שיפור המצב הכלכלי בדחיפות

נכנסתי למצב כלכלי בעייתי מאוד. אני רוצה לדעת איך אצליח לשפר אותו כעת. קלף 1# אביר המטות קלף 2# שני מטות קלף 3# שישה מטות תודה!

את מתחילה דברים כי יש לך את הדחף לעשותם

אבל את לא חושבת עד הסוף איך את מורידה אותם לקרקע ומצליחה להחזיק בהם לטווח הרחוק ואני חושבת שכאן מתחילה הבעיה שלך בעצם. אין בעיה לעשות דברים מתוך דחף, זה טבע האדם ואם לא היינו דוחפים את עצמנו לעשות ולחוות דברים לא היינו מגיעים לשום מקום אבל צריך לדעת לקבל החלטות בזמן אמת וברגע שרואים שהדברים קצת לא מסתדרים כמו שקיוונו לא לחכות ולאמץ את החשיבה ש"זה כבר יסתדר" או "אני זורמת.. מה שיהיה יהיה.. תמיד בסוף הדברים מסתדרים לי" עלייך לקבל החלטות! הבחירה הכי גרועה שיכולה להיות בשבילך היא ההמתנה ואי הבחירה.

תודה רבה, ביצעתי כמה החלטות

1. השגתי עבודה כמלצרית, אומנם עם הצורך להחליט שבימים שנופלים על לימודים אני מוותרת על הלימודים, אבל מבחינתי זה שווה את זה כדי שתהיה לי העבודה הזאת. 2. הגשתי בקשה להלוואה מכלל מימון, קריאה אחרת בטארוט המליצה לי לעשות את זה ומהר (שמונה מטות). מקווה שעשיתי בחוכמה. 3. השלב הבא יהיה לארגן את הכספים שלי, להתחיל לעשות חיסכון ולוותר על דברים שכרגע פחות חשובים לצורך ההתנהלות שלי. תודה לך על העזרה. ש.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר