלנו יש מישהי שמתחילת השנה מלכלכת עם כל הצוות לדרג הגבוהה
באמצע השנה היא איימה מולם לעזוב את העבודה אולם לא צלח לה כל כך 
והם היו דווקא לצידנו היא השתפנה ונישארה בסוף בעבודה
מאוד מעניין אותי אם היא תעזוב את העבודה ושנה הבאה כבר לא תהיה איתנו (מה שאנחנו מאוד רוצים כי אי אפשר לעבוד עם אדם שזורע רוע על לא עוול בכפנו ועובדתית שאפילו בדרג גבוהה לא מתייחסים אליה,מעבר לכך שהציעו לה לעזוב )
מאוד מסקרן לדעת אם היא תעזוב או שבסופו של דבר היא תישאר איתנו גם שרואים שכל יום שהיא באה לא טוב לה בעבודה
אני מציינת שהתחושות שלה אינן קשורות אלינו זה משהו בה בלבד שהעבודה לא מוצאת חן בעינייה ,אולם נראה שהיא מפחדת כמו מהשינוי או משה כזה ..

אז שאלתי 2 שאלות ואני מקווה ששאלתי נכון ,תודה

האם העובדת תעזוב את העבודה
העולם 
הצדק
שש מטבעות

האם העובדת בשנה הקרובה כבר לא תהיה בעבודה
שטן
שמונה מטבעות
תשע מטות

הי,

שאלת נכון ולא נכון. נכון כי זה נושא שמעסיק אותך, ולא נכון - כי שאלת עליה והתשובה על מה היא כן או לא תעשה לא תורמת להתפתחות האישית שלך אלא להיפך: שלוות הנפש שלך נשארת תלויה במישהו אחר ובהחלטה שלה אם לעזוב או להישאר.

אז מה הקלפים אומרים? הצדק אומר לך שאת צריכה להיות זו שמוציאה מחייך את מה שלא תורם לך ומטפחת את הדברים שעושים לך טוב. להוציא אותה מחייך זה יכול להיות דרך ההוצאה שלה מהמחשבות שלך, או לפתוח את הלב אליה ולהכיר את הצדדים האחרים שלה (בדרך כלל אדם שמלכלך על אחרים זה בא ממקום פגיע ופוחד), או במקרה קיצוני: עזבי את את העבודה. הניצחון שלך (6 מטבעות) יבוא ממקום של התרכזות מליאה במי שאת ובמה שאת ובכל הטוב שיש לך (קלף העולם) ולא במישהי אחרת.

קלף 8 מטבעות יכול להגיד לנו שהיא תישאר בעבודה ויכול  לאמר לך להתמקד בעבודה היומיומית המעשית שמוטלת עלייך (וזה הפרוש המועדף עלי) ולא לא להסתכל ימינה ושמאלה לעניינים שלוקחים אותך מהעיסוק העיקרי וזו היא הדרך הנכונה בשבילך להגיע להתפתחות הכי טובה ברמה הרוחנית וגם בעבודה. השטן אומר לך לזהות את המקומות בתוכך שההתנהגות שלה מפעילה בך, מה זה עושה לתחושת הבטחון העצמי שלך, לשקט הנפשי שלך ולחזק בתוכך את כל אלה בלי שום תלות בהתנהגות שלה או בנוכחות שלה בעבודה. בהצלחה רבה! שלומית

שלומית גל - תרפיה ליחידים ולזוגות ברמת ישי  נייד: 050-5560349

כלים מעשיים לזיהוי והתרה של מחשבות מעוררות מתח ויישום התובנות בחיי היומיום (שיטת 'העבודה' של Byron Katie ותקשורת מקרבת)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר