זוגיות ואהבת אמת!!! דחוף

אני יוצאת מיזה כשבועיים עם בחור, יש לציין שאני בת 30 והוא בן 32 באים מרקעים שונים (אולי אפשר לראות גם לפי שרשורים קודמים, זו לו פעם ראשונה שאני פורסת קריאות על הנושא). בקיצור, אני רצינית לגביו ועשיתי שטות וסיפרתי לו נכון שלא עשינו שיחת יחסינו לאן אבל הוא היה נאמן ואני לא ממש עד עכשיו היתה לי סוג של מעידה אחת התוודיתי בפניו וגם בלי זה הוא ידע כי הוא מרגיש עליי ומרגיש אותי ויש לו אינטואיציות חזקות במיוחד יש לציין. בכל מקרה פרסתי פריסת פוטנציאל ואם אפשר הפעם לפרט לי כמה שיותר מהקלפים ואיך אני צריכה להתנהל מעתה ואילך....

מה פוטנציאל הקשר ? שלושה מטבעות-כוהן גדול-שלושה מטות

תודה ושבוע טוב!emo_118.png

הי מורי,

הפוטנציאל למיסוד קשר טוב מאד. הכהן הגדול הוא גם איש דת ומוסר מסר חיובי בשאלות על התקשרות זוגית וגם...הוא איש של אמת כך שהיקום סולח לך על המעידה ומעתה את נקראת להיות ולחיות באמת. 3 הוא מספר של תחנה טובה בדרך ושני קלפי ההבהרה מדברים על התקשרות נכונה שיש לה גם בסיס של תשוקה, נראה טוב.... אז תתנהלי באמת ובבכל המחוייבות המתאימה לקשר הזה.

שבוע טוב, שלומית

היי שלומית,

לא יודעת הוא לא כ"כ נוכח לא חגגנו סילבסטר הוא היה רחוק ממני איפה שהוא גר, היה צריכ לשמור על הבית שלושה ימים לקח חופש מהעבודה ומשבת בעצם לא התראינו, מתבטא אומר שאני מלחיצה אותו ושסימנתי אותו, אני לא מבינה מה אני עושה לא בסדר אם בכלל עושה משהו שהוא לא בסדר, אני מתנהגת כרגיל, אני לא מבינה את ההתהפכויות האלה, כאילו אחד שלא סגור מה הוא רוצה מהחיים שלו

איך עליי להתנהל מולו?

קיסרית-שמש- אס חרבות

מה הוא רוצה מהקשר שלנו? מלך המטות-גלגל המזל-ירח

הי,

בקשר אליו אומר רק בקצרה שתחושתך כרגע מוצדקת כי הוא אמנם כן רואה בקשר התחלה חדשה ותשוקה והתחדשות (מלך המטות) אבל נותן לדברים להתגלגל במקום לנהל אותם באהבה ובתשומת לב כי מאד מושפע ממצבי רוח (הירח).

ההמלצה עבורך שאם את אתו תהיי שמש: העניקי לו ולעצמך חום, שמחת-חיים, שיתוף פעולה, אהבה, לא ממקום של כניעה או חיפוש איפה את צריכה לתקן את עצמך, ההיפך! הקיסרית אומרת לך להגיע ממקום של שפע, של חוכמה נשית, של מישהי שלא תלויה במצב הרוח שלה אם כן או לא התקשר היום ובאמת בלי להלחיץ אותו. הקיסרית בטוחה במקום שלה ויושבת בשדה הפתוח עם השרביט ביד ויחד עם השמש זו תמונה של הרבה ביטחון עצמי ושפע. אס החרבות מראה שדרך החשיבה שלך כרגע לחלוטין לא תואמת את הקיסרית והשמש וחייב לבוא שינוי בדרך החשיבה שלך. מתח ולחץ כלפי עצמך וכלפיו הם ממש לא מה שנכון לך. אז הרבה שפע ושמחה ונתינה מאהבה בלי תנאי, כל טוב, שלומית

היי שלומית

קודם כל פרסתי כרגע פריסה (אחרונה בהחלט) על הבחור אני מאוד רצינית ורוצה להתמסד הוא נלחץ ולקחת כמה צעדים טובים אחורה אני אומרת נדבר יותר מאוחר הוא עונה לי נדבר כבר מחר וכו', סופ"ש לא היינו ביחד הוא נפגש עם חברים סופ"ש הבא הוא כבר הודיע שהוא באיזה טיול והוא אומר שהוא חושב שהוא צריכ משהו אחר קצת, מצד שני הוא לא מפסיק להרעיף עלי מחמאות ושאנחנו ביחד אנחנו מסתדרים ויש בינינו כימיה מטורפת מה שנקרא וגם תקשורת מעולה וטוב לו איתי מאוד.

פרסתי האם הוא מעוניין בי? עשרה מטבעות,כוכב,ארבע חרבות :(

דבר שני התחלתי לעבוד מתוך שלוש אופציות שהתקבלתי למקומות עבודה אחד אחרי השני!!! בחרתי במקום עבודה למרות שבמקום אחר הציעו לי שכר גבוה יותר, בחרתי ב5500 שכר במקום ב6000 כי חשבתי שאני הולכת עם הלב, סה"כ אני מרוצה ואני חושבת שגם מרוצים ממני שם בינתיים. פרסתי האם נכון לי לעבוד בחברה הנוכחית כלומר האם החלטתי נכון?

6 מטבעות,נזיר, מלכת מטבעות emo_97.png כל טוב

היי שלומית

קודם כל פרסתי כרגע פריסה (אחרונה בהחלט) על הבחור אני מאוד רצינית ורוצה להתמסד הוא נלחץ ולקחת כמה צעדים טובים אחורה אני אומרת נדבר יותר מאוחר הוא עונה לי נדבר כבר מחר וכו', סופ"ש לא היינו ביחד הוא נפגש עם חברים סופ"ש הבא הוא כבר הודיע שהוא באיזה טיול והוא אומר שהוא חושב שהוא צריכ משהו אחר קצת, מצד שני הוא לא מפסיק להרעיף עלי מחמאות ושאנחנו ביחד אנחנו מסתדרים ויש בינינו כימיה מטורפת מה שנקרא וגם תקשורת מעולה וטוב לו איתי מאוד.

פרסתי האם הוא מעוניין בי? עשרה מטבעות,כוכב,ארבע חרבות :(

דבר שני התחלתי לעבוד מתוך שלוש אופציות שהתקבלתי למקומות עבודה אחד אחרי השני!!! בחרתי במקום עבודה למרות שבמקום אחר הציעו לי שכר גבוה יותר, בחרתי ב5500 שכר במקום ב6000 כי חשבתי שאני הולכת עם הלב, סה"כ אני מרוצה ואני חושבת שגם מרוצים ממני שם בינתיים. פרסתי האם נכון לי לעבוד בחברה הנוכחית כלומר האם החלטתי נכון?

6 מטבעות,נזיר, מלכת מטבעות emo_97.png כל טוב

הי מורי,

כשהכוכב יוצא כתשובה לשאלה שקשורה באהבה, התשובה היא: כן וזה קלף שלמרות תאור המציאות שלך כרגע, זהו קלף של תקווה, אופטימיות אושר והצלחה. הכי חשוב שלא מדובר פה בכוונות נסתרות כי הדמות בקלף הכוכב תמימה ומתמסרת. אז אם כל-כך טוב מאיפה הקושי שאת חווה? קלפי ההבהרה עוזרים לנו להבין: מצד אחד 10 מטבעות שמראות על הרצון שלו ושל שניכם לחתום על החוזה הכי טוב שמבטיח הצלחה. מצד שני, 4 החרבות מראות שהוא קצת מבוהל ממה שהוא מרגיש והוא גוזר על עצמו מצבים של שקט בחשיבה, סדר בחשיבה, רוצה לפעול ממקום הגיוני ולא רק להיסחף עם התשוקה. אי-אפשר לדלג על התהליך הזה או להאיץ בו. אני הייתי מחזקת ומבינה את הצורך שלו לקחת מרחק כדי לבחון בצורה הכי אמיתית את מה שהוא מרגישץ הוא ממש רוצה ומוכן להסתכל גם למקומות הכואבים שלא לגמרי מתאימים לו ומהמקום הזה כל החלטה תהיה יותר נכונה לשניכם.

לגבי העבודה, הנזיר אומר שרק את יודעת מתוך היכרות והתבוננות עם עצמך אם פעלת נכון.הנזיר מומחה בידיעה הפנימית של עצמו ומכיוון שפעלת לא לפי הכסף אלא מתוך ידיעת העצמי שלך - פעלת מאד נכון. גם הנושא הכספי מקבל ביטוי יפה מאד ע"י קלפי ההבהרה מסדרת המטבעות. 6 מטבעות - זו התחנה הטובה והנכונה עבורך בחיי העבודה ומלכת המטבעות זו החכמה הנשית שלך שיודעת איך להתנהל ואיך לשלב בין כסף כחומר לצרכים האישיים והנשיים שלך. נראה שכרגע את במקום הנכון. כל טוב, שלומית

הי שלומית,

אז ככה אני בת 30 ורווקה ועם תואר שני ורוצה ליצור לעצמי יציבות בכל החיים גם מבחינת של עבודה וכסף ולפתח קריירה וגם מהבחינה של מערכות יחסים ובן זוג. בכל מקרה בעבודה מרוצים ממני כמו שאמרתי ובינתיים אשתדל לעשות מאמצים ולהוכיח את עצמי ולשמור על מקום העבודה למרות שקשה לי אני תשושה וזה לוקח ממני המון אנרגיות, שאני גם לא מוותרת לעצמי על תחביבים ולעשות דברים בשעות הפנאי ולא סתם לבוא הביתה וללכת לישון.

מבחינת הבחור- הוא לא מדבר איתי הוא נעלם, אני מתגעגעת הוא חסר לי אני מרגישה ששוב כביכול "הברחתי" מישהו לא מבינה איך שוב אני מגיעה למצבים כאלה ומה אני עושה לא בסדר אם בכלל, איפה הטעות, אני מרגישה כבר מאוכזבת ומתוסכלת ולא יודעת מה לחשוב ומה להרגיש וכו'. פרסתי האם ניפגש השבוע ? לא ראיתי אותו משבוע שעבר שהוא בא אליי ודיברנו וישבנו אצלי בדירה. אם את יכולה בכלל להגיד לי דברים על החיים שלי יותר

מוות-שלושה מטות- שמונה מטות

הקלפים לא חוזים עתידות והם תמיד מדברים אלייך ועלייך. 3 מטות אלה בשורות טובות בדרך. היקום כאילו רואה את ההתנהלות שלך ויש משהו טוב בדרך. זו יכולה להיות אותה ספינה שהפליגה (הבחור) וחוזרת עמוסה כל טוב וזו יכולה להיות ספינה חדשה וזה מה שיותר נראה לי. קלף המוות מרמז על תקופה שהסתיימה ולא משרתת אותך עוד ותחילתה של תקופה חדשה. המלצה שלימה להמשיך להחזיק את אש התשוקה והחיים (8 מטות) ולפעול במהירות ובהתלהבות כשאת רואה שמשהו נכון מדליק אותך. תישארי עירנית ולא כבויה, אכן החיים קצרים וההזמנה היא לחיות אותם בקלילות ובכף ולהמשיך לפעול למען עצמך. פתיחה טובה, עדיין מטות שזה שלב תשוקת-החיים ועוד לא המימוש וזה שלב הכרחי וחשוב. המון טוב! שלומית

אני לא מבינה, האם אני מתנהלת נכון לפי הקלפים? אני מרגישה שלא כאילו אני מלחיצה או מבריחה גבריםאני מאוד זורמת וליברלית ובלי חוקים אני יכולה להכיר מישהו וישר יודעת אם אני רוצה להמשיך לפתח איתו קשר או לא, אני יודעת אם טוב לי או לא.

מה את חושבת שהמצב איתו והאם יש סיכוי שכן יתפתח לנו קשר זוגי? הוא טוען שהוא לא מרגיש מספיק אני לא מבינה כ"כ את הפרשנות שלך אני מתוסכלת ומרגישה מאוכזבת ובודדה למה אני לא מצליחה ליצור לעצמי זוגיות :(

האם יש סיכוי לקשר זוגי איתו? נזיר, ארבע חרבות, כוהנת גדולה. אני דיי מבינה בטארוט ויודעת את משמעות הקלפים השאלה אם אני אשמה במצב כל פעם שבחור לא רוצה אותי :(

שבת שלום emo_91.png

הי מורי,

פעם שעברה שאלת האם נפגש? הקלפים לא נתנו תשובה לשאלה הזו והזמינו אותך להרגיש שמה שיקרה הוא ממש לטובתך (3 מטות הוא קלף של בשורות טובות!) אז אין כאן אשמה ואין בושה ואין להסיק מסקנות רעות על עצמך...

הפעם שאלת אם יש סיכוי לקשר זוגי איתו ונראה שכרגע לא: 4 חרבות זו הזמנה לשקט ומדיטציה והתבוננות פנימה והנזיר גם הוא מזמין אותך לבדוק למה הקשר איתו הוא לא זה שמיועד עבורך ולמצוא בעצמך את החוכמה של התנהלות הלאה ולא מתוך לחץ ואשמה אלא מתוך השקט של הנזיר ושל קלף 4 החרבות. הכוהנת הגדולה אומרת לך שבדברים האלה רב הנסתר על הגלוי. אין הסבר גלוי ופשוט למערכת יחסים שלא מתקדמת והשאיפה שלך לדעת מה קורה אצלו ומה יקרה בהמשך לא מקדמת אותך. מה שהוא אומר ועושה זה מה שקורה ואת צריכה למצוא את השלווה והכח הפנימי שלך להתקדם בחייך בלי קשר אליו. ערב טוב, שלומית

היי שלומית

כן נפגשנו, היום בערב ממש עכשיו והוא דיבר ואני דיברתי למרות שהוא היה צריכ להחזיר לי משהו ונשבעתי לעצמי והפרתי את ההבטחה לעצמי שאני אקח את זה ואלך הביתה אבל נשארנו לדבר מתחת לדירה שלי איזה שעה כמעט... אני לא יודעת אני אמרתי לו מה אני חושבת לא בכיתי ולא התייפחתי ננעלתי ניסיתי להחזיק את עצמי, בעיניי הוא עושה טעות שהוא מוותר עלינו, על הכימיה המטורפת על התשוקה על הרגשות וברור לי שיש לו רגשות כלפיי הוא טוען אבל שהוא חושב שהוא צריכ משהו אחר, כנראה לדעתי הוא לא סגור על עצמו הוא אפילו לא יודע להגיד מה הוא רוצה או צריכ. בכל מקרה, אני לא יודעת מה יהיה ההמשך? אני מקווה שכן הוא יחזור בו וירצה שנהיה ביחד איכשהוא שנמשיך לצאת

פרסתי האמת יצאו קלפים דיי מעניינים

צריכ להבין שזהו אחרי שיצאתי והכרתי אותו והיינו חודש ביחד והספקנו המון דברים ביחד ונוצר בינינו קשר עמוק ככה הוא חתוך בבשר, זה עשה לי טראומה לכל החיים

שאלתי האם הוא יתחרט ? שטן-שוטה-עשרה מטבעות

היי שלומית

כן נפגשנו, היום בערב ממש עכשיו והוא דיבר ואני דיברתי למרות שהוא היה צריכ להחזיר לי משהו ונשבעתי לעצמי והפרתי את ההבטחה לעצמי שאני אקח את זה ואלך הביתה אבל נשארנו לדבר מתחת לדירה שלי איזה שעה כמעט... אני לא יודעת אני אמרתי לו מה אני חושבת לא בכיתי ולא התייפחתי ננעלתי ניסיתי להחזיק את עצמי, בעיניי הוא עושה טעות שהוא מוותר עלינו, על הכימיה המטורפת על התשוקה על הרגשות וברור לי שיש לו רגשות כלפיי הוא טוען אבל שהוא חושב שהוא צריכ משהו אחר, כנראה לדעתי הוא לא סגור על עצמו הוא אפילו לא יודע להגיד מה הוא רוצה או צריכ. בכל מקרה, אני לא יודעת מה יהיה ההמשך? אני מקווה שכן הוא יחזור בו וירצה שנהיה ביחד איכשהוא שנמשיך לצאת

פרסתי האמת יצאו קלפים דיי מעניינים

צריכ להבין שזהו אחרי שיצאתי והכרתי אותו והיינו חודש ביחד והספקנו המון דברים ביחד ונוצר בינינו קשר עמוק ככה הוא חתוך בבשר, זה עשה לי טראומה לכל החיים

שאלתי האם הוא יתחרט ? שטן-שוטה-עשרה מטבעות

הי,

קלף השוטה לא נותן תשובה של כן או לא יתחרט ולמה?כי השואלת שזו את לא מחוברת לחופש הפנימי שלך. תסתכלי כמה תלות בו והיזקקות לו את שמה על מפגש של חודש ועוד נותנת בידיו את הכח כאילו הוא יכול לגרום לך טראומה לכל החייםץ הוא רק יכול להגיד שלא מתאים לו להמשיך ואת זו שתבחרי אם לגרום לעצמך טראומה או להתחבר לחופש הפנימי שבו הכל אפשרי והכל פתוח בפנייך ואת לא חייבת כרגע לדעת שום דבר אם ומתי ועם מי יקרה בעתיד. קדימה להרפתקה המדהימה שקוראים לה חיים. בידייך הבחירה אם ללכת עם המסר ולהיות בהצלחה, שפע וטוב (10 מטבעות) או לפעול מתוך פחד ומקומות פנימיים מוזנחים ולא מטופלים ואכן לגרום לעצמך טראומה. לכי אל החופש שאת נותנת לעצמך וקבלת גם ממנו בתחושה של אושר ושמחה ושם ההצלחה שלך. שלומית

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר