בבקשה חייבת תשובה....

שלום, קצת רקע - אני נמצאת במערכת יחסים כבר שנתיים ושלושה חודשים. נפגשנו בלימודים. שנינו סטודנטים באותו מסלול. במאי האחרון הוא החליט שהוא רוצה להפרד ואחרי שבועיים חזרנו - הוא רצה להפרד בגלל דברים קטנים - לא רבנו או משהו (דברים כמו - שאני לא עושה ספורט, לא אוכלת נכון וכאלה). דיברנו על הכל - הבטחתי לשנות - היה לי חשוב להשאר איתו וידעתי שהוא רוצה את טובתי. שיום שישי האחרון שוב הייתה לנו שיחה כזו קשה - והוא שוב לא בטוח אם אני האחת בשבילו. הוא אומר שהוא אוהב אותי אבל הוא לא יודע אם הוא יכול לחיות איתי (לחוצה ובוכה הרבה) שוב - לא דברים גדולים. דיברנו ושיכנעתי אותו להשאר יחד...אני לא בטוחה שזה יחזיק עוד הרבה זמן ורוצה עזרה. השאלה ששאלתי היא: האם הוא יבין שאני האחת ולא יפרד ממני<? קלף 1# מוות קלף 2# מגדל קלף 3# עשרה מטות

היי ד

את שואלת משהו שקשור לקריאת מחשבות שלו ואין זה נכון...את מתארת קשר די בעייתי שלי נראה כי משום מה יש לך חששות לשחרר, עליך להפנים כי שום דבר לא ישתנה עד אשר שניכם תנהלו שיחה רצינית לגביי כל אחד מה הוא חש ורוצה ללא כפייה וללא תלות.. תיקשורת חיובית ובונה היא המפתח. גם אם זה אמור להסתיים שחררי, והאמיני כי הכל לטובתך ואולי גם לטובתו.. המון אור צילה אור
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר