מזל טוב להלן בירן היקרה....

הלן אישה יקרה ואהובה את שתמיד זוכרת את כולנו, בכל יום הולדת תורנו לאחל לך שנת ברכה והגשמה מזל טוב וצרור איחולים עטופים בסרטים גווני פסטל ו 365 כוכבים נוצצים שיאירו ימייך ולילותייך אור ואהבה בריאות ושמחה נחת ושלווה אושר וסיפוק זקנת השבט המדהימה... שלא תפסיקי לחייך...שהעולם יחייך עבורך חיבוק גדול מעומק הלב

- מוזמנים לשרשר פה ברכות להלן שחוגגת יום הולדת היום.

הלן אישה יקרה ואהובה את שתמיד זוכרת את כולנו, בכל יום הולדת תורנו לאחל לך שנת ברכה והגשמה מזל טוב וצרור איחולים עטופים בסרטים גווני פסטל ו 365 כוכבים נוצצים שיאירו ימייך ולילותייך אור ואהבה בריאות ושמחה נחת ושלווה אושר וסיפוק זקנת השבט המדהימה... שלא תפסיקי לחייך...שהעולם יחייך עבורך חיבוק גדול מעומק הלב

להלן היקרה מזל טוב, בריאות ועוד שלל ברכות

נראה לי שחגית הטיבה לברך בכישרון הכתיבה שלה ואני מצטרפת לברכותיה החמות.

הלן יקרה לכולנו

מה ניתן לאחל לאישה מקסימה שכמוך.. כל הברכות כבר נאמרו, והכל מתגמד לעומת מה שאת מעניקה ממך לאחרים.. אני מקווה שאור ימשיך להאיר את דרכך הנפלאה, שיהיו לך עוד שנים רבות של אושר שפע ומזל. מזל טוב אביבה

מזל טוב!!!

שיהיה המון המון מזל טוב, אנצל את המעמד ואודה לך גם על התמיכה והעזרה. מאחלת לך רק טוב, הצלחה ואושר- הרבה אושר (:

- מוזמנים לשרשר פה ברכות להלן שחוגגת יום הולדת היום.

הלן היקרה

מזל טוב ליום הולדתך אושר,בריאות פרנסה והמון אהבה שיתגשמו כל משאלות ליבך

מזל טוב להלן

הרבה אושר ועושר, הצלחה, ובריאות

אילו בנות מתוקות אתן - חגיתוש, תודה רבה רבה.. איזה כייף

יום חג בתוך חג האנשים כאן השתנו ולא יודעים את יוסף..חחח אבל חלק זוכרים אותי עוד..חחח נשיקות והמון אהבה לכולם תשמחו כל יום כל מה שיש לכם תפרגנו ותדאגו לאמר לאהובים שלכם כמה אתם אוהבים אותם תעשו טוב זה לזה .. ואני תמיד תמיד מסיימת עם ברכה שגלעד שליט יחזור הבייתה בשלום בימים הקרובים אמן הלני

הלן בירן ברק emo_14.png

מזל טוב!!!

שיהיה המון המון מזל טוב, אנצל את המעמד ואודה לך גם על התמיכה והעזרה. מאחלת לך רק טוב, הצלחה ואושר- הרבה אושר (:

לא ממש עזרתי לך.. חחח לא רבות בכל אופן.. אולי בהמשך.בכייף

הלן בירן ברק emo_14.png

מזל טוב להלן

הרבה אושר ועושר, הצלחה, ובריאות

להלן, יום הולדת שופע ושמח והמשך עשייה מבורכת!

להן היקרה והמדהימה

זקנת השבט נפלאה... ( מי שהיה רואה אותך מקפצת לצלילי הטראנסים בחתונה היה מתווכח על הכינוי הזה , אבל נו , שיהיה ....) כיוון שכבר פתחו את השרשור במקומי... נותר לי רק להוסיף כמה אני שמחה שדרכנו שוב נפגשו , כמה אני חושבת שאת מיוחדת ונפלאה , ובעייני יום הולדת הזה הוא סוג של קפיצת מדרגה , ואני בטוחה שאת יודעת על מה אני מדברת .... אז נכון אנחנו לא הרבה בפורום , אבל מי שמכיר ויודע וטעם ממך אפילו קצת , יודע שהפורום הזה לא היה אותו הדבר לולא את , ומי שעדיין לא ניסה מוזמן לחוות חוויה, כי הלן אשה מיוחדת , אשה של אהבה. מאחלת לך להנות מהחיים ועצמך . אוהבת ומעריכה מיכל .

מזל טוב לך הלן היקרה

שפע ברכות ליום הולדתך, אושר ועושר ובריאות. ושתמשכי להיות נחמדה כמו שאת. לחיים לך. וחג שמח. http://www.youtube.com/watch?v=T9_F_sg1ELQ&feature=related

שאלה?? היא אפשר להכניס כאן

קשורים אשמח לתגובה. אני מנסה וזה לא הולך.

מזל טוב להלני המדהימה!

שניחנה ברגישות ובכל כך הרבה אהבה ויכולת נתינה. שתהיה לך שנה מופלאה מלאה באור ואהבה. תודה על הנתינה והעידוד כשהייתי צריכה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר