למירי/אוריאל

למירי/אוריאל

הנושא קצת מסובך.. אך אשאל בכל מקרה. אני חיילת כ4חודשים לפני השחרור שלי, ומאוד בוער בי הצורך לעבור לגור במקום משלי, לעבוד ולהתפרנס בלי להיות תלויה באף אחד, להיות עצמאית וחופשייה. הרצון הזה התחזק מאוד לאור העובדה שכרגע נעשים כל מיני שינויים בבית שבגללם אני איאלץ לעבור לישון בסלון, מה שאומר שלא תהיה לי פרטיות ככ.. מה גם שאם אני כבר עוברת אני רוצה לפנות את הארון כדי להשאיר את החדר ראוי לשימוש בכל מובן. הדבר צפוי להמשך מספר חודשים (בערך עד סיום השירות שלי..) כרגע אני עושה חמשושים בשאיפה לצאת הביתה כל סופש. החבר שלי עושה כרגע חמשושים ומסיים אותם באמצע ינואר-לקראת פברואר, ואז הוא ייצא כל שבועיים הביתה. מה שאומר, שגם אם ארצה לבוא להיות אצלו בסופש, זה עדיין יהיה כל שבועיים, וגם אני לא רוצה להיות תלויה בו (ברור לי שהוא ירצה את הזמן עם החברים והמשפחה למרות שהוא אמר לי שהוא רוצה להיות איתי מהרגע שהוא מגיע הביתה). עכשיו, ייתכן ופעם בשבועיים-שלושה אוכל לישון בחדר אבל כפי שאת רואה מדובר בסיפור מאוד לא נוח.. עכשיו, חשבתי על אפשרות שהיא במהותה שינוי דרסטי של 180 מעלות- לעבור לגור עם חברה שלי, שגם היא בצבא באותו תפקיד כמו שלי. הדבר אומר שאני איאלץ לוותר על התפקיד שלי, שהוא התפקיד הבכיר ביותר לחייל שאינו קצין בבסיס, ולשנות את היציאות כך שאסגור כל שבת שנייה (אבל כך בשבת שאצא הביתה אוכל להיות אצל החבר ובאמצע השבוע לעבוד ולממן את שכר הדירה ואת עצמי). מצד אחד, אני נהנית מהתפקיד שלי מאוד (פחות מסתדרת עם המפקדים) וגם ככה נשארו לי עוד 4 חודשים לסיום- ובחיים לא רציתי לסיים משהו כמו שאני רוצה לסיים את התפקיד הזה, שהיה כרון בהרבה סבל, כעסים ולמידה קשה בהתחלה. גם הרעיון של לעמוד על הרגליים די לבד, עם כמה שהוא קוסם לי, קצת מפחיד אותי. מבחינת עבודה אני כמעט בטוחה במאה אחוזים שהבוס הקודם שלי יקבל אותי בזרועות פתוחות ויתחשב (אם כי יש לי זכרונות לא טובים משם...) מצד שני, העובדה שאני במינוס (אמנם 1300 שקטן החודש אבל אני אמשיך להכנס אליו בגלל הוצאות על דלק ואוכל וכו) ושאני הולכת לישון בסלון, בלי טיפת פרטיות, די מעכירות את שלוותי וקשה לי להשלים עם זה. מה גם שאני לא רוצה שהחבר שלי ישלם עליי כל הזמן או שיסתכלו עליי כמסכנה (אני לוקחת כסף מההורים רק בשביל אוכל לצבא). פרסתי ושאלתי האם כדאי לי לממש את תוכניתי ויצא-  אביר חרבות יום הדין אס החרבות תודה מראש..

אלינה יקירה

אני מבינה מדברייך שיש לך הרבה תוכניות ,והרבה התלבטויות , בשאלה לקלפים עליך להיות ממוקדת

לאיזו תוכנית בדיוק התכוונת בשאלה לקלפים ? בכל אופן מהקלפים נראה שאת עומדת בפני שינויים .

עליך לנסות להיות מציאותית ולממש את התוכנית שלך מחשיבה נכונה לקבל החלטה הגיונית .לראות את התקופה

המעורפלת כמצב זמני , הרי השיפוץ בבית לא ימשך לנצח , יש לך תקופה זמנית של קושי , חשוב לא לעשות החלטות אימפולסיביות

אלא לשקול את האפשרויות לבחון אותן ולנסות לראות את התוצאות של כל אפשרות .בהצלחה

מירי בת שדה ,יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה .

נכון, וגם ברור לי שאם אכן אחליט לעבור לגור עם החברה זה יהיה רק עד שהחדר שלי יתפנה. בעקרון דיברתי על זה עם אבא שלי, הוא אמר שהוא מבין את ההרגשה שלי ואם אני באמת רוצה הוא ואימא יעזרו לי עם השכר דירה (למרות שהתוכנית המקורית היא לעבוד והרבה). אחרי שכל העניין ייגמר כמובן שאחזור הביתה. הדעות חלוקות לכאן או לכאן.. אימא כמובן מאוד לא מעוניינת לשמוע על זה, אבא מבין, והחבר שלי נגד כי הוא לא חושב שאני צריכה לעשות צעד גדול שכזה עכשיו אלא לחכות שאשתחרר. מה דעתך? אה, וייתכן והעניין אף צפוי להמשך 5 חודשים.. משמע, גם חודש אחרי השחרור שלי שבו בכלל אהיה כל היום בבית.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר