מזל טוב להלן בירן היקרה....

הלן אישה יקרה ואהובה את שתמיד זוכרת את כולנו, בכל יום הולדת תורנו לאחל לך שנת ברכה והגשמה מזל טוב וצרור איחולים עטופים בסרטים גווני פסטל ו 365 כוכבים נוצצים שיאירו ימייך ולילותייך אור ואהבה בריאות ושמחה נחת ושלווה אושר וסיפוק זקנת השבט המדהימה... שלא תפסיקי לחייך...שהעולם יחייך עבורך חיבוק גדול מעומק הלב

מזל טוב להלני המדהימה!

שניחנה ברגישות ובכל כך הרבה אהבה ויכולת נתינה. שתהיה לך שנה מופלאה מלאה באור ואהבה. תודה על הנתינה והעידוד כשהייתי צריכה

מזל טוב הלני!!!;

לא ידעתי שאת מזל מאזנים מזל טוב ושפע ברכות את מקסימה ומדהימה ותמיד אותנו מפתיעה בשפע היצירה והנתינה המרובה שתהיה לך שנה קסומה ומיוחדת ושעם כמה שאת גדולה וחכמה - מאחלת לך שתמשיכי לגדול ולהחכים. המון תודה לך על כל מה שאת עושה פה בפורום עד 120 ומזל טוב

- מוזמנים לשרשר פה ברכות להלן שחוגגת יום הולדת היום.

מזל טוב!!!!!

אילו בנות מתוקות אתן - חגיתוש, תודה רבה רבה.. איזה כייף

יום חג בתוך חג האנשים כאן השתנו ולא יודעים את יוסף..חחח אבל חלק זוכרים אותי עוד..חחח נשיקות והמון אהבה לכולם תשמחו כל יום כל מה שיש לכם תפרגנו ותדאגו לאמר לאהובים שלכם כמה אתם אוהבים אותם תעשו טוב זה לזה .. ואני תמיד תמיד מסיימת עם ברכה שגלעד שליט יחזור הבייתה בשלום בימים הקרובים אמן הלני

מזל טוב יקירה המון אושר ואהבה מכל הלב....

הלן אישה יקרה ואהובה את שתמיד זוכרת את כולנו, בכל יום הולדת תורנו לאחל לך שנת ברכה והגשמה מזל טוב וצרור איחולים עטופים בסרטים גווני פסטל ו 365 כוכבים נוצצים שיאירו ימייך ולילותייך אור ואהבה בריאות ושמחה נחת ושלווה אושר וסיפוק זקנת השבט המדהימה... שלא תפסיקי לחייך...שהעולם יחייך עבורך חיבוק גדול מעומק הלב

יום הולדת שמח ומקסים!!!

להן היקרה והמדהימה

זקנת השבט נפלאה... ( מי שהיה רואה אותך מקפצת לצלילי הטראנסים בחתונה היה מתווכח על הכינוי הזה , אבל נו , שיהיה ....) כיוון שכבר פתחו את השרשור במקומי... נותר לי רק להוסיף כמה אני שמחה שדרכנו שוב נפגשו , כמה אני חושבת שאת מיוחדת ונפלאה , ובעייני יום הולדת הזה הוא סוג של קפיצת מדרגה , ואני בטוחה שאת יודעת על מה אני מדברת .... אז נכון אנחנו לא הרבה בפורום , אבל מי שמכיר ויודע וטעם ממך אפילו קצת , יודע שהפורום הזה לא היה אותו הדבר לולא את , ומי שעדיין לא ניסה מוזמן לחוות חוויה, כי הלן אשה מיוחדת , אשה של אהבה. מאחלת לך להנות מהחיים ועצמך . אוהבת ומעריכה מיכל .

תודה רבה.. ווואאאא, איזה כייף.. אוהבת אותך מיכלי...

כמו הכסאחים שלנו ככה גם האהבה גדולה מהחיים תודה על האיחולים תודה שאת שם מפרגנת תמיד זו תהיי אחלה שנה לנו ולכל בני ישראל אמן

מזל טוב יקירה המון אושר ואהבה מכל הלב....

תודה נילי

להלן היקרה...

עוד זכורה לי הפגישה שהייתי אצלך לפני 3 שנים...הראשונה והיחידה שלי אצל קוראת בקלפים וכל כך נהניתי שהחוויה חקוקה לי במוח מילה במילה. את אדם מקסים ונינוח ברמות שאין לתאר, השלווה שאת משרה על הסביבה שלך, יוצרת סביבך הילה של רוגע ונוחות שאין להרבה. אני מאחלת לך המון מזל טוב והמשך דרך קסומה בה בחרת ללכת,הצלחה ואושר ורק בריאות בכל אשר תלכי. את אדם מיוחד ואני מקווה שתזכי לכל אשר תבקשי... אוהבת!

תודה נילי

הלני, המון מזל טוב בריאות ואושר, למרות שלי היה גם יום הולדת אתמול

ואף אחד פה לא אמר לי מזל טוב !!! :)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר