לחנה בבקשה

לחנה בבקשה

הי חנה, התייעצתי איתך בעבר ולצערי השרשור לא מתקדם הלאה הוא (עמוד 6833). אז אני אעתיק את השרשור- שלום רב, בשעה טובה אני מתחתנת:) רציתי להתייעץ לגבי אנשי שירות מתחום הצילום? האם כדאי לנו לסגור עם בן יהודה? S.O.S פריסת קלף 1# יום הדין קלף 2# שלושה גביעים קלף 3# נזיר האם כדאי לנו לסגור עם פלורנטין? S.O.S פריסת קלף 1# שבע חרבות קלף 2# מלכת המטבעות קלף 3# נער המטבעות האם כדאי לסגור עם ח'?(הוא היחיד שלא נפגשנו איתו אבל ראינו עבודות שלו אצל חברים) S.O.S פריסת קלף 1# שבע חרבות קלף 2# שמונה חרבות קלף 3# נער המטבעות תודה מקרב לב טורי ענית לי: מזל טוב לחתונתך בקשר להיתיעצותך לגבי אנשי מקצוע ראוי לציין שבן יהודה ניראה הכי מתאים לסגור איתו כך שיהיה בהצלחה ועכשיו אני כותבת לך- לצערנו בן יהודה כבר תפוס בתאריך. איך פלורנטין נראה לך? מומלץ או שכדאי להמשיך לחפש? תודה על המענה טורי

טורי מגדל

טורי יקרה שוב מזל טוב על נשואיך ,מתי הם תיראי אם את רוצה את פלורנטין ,תפעלי בחוכמה כששתי רגליך על הקרקע .תחתימי אותו על חוזה וכל דבר שאתם מסכמים שיהיה רשום וגם אוכל להמליץ לך על צלם אם את רוצה ,שמו אבי הוא מהמרכז ++++++++++ תלכי ליראות את עבודותיו ותחליטי

נא לא לפרסם מספרי טלפון בפורום .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר