קריאה מוזרה בטארוט בנושא אימון כלכלי

היי, בחודשים האחרונים הגעתי למצב כלכלי שדרש ממני לעשות סדר בבלגן שיש לי בענייני כספים, להתחיל לראות מה אני עושה עם החיים והקריירה באופן כללי. המצב הזה הוביל אותי לחברת יבולים שהיה ידוע לי במשך שנים שהם עוסקים במתן אימון אישי למשפחות וליחידים וג לעסקים בתחום הכלכלי. הייתה לי שם פגישה ראשונה השבוע, ושאלתי את הטארוט: האם יהיה נכון ומועיל עבורי לטווח הארוך לעשות את התהליך של האימון האישי ביבולים? שאלתי את השאלה הזאת כי יש לי חשש שזה יהיה כמו אימונים אחרים שעברתי בעבר ששילמתי בהם ממיטב כספי ובסופו של דבר די נשארתי באותו מקום בחיים או שחל שיפור מועט בהתקדמות שלי שגם הוא נבע הרבה יותר ממה שאני עשיתי והרבה פחות ממה שייעצו לי לעשות. זה גם תהליך שעלול להיות לי מאוד קשה כי הוא כבר אמר לי שזה ידרוש ממני כנראה לעבוד בעבודות רק לצורך הכסף, לוותר על הוצאות שנראות לי כרגע חשובות ולו נראות ככפולות (למשל, טיפול אלטרנטיבי שאני עוברת). ודבר נוסף- מדובר באימונים יקרים: אומנם הוא מתכנן לתת לי מחיר מיוחד אבל המחיר עדיין יהיה כנראה גבוה, סביבות ה-400-500 ש"ח לפגישה שבועית של שעה. קלף 1# יום הדין קלף 2# חמישה מטבעות קלף 3# שמונה מטות התשובה של הקלפים אומרת בגדול לא, אבל יש לי תחושה מוזרה שזה רק בגלל התחושה שאני מאוימת, ובעצם אם אלך על זה בנחישות כמו שקלף שמונה מטות מצביע, אז דווקא אצליח. אז מה בעצם התשובה כאן? מודה מראש למי שתעזור לי, ש.

האם לקחת אימון כלכלי

שלום רב, שאלת שאלה ברורה וחד משמעית: האם יהיה נכון ומועיל עבורי....והתשובה התקבלה ע"י הקלף שמסמל יותר מכל חוסר הצלחה כלכלית, דלות ומסכנות וממליץ שלא לקחת את הקורס המאד יקר הזה (נ.ב מחירי אימון בשוק עולים כמחצית הסכום שציינת ויש כאן סוג של עושק גם עפ"י התשובה) כי זה לא יביא את השינוי המקווה. הקלפים התומכים אומרים לך לפעול מהר כדי להגן על עצמך מפני הרעת המצב ולהתעורר רגע לפני שאת עושה את הטעות ונכנסת לבוץ עמוק יותר. רב השאלות בפורום ובחיים נשאלות מתוך תחושות לחץ, דאגה, איום ולא משנים בגלל זה את התשובה, נהפוך הוא, התשובה יותר משמעותית. חג שמח! שלומית לאתר שלי

אוקיי.... תודה רבה, קיבלתי וכך אעשה.

למרות שהשיחה ביני לבין המאמן הייתה מאוד חזקה ומשמעותית, אני מניחה שזה באמת לא יהיה חכם מצדי עכשיו לעשת את זה. רוב הסיכויים הם שבעצם כל מה שהייתי צריכה זה את השיחה היחידה הזו כדי להתחיל לזוז ולהניע את עצמי לכיוון השינוי הנכון. ש.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר