מישהו יכול לעזור לי?? אני במצב לא טוב לא בסדר, חבר שלי

נהרג ביום שבת ואני לא מעכלת ולא יודעת מה לעשות כולם תומכים מסביב, חברים וחברות ומשפחה שלי וכולם באמת מדהימים לחלוטין אני אוהבת את כולם אבל לא מסוגלת באמת להאמין ולתפוס את מה שקורה ואומרת לעצמי שזה לא אמיתי, משננת לעצמי כל הזמן "זה לא באמת קורה" ! רבנו ונפרדנו, פעם אחרונה שראיתי אותו היה לפני כשבועיים אני לא יודעת מה לעשות או לחשוב או להרגיש, מה הוא חושב עליי האם הוא אוהב או מתגעגע והאם הוא סולח על הכל ומצטער והאם דברים יכלו להתפתח אחרת האם יכלנו לפתור את הבעיות שלנו ולהצליח ואלוהים יודע שניסינו...איפה טעיתי?

מעתיקה מאתמול

הוא נהרג בתאונת דרכים ולא יצא לי להפרד ממנו ולנסות ליישר את ההדורים שוב בפעם המיליון, אבל עדיין מרגישה רע לא בגללי אלא בגלל המצב שיצא ככה ששיחה אחרונה היה בינינו ריב והוא בא למקום העבודה שלי עם מישהי ואמרו לי שהתנשק איתה ולא יכלתי לשאת את זה לא קינאתי פשוט לא יכלתי לשאת את זה יותר לא היו לי כוחות להתמודד איתו, אני מניחה... עכשיו הוא לא פה ואין לי הזדמנות להגיד לו שאני אוהבת אותו שאני יודעת שהוא אוהב אותי כמו שאמר לי את חשובה לי, רוצה להגיד לו שיפסיק עם הבדיחה החולנית הזאת ויגיד לי שהוא בחיים ו"עבדתי עלייך" ואני אסלח לו בפעם המיליון ואגיד לו שאלך אחריו עד הסוף ובסוף זה יצליח כי אני לצידו ויהיה סוף טוב :( אין לי כוח לפרוס אז האם את יכולה לפרוס עבורי את המצב כרגע? או אפילו לפנות למתקשרת שמתעסקת בעולמות גבוהים כדי לדעת מה הוא מרגיש ולקבל ממנו מסר כולשהוא... תודה מראש

מיועד, עדיף לצילה אור

שאלתי

האם הוא חושב עלי? למרות שאולי זה יישמע מוזר לא ידעתי פשוט מה לשאול קלף 1# שבע חרבות קלף 2# אביר המטות קלף 3# קוסם

מעתיקה מאתמול

הוא נהרג בתאונת דרכים ולא יצא לי להפרד ממנו ולנסות ליישר את ההדורים שוב בפעם המיליון, אבל עדיין מרגישה רע לא בגללי אלא בגלל המצב שיצא ככה ששיחה אחרונה היה בינינו ריב והוא בא למקום העבודה שלי עם מישהי ואמרו לי שהתנשק איתה ולא יכלתי לשאת את זה לא קינאתי פשוט לא יכלתי לשאת את זה יותר לא היו לי כוחות להתמודד איתו, אני מניחה... עכשיו הוא לא פה ואין לי הזדמנות להגיד לו שאני אוהבת אותו שאני יודעת שהוא אוהב אותי כמו שאמר לי את חשובה לי, רוצה להגיד לו שיפסיק עם הבדיחה החולנית הזאת ויגיד לי שהוא בחיים ו"עבדתי עלייך" ואני אסלח לו בפעם המיליון ואגיד לו שאלך אחריו עד הסוף ובסוף זה יצליח כי אני לצידו ויהיה סוף טוב :( אין לי כוח לפרוס אז האם את יכולה לפרוס עבורי את המצב כרגע? או אפילו לפנות למתקשרת שמתעסקת בעולמות גבוהים כדי לדעת מה הוא מרגיש ולקבל ממנו מסר כולשהוא... תודה מראש

בוקר טוב יקירה

ראשית צר לי לקרוא את שכתבת, מחבקת אותך מכאן עם המון אור, יקירה, אני מבינה את רחשי ליבך ואת הקושי שבדבר, נכון זה מזעזע וקשה וזה אולי נותן מעט תיזכורת על מי שאנחנו, רק עוברי אורח בייקום הזה וחבל לבזבז אנריגה וזמן על דברים חסיר ערך. שום דבר לא מנחם, ושום דבר לא יכול לצערינו להחזיר את ההולכים מאיתנו אבל מותק, זה חלק מתהליך החיים , מוות הוא התחלה מחדש של הווית נישמותינו. בנוגע לתיקשור, אז אני עוסקת בזה אבל, כרגע אין רשות להיכנס לתדר נישמתו עד שתחלוף שנה. את יכולה להתקשר לשוחח איתי ,ואשמח לעזור ככל יכולתי.. בינתים את יכולה בהחלט ללכת אליו למקום קבורתו ולשוחח איתו משם הוא יקשיב לך אני מבטיחה לך. ואל לך לייסר עצמך, ולא לקחת מצפונית את פני הדברים שקרו עוד לפני שנהרג.. שיעור לא קל אבל את יכולה להיות בטוחה שמשם מעל הכל נישמע ומתקבל. שולחת לך המון אור ואהבה וחיבוק עוטף. אני כאן עבורך . צילה אור

:(((( תודה רבה צילה אור על דברייך

אני אתקשר אולי ונכון כל מה שאמרת חשבתי שאפשר לדעת איפה הנשמה נמצאת כרגע ומה קורה איתו אני עדיין מדברת עליו כאילו הוא בחיים ואתמול נכנסתי לקרוא קצת על גלגול נשמה ומה קורה איתה אחרי המוות ואני לא מאמינה שזה מה שקורה לו עכשיו אני אוהבת אותו למרות הכל למרות הריבים והפרידה והמילים הקשות שנאמרו בסוף אני חושבת שהוא יודע שאני אוהבת אותו אבל נמצאת פה והוא שם ולא יכולה להרגיש או לדבר איתו :( היום הכריחו אותי לבוא לעבודה אז אני הולכת, נדבר אחכ

תמיד באהבה גדולה , החיים חזקים מהכל

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר