תזכורת בעניין הנהלים החדשים - תשובות לא מתאימות ימחקו!

היי לכולם, אנו רוציםלהזכיר כי הפורום נועד להתפתחות אישית וכי מטרתו לעזור לנו לקחת את החיים שלנו למקום טוב יותר. לכן הוא נועד לתת לתמיכה לשאלות העוסקות בהתפתחות האישית של כל אחד ואחד מאיתנו. התפתחות אישית היא לאו דווקא קריירה, היא יכולה להיות בזוגיות, משפחתיות ובעצם בכל תחום בו אנו נמצאים בדילמה. הפורום לא נועד להגיד מה יקרה לנו בעתיד, אלא לעזור להוביל אותנו למקום של הגשמה. מתוך הבנה עמוקה שתוצאות מהלכי חיינו נמצאות בידינו, אנו מבקשים ליישר קו עם חברי הפורום. לכן מהיום אנו נקפיד על הנהלים הבאים ונמחק תשובות של קוראים שלא יענו בהתאם לנהלים: 1. אנו לא עונים על שאלות שאינן מקדמות התפתחות אישית, במיוחד כאלו העוסקות בעבר. שאלות כגון: "האם הצלחתי במבחן אתמול?" יצטרכו לחכות למועד פרסום התשובות ולא יענו. לחלופין אתם מוזמנים לבקש הנחיה כיצד לשאול את השאלה נכון. תשובות לשאלות מסוג זה ימחקו. 2. אנו לא עונים על שאלות העוסקות בעתיד ושאלות כגוןו "האם הוא יתקשר מחר", יישארו ללא מענה. בשלב זה אנו לא נמחק שאלות מסוג זה ונאפשר תשובה שאיננה עוסקת בהיבט עתידי (כגון מסר לשואל לגבי נושא השאלה). תשובות שינתנו לשאלות מסוג זה ימחקו. 3. אנו לא עונים על שאלות שמתייחסות לצד שני. שאלות כגון: "מה X מרגיש כלפיי", לא תיענה. בשלב זה אנו לא נמחק שאלות מסוג זה ונאפשר תשובה שאיננה עוסקת בהיבט רכילותי (כגון מסר לשואל לגבי ההתנהלות שלו). תשובות שינתנו לשאלות מסוג זה ימחקו. 4. אתם מוזמנים להתייעץ עם השואלים שלכם לגבי הניסוח השאלה שלכם. נשמח אם תקראו שוב הודעה זו, אם תפנימו. ככה נוכל לפתח ולהתפתח יחדיו כאן בפורום. שלכם באהבה גדולה מנהלי הפורום שגיא מנדלבוים מיכל מילגרום הלן בירן

שבת שלום

אני חושבת שזה בחלט נכון לא לענות על סוג השאלות שצוינו. אני חושבת שלאחרונה אני שמה לב יותר למה כן עונים ולמה לא עונים, משתדלת להוציא בעיקר מסרים על מה שאפשר ולכוון כמה שניתן ולא לתת תשובות של ניבוי. אני גם חושבת שזה יהיה נכון- לפי ראות עינכם, להגיב על גבי הפורום, או לכל מפרש במייל, כאשר הוא ענה על שאלה בצורה שמפרה את נהלי הפורום, כדי שילמד להבא באיזו גישה לנקוט כשהוא עונה על שאלה. כי רק למחוק תשובות זה לא מספיק, אני חושבת שאנחנו גם צריכים להפיק מכך יותר תועלת, גם אנו המפרשים כמפרשי פריסות, וגם השואלים- מבחינת שאילת השאלות. תודה רבה ושבת שלום, אביבה

צודקת!! שבת שלום..

שאלה שהיום לא היתה מקבלת מענה

שאלתי לפני שנה שאלה שהיום לא היתה מקבלת מענה אני מתארת לעצמי. שאלה שהיום הייתם קוראים לה 'נבואית' 'שטחית'. ומה לעשות שהתשובה (הנבואית, כן כן ) עזרה לי מאד ועובדה שאפילו היום אחרי יותר משנה נזכרתי בזה. מה היתה השאלה? האם השיפוץ במטבח יהיה מוצלח. נשמע אולי שאלה דבילית, אבל התשובה שקיבלתי (ממירי גולן החמודה אם אני זוכרת נכון) הרגיעה אותי ונתנה לי שקט נפשי בשיפוץ שהוא מלחיץ ממילא. ובאמת.. יצא מאד יפה וכשהסתכלתי השבוע על המטבח לא יכולתי שלא להזכר בכל זה. אז נכון שלא כל השאלות פה הן שאלות של אלברט איינשטיין ויעזרו לאנושות לפתח תורת יחסות חדשה, אבל לדעתי לא צריך לקחת את זה למקום קיצוני וגם לשאלות שנשמעות לכם שטחיות יש לפעמים את העומק שלהן.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר