האם להמשיך עם הלימודים?

קלף 1# אס המטבעות קלף 2# שמונה חרבות קלף 3# שוטה אני נמצאת בתחילת השנה השנייה ללימודי תקשורת וקולנוע, והשילוב בין זה לבין עבודה בשעות הערב, במיוחד כשמדובר בלימודים שדורשים ממני ליצור הרבה מאוד סרטים ובנוסף לכל גם יש לימודי הוראה שדורשים ממני עבודות שממש לא קשורות למה שאני רוצה לעשות בחיים שלי... אני נמצאת בהתלבטות כבר הרבה מאוד זמן ולא יודעת אם בכלל זה לטובתי כל העסק הזה. מצד שני- זאת תהיה כבר פעם נוספת מני רבות בחיי שבה אני שוב מפסיקה תואר באמצע ולא ממשיכה עד הסוף. אנא עזרתכן. תודה, ש.

מהו סדר העדיפויות שלך ?

למה העבודה קודמת ללימודים ?האם יש עוד אפשרויות כמו למשל לחלק את הלימודים ליותר זמן , או לעבוד פחות ימים רק חצי משרה ? זה ברור גם מן הקלפים שמשהו עוצר אותך ,נסי למקד בהסבר שלך את הבעייה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

האפשרויות לא ברורות לי

לגבי הלימודים, הייתי מעדיפה לסיים אתם כמה שיותר מהר ולא למרוח אותם. אם בכלל. וגם מדובר על ארבע שנות לימוד שמתוכן אני בשנה השניה. לגבי העבודה, אני מחפשת משהו אחר אבל קשה למצוא משהו שיסתדר לי עם השעות. מה עוצר אותי? זאת שאלה טובה. זאת תחושה של קיפאון וחוסר כוח לשנות את המצב שלי כמו שהוא כרגע. כרגע אני ממש לא במצב רוח טוב. אני מרגישה שאני מפספסת את החיים שלי על שטויות ולא מספיקה להגיע לשום דבר שאני באמת רוצה לעצמי. אני שונאת את המצב שלי. נמאס לי מהלימודים, נמאס לי מהעבודה הזאת. נמאס לי מעצמי.

כל מה שכתבת מספרים הקלפים

לכן את חייבת למצוא את התשובות בתוכך ,נסי לעצום את עינייך ולראות את עצמך בעוד חמש שנים ,מה את רואה ? איפה את רוצה להיות ? מה את רוצה באמת לעשות ?הנשמה שלך יודעת מה נכון לך , עלייך להתחבר לאני הפנימי שלך ,לחשוב בצורה מאוזנת ושקולה מה יקדם את חייך ,אל תחפשי שלמות ,גם לא התלהבות בשלב זה ,חפשי מה הנשמה שלך באמת רוצה .המסר של הקלפים - שהכל פתוח עליך להתמודד עם השאלות ,עם הפחדים ,עם הלא ידוע ,המזל של האדם הוא הגשמה עצמית ,והשכלה היא השקעה לטווח רחוק ,ההתלבטות שלך תצמיח החלטה נבונה בסופו של דבר ,האם את מתחברת לדברים ?

תשובה

יש בי קול שמבקש חופש, מבקש מרחבים, מבקש לברוח מכאן למקום אחר. כשאני מבניסעות אני מוצאת את עצמי בסיטואציות של יצירה שגורמות לי הנאה, למשל מוזיקאים שאני מוצאת ומנגנת אתם. אני מתגעגעת לדברים האלה ורוצה להעביר את החיים שלי כשאני בעיקר עושה מוזיקה ויוצרת. אבל, עליי לשקול גם את הפן הכלכלי של החיים, ולכן אני עושה את התואר הזה למרות שבכלל לא בטוח שזה מה שיקדם אותי למטרות שלי.

יצירתיות מבורכת

מדוע לא הלכת ללימודים הקשורים למוסיקה והלחנה ,אלא לקולנוע ? או שלא הבנתי נכון ,בכל אופן כדאי לחיות את החלומות ולא לחלום את החיים ,לכי בעקבות ליבך ,מצאי את הנתיב הנכון לך ,ושיהיה לך המון בהצלחה ,בשלבי חיינו אנו חווים משברים ותסכול לעיתים ,צריך לדעת להפוך כל משבר למבשר ,ואת התהום להפוך למהות ולצמוח בכוחות מחודשים למקום המיוחל .

המון תודה לך. אחשוב על הדברים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר