אז בכלל יש טעם בשבילי לנסות אותו שוב?

היי בנות, מה שלומכן? יש בחור בסביבה שלי שמוכר לי מזה די הרבה זמן והוא אחיה של חברה טובה. הבחור הוא די סוג של פלייבוי, רואים עליו שאם הוא רוצה הוא יכול להשיג כל אחת ובאמת שיש סביבו עדת מעריצות לא קטנה. לפני כחודש הוא התחיל לחזר אחריי, או לפחות ככה חשבתי. אני תוהה לגבי המניעים שלו ואם הוא באמת רוצה אותי. עד כה, כשקבענו להיפגש, זה אף פעם לא היה עם שעה סופית ושאני יודעת בביטחון שהוא צריך להגיע. גם קרה ששעה אחרי שקבענו אני מתקשרת אליו והוא אומר לי שהוא עייף מת מהארוחה במשפחה ושהוא ממש מצטער שלא התקשר. אתמול כשנפגשנו הייתה לי תחושה שהוא כן מעוניין בי ברמה מסוימת אבל רוב הזמן הולך עם הבנות האחרות בחבורה ונראה כאילו הוא שמח שדיברתי עם חברים שלו, כאילו הייתה לו הקלה מזה. אני לא יודעת מה לעשות אתו הלאה, אם בכלל. השאלה:האם כדאי לי להמשיך ולנסות ליצור קשר רומנטי עם א.ר.? S.O.S פריסת קלף 1# תשעה מטות קלף 2# אביר הגביעים קלף 3# שמונה גביעים תודה!

אל תחפשי אתגרים

וותרי, עיצרי וחישבי לאן פנייך מועדות האם קשר מסוג כזה את צריכה? האמיני בכוחות היקום לא סתם את בקושי הזה תני לדברים להסתדר מעצמם. קחי רק מה שטוב לך ובקיצור קרמ"ל. בשורות טובות

תודה, מה זה קרמ"ל?

קיצור של קחי רק מה שטוב לך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר