שלום ושנה טובה לכולם - מזמן לא הייתי כאן, אבל היום זה יום מיוחד למיכל יש יומהולדת

אז מזל טוב לך יקירה שהשנה הזו תהייה דבש אמיתי זורם וצמיג ומתוק מתוק שהשנה הזו תביא לך את השקט ואת הטוב את הבית ואת כל החלומות כרשת אחת את האהבה הענקית של הייקום את ההצלחה ואת ההגשמה אוהבת מאד הלני

מזל טוב ויום הולדת שמח למיכל מילגרום

מיכל יקרה, מזל טוב ליום הולדתך

המון אור אהבה והגשמה. שתמשיכי להאיר אותנו בדרכך הנפלאה. אוהבת נילי הולדהיים

שלום ושנה טובה לכולם - מזמן לא הייתי כאן, אבל היום זה יום מיוחד למיכל יש יומהולדת

אז מזל טוב לך יקירה שהשנה הזו תהייה דבש אמיתי זורם וצמיג ומתוק מתוק שהשנה הזו תביא לך את השקט ואת הטוב את הבית ואת כל החלומות כרשת אחת את האהבה הענקית של הייקום את ההצלחה ואת ההגשמה אוהבת מאד הלני

הלן אני אוהבת אותך!

למיכל המיוחדת ,צרור ברכות ליום ההולדת

מאחלת אני לך עד מאה ועשרים שנים של אושר ,שמחה בריאות ונחת מהילדים חיים טובים מלאי עניין וכיופים מימוש הגשמה והנאה מהחיים ממני בהערכה מירי

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מיכל יקרה, מזל טוב ליום הולדתך

המון אור אהבה והגשמה. שתמשיכי להאיר אותנו בדרכך הנפלאה. אוהבת נילי הולדהיים

---- מיכלללללללללללל מדהימה שאת

אוי ואבוי לו פספסתי...נו נו נו מיכלי צרור ברכות אני שולחת מעמקי ליבי אליך בריאות הצלחה אהבה הגשמה נחת שלווה אושר הנאה שלום סיפוק שהחלומות יתממשו וימתלא שק החלומות מחדש... שהשנה תהא מבורכת מקודמתה.. יפתי שתישארי צעירה לנצחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!! מילה קטנה להלן בירן אני כל פעם מחדש מצדיעה לך את מרגשת אותי עם זה שאת זוכרת ולא שוכחת אף פעם! שנה טובה וגמר חתימה טובה אוהב אתכן

מזל טוב!!!

---- מיכלללללללללללל מדהימה שאת

אוי ואבוי לו פספסתי...נו נו נו מיכלי צרור ברכות אני שולחת מעמקי ליבי אליך בריאות הצלחה אהבה הגשמה נחת שלווה אושר הנאה שלום סיפוק שהחלומות יתממשו וימתלא שק החלומות מחדש... שהשנה תהא מבורכת מקודמתה.. יפתי שתישארי צעירה לנצחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!!! מילה קטנה להלן בירן אני כל פעם מחדש מצדיעה לך את מרגשת אותי עם זה שאת זוכרת ולא שוכחת אף פעם! שנה טובה וגמר חתימה טובה אוהב אתכן

תודה מותק ...

(: באמת? מזל טוב!!!

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, מגיע לך! לא במקרה פגישתנו הראשונה התגלגלה כמו שהתגלגלה, אני חושבת שאת בנאדם מדהים שמשדר כל כך הרבה אנרגיות חיוביות לסובבים אותו. רק אושר לך ולמשפחתך שרון

מזל טוב יקירה

ולקראת השנה החדשה- שיגיעו רק בשורות טובות ומשמחות. שתגיע שנה מאושרת, שמחה, ומוצלחת.. , אביבה

מזל טוב למיכל

הרבה שנים טובות ומאושרות תמשיכי לעשות טוב לכולם

מזל טוב לך אשה יפה!

שנה מלאה באהבה, בהגשמת כל החלומות והמשאלות!

הלן אני אוהבת אותך!

המון מזל טוב!! אושר ועושר!!!

תודה רבה לכל המברכים... כייף גדול היה היום....

(: באמת? מזל טוב!!!

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם, מגיע לך! לא במקרה פגישתנו הראשונה התגלגלה כמו שהתגלגלה, אני חושבת שאת בנאדם מדהים שמשדר כל כך הרבה אנרגיות חיוביות לסובבים אותו. רק אושר לך ולמשפחתך שרון

מזל טוב מיכל!

הרבה אהבה וחיבוקים גדולים, למרות שעוד לא יצא לנו להיפגש, אנרגיות טובות וחום מהלב הם סוג אחר של פגישה... דרך אגב לאחי הצעיר מלאו אתמול 40!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר