בוקר טוב שבוע נפלא וחודש מבורך

מיכוון ששלומית ענתה כאן על 2 שאלות והיא בבקשה שאתן רקע לשאלות אז ככה את פ׳ בחור שהכרתי לפני עשרים שנה והיינו ידידים טובים מאוד ...... לפני כ 15 שנה דרכנו נפרדו ולפני חצי שנה התחדשו בינינו הקשרים שנהפכו להיות קשרים אינטנסיביים מלאי רגש לפני כמה ימים הוא בקש ממני ניתוק של כשבוע כדי להרגע אז שאלתי היא כזו האם עדין קיים בו רגש כלפי ? 

וזו התשובה של הקלפים : קלף ראשון מלך המטות 

                               קלף שני האיש התלוי

                                קלף שלישי אס החרבות 

 

 

 

ושאלה שניה היא האם הוא יצור את הקשר כמו שהוא הבטיח 

 קלף ראשון.  2 מטבעות 

קלף שני 4 חרבות 

קלף שלישי אס המטות 

ף

 

 

תודה על ההתייחסות והתשובה זה חשוב לי מאודדד

שלום רב,

הכוונה היתה לתת רקע לפתיחות שכבר עשית כדי להבין את הפרוש טוב יותר ולמעשה לא פותחים פעם שניה על אותה שאלה. מכיוון שפתחת ושלחת ואני מאמינה שהקלפים מוסרים אותו מסר בצורה קצת שונה אתייחס: 4 חרבות זהו קלף של שקט/מדיטציה וזה השקט, ההתרחקות והפסק שלהם הוא זקוק כרגע כדי לבדוק לשקול ולהתלבט (2 מטבעות) ולהתחבר לפוטנציאל של חידוש התשוקה והאש שחיוניים לקשר קרוב שכזה. אין כאן תשובה לגבי התוצאות של אותו פסק אלא רק הבנה שזה תהליך חיוני עבורי ואין מה להאיץ.

בשאלה הראשונה את שואלת על רגש שלו כלפייך. בפתיחה הקודמת יצאו 3 קלפים מסדרת המטבעות (חומר, אדמה..) וגם עכשיו אין תשובה של סגרת הגביעים כך שהרגש כרגע איננו אהבה זורמת ופנוי אלא האיש התלוי שמסמל את האדם שמתרחק כדי לבדוק זוויות ראייה נוספות למערכת היחסים, יש כאן חיפוש ובדיקה אם יש אפשרות להתחלה חדשה ולהצתה מחדש של ההתלהבות, התשוקה וההתלהבות יחד עם צורך בהתיעצות, בחשיבה ואולי גם בשינוי צורת החשיבה. אז לסיכום שתי התשובות, הוא בתהליך של הסתכלות בחינה ובדיקה של הקשר. חשוב לו להיות ישר עם עצמו ולוודא שיש בקשר את מה שהוא מחפשץ אין מה להאיץ את התהליך ולא הכי חשוב שיחזור אלא שיחזור כשהוא מוכן ומגובש עם עצמו, ואם את אוהבת אותו - תהיי פתוחה לכל סוג של תובנות שהוא יביא. אין כאן משהו בעדך או נגדך, זהו תהליך אישי שלו. כל טוב, שלומית

שלום רב,

הכוונה היתה לתת רקע לפתיחות שכבר עשית כדי להבין את הפרוש טוב יותר ולמעשה לא פותחים פעם שניה על אותה שאלה. מכיוון שפתחת ושלחת ואני מאמינה שהקלפים מוסרים אותו מסר בצורה קצת שונה אתייחס: 4 חרבות זהו קלף של שקט/מדיטציה וזה השקט, ההתרחקות והפסק שלהם הוא זקוק כרגע כדי לבדוק לשקול ולהתלבט (2 מטבעות) ולהתחבר לפוטנציאל של חידוש התשוקה והאש שחיוניים לקשר קרוב שכזה. אין כאן תשובה לגבי התוצאות של אותו פסק אלא רק הבנה שזה תהליך חיוני עבורו ואין מה להאיץ.

בשאלה הראשונה את שואלת על רגש שלו כלפייך. בפתיחה הקודמת יצאו 3 קלפים מסדרת המטבעות (חומר, אדמה..) וגם עכשיו אין קלף מסדרת הגביעים כך שהרגש כרגע איננו אהבה זורמת ופנויה אלא האיש התלוי שמסמל את האדם שמתרחק כדי לבדוק זוויות ראייה נוספות למערכת היחסים, יש כאן חיפוש ובדיקה אם יש אפשרות להתחלה חדשה ולהצתה מחדש של ההתלהבות, התשוקה וההתלהבות יחד עם צורך בהתיעצות, בחשיבה ואולי גם בשינוי צורת החשיבה. אז לסיכום שתי התשובות, הוא בתהליך של הסתכלות בחינה ובדיקה של הקשר. חשוב לו להיות ישר עם עצמו ולוודא שיש בקשר את מה שהוא מחפש. אין מה להאיץ את התהליך ולא הכי חשוב שיחזור אלא שיחזור כשהוא מוכן ומגובש עם עצמו, ואם את אוהבת אותו - תהיי פתוחה לכל סוג של תובנות שהוא יביא. אין כאן משהו בעדך או נגדך, זהו תהליך אישי שלו. כל טוב, שלומית

 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר