קונספירציה במקום העבודה?

היי, למדתי עכשיו על בשרי עד כמה זה רעיון רע להיות ברומן עם מישהו ממקום העבודה. רק יצאנו פעם אחת והסכמנו בינינו שזה יישמר בינינו, אבל מהר מאוד התחילה חרושת של שמועות לגבינו, שאני מודה שחלקה באשמתי כי סיפרתי לשני חבר'ה שם שהוא הזמין אותי לצאת- לא יותר מזה. נראה לי שיש שם מישהו בעבודה שהחליט לערבב את העניינים כך שאני וג. ניפרד, או כדי שאני אעזוב את המסעדה. אז זו השאלה: האם היה מישהו במסעדה שתכנן את המצב מול ג. כדי שארצה לעזוב? קלף 1# שלוש חרבות קלף 2# אס החרבות קלף 3# אס הגביעים אודה למי שתענה, ש.

יש אמת ברעיון הזה.....

אך את לא בדיוק עולה על הסיבה הנכונה... (להפרד? יצאתם רק פעם אחת לא ...) יש מישהו שכנראה פגוע ממך... אבל אולי במקום להתמקד במי עשה מה ,תתמקדי באיך את מסדרת את הבלאגן שנוצר?

הדרך שלי לטפל בבלאגן

א. התחלתי מזה שהפסקתי להגיב לכל דבר שמישהו אמר לי, גם ג., כאמת לאמיתה. ב. התחלתי להבין שיש מישהו שמסובב לי את הראש בכוונה. ג. תפסתי פוזה של "לא מדברת עם אף אחד יותר". ד. האנשים שהיה להם חשוב מספיק- התנצלו אם הם פגעו בי והסבירו לי בדיוק מה היה החלק שלהם בעניין. ה. כולם הכחישו את כל מה ש-ג. אמר, כך שמסתבר שזה הוא שסובב את העניינים כדי להיפרד ממני ואולי גם לצאת גבר גבר על חשבוני. זהו. תודה על העזרה בכל אופן.

את יודעת ... להפגע זו בחירה....

כשאנחנו נפגעים אנחנו צרכים לבדוק עם עצמנו למה באמת נפגענו. כי במקום שאני בעוצמה בו אני לא נפגע. אני נפגע רק במקום בו יש לי חוסר כלשהו. לכן בעייני מה שקרה הוא הזדמנות פז לבדוק עם עצמך מה את צריכה לחזק אצלך. כי לא לדבר עם אף אחד זה אקט קצת כוחני והוא באמת פותר את הסיטואציה, אבל לא באמת את מקור הבעיה. אם תרצי אסביר יותר. נשיקות.

את צודקת

ועם זאת, אני לא ממש פגועה ממנו. הוא בסך הכל ילד קטן שצריך להתבגר, לא חסרים לי בחורים, בגלל זה קל לי פשוט להניח את זה מאחוריי. תודה על העזרה. ש.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר