קריירה

קריירה

האם נכון לי לעזוב את מקום העבודה?

תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם - אביר המטבעות
תשובה - שני הגביעים
תומך/חוסם - אס המטות

שלום אלון,

אתחיל מציטוט של מאמרו של שגיא מנדלבוים על קלף 2 מטבעות:

נתיב ההתלבטות המדומה, אותו מייצג הקלף שני מטבעות, מראה לנו שבכול הקשור לנושא השאלה מצבנו מצויין. קלף טארוט זה מראה שיש לנו את הכישרון, היכולת, הבשלות והאפשרות להצליח. אין ספק שההצלחה מחכה לנו, שאנו יכולים ליהנות ממה שיש לנו, ויכולים להירגע כי הכול בסדר. (כלאמר: אם שאלת: האם לעזוב? יש לך את כל התנאים לעשות את העזיבה ולהצליח בה. אס המטות תומך בהתחלה החדשה ורואה אותה באור חיובי ואילו אביר המטבעות רואה הזדמנות לשינוי בעולם החומר - שלומית)

כשאנו צועדים בנתיב ההתלבטות המדומה, אנו חושבים שאנו מתלבטים. הכול נראה לא ברור, מבולבל, לא בטוח, ונראה שאנו לא יכולים לסמוך על שיקול הדעת שלנו. אבל זה לא נכון!  מה שקורה באמת הוא שהחלק הלא בטוח שבנו מתעורר, ושד זה משכנע אותנו לא לפעול ולהמתין. בפועל אנו פשוט מתחבאים מאחורי ההתלבטות שלנו כדי להישאר תקועים.  עמוק בפנים נמצאת התשובה וכדי לדעת מהי התשובה הנכונה אנו צריכים לשאול את עצמנו שאלה פשוטה מאד: "כיצד היינו פועלים בעולם מושלם?".

אבל… יש משהו שעוצר אותנו, שמעכב אותנו וחוסם אותנו. אנו מתקשים לעבור לשלב הבא ובזה עוסק הקלף: כשאנו צועדים בנתיב ההתלבטות המדומה, אנו חושבים שאנו מתלבטים. הכול נראה לא ברור, מבולבל, לא בטוח, ונראה שאנו לא יכולים לסמוך על שיקול הדעת שלנו. אבל זה לא נכון! מה שקורה באמת הוא שהחלק הלא בטוח שבנו מתעורר, ושד זה משכנע אותנו שלא לפעול ולהמתין. בפועל אנו פשוט מתחבאים מאחורי ההתלבטות שלנו כדי להישאר תקועים. עמוק בפנים נמצאת התשובה וכדי לדעת מהי התשובה הנכונה אנו צריכים לשאול את עצמנו שאלה פשוטה מאד: "כיצד היינו פועלים בעולם מושלם?".

אז אם אתה אומר: בעולם מושלם הייתי רוצה לעזוב ולהתחיל משהו חדש ומלהיב יותר אבל...אני חושש ש.... - ההמלצה היא: לעזוב!

אם אתה אומר: בעולם מושלם הייתי רוצה להישאר אבל....הקשר עם הבוס הנוכחי לא אפשרי או: ....אבל המשכורת לא מספיק טובה, אז אל תתרץ תרוצים, תישאר ותתקן את מה שדרוש תיקון.

בהצלחה, שלומית

לא מתלבט לשניה. אני מאמין שאחזור לעבוד במת"י כמו ענק כי אני יודע ששם מקומי.

הייתי מעונין לדעת תוך כמה שבועות מת"י יזמן אותי לראיון עבודה- איך אני מנסח שאלה בצורה הטובה ביותר?

ראיתי שניסחת וקבלת תשובה מחזקת ממירי... בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר