עבודה..לאחת המפרשות המוסמכות תודה!

האם הם ימשיכו לעבוד איתי? קלף 1# מלכת המטבעות קלף 2# נזיר קלף 3# עשרה מטות רקע: גוף חדש שהתחלתי לייעץ לו...היה מפגש מורכב..

למיכל

את מפחדת שהם לא ימשיכו לעבוד איתך ולוקחת על עצמך יותר מידי כמו שניראה כעט הם בינתיים לא ימשיכו לעבוד איתך אבל אם הזמן תיראי מה קורה

צילה או מפרשת מוסמכת אחרת יכולה בבקשה גם לענות לי?

היי מיכל

לצערי התשובה כאן שלילית, גם מבחינה כלכלית כנראה לא קל להם..או שהם לא מוכנים בשלב זה להשקיע .. המון אור צילה

צילה תודה. מה ניתן לשאול כדי להבין מה דעתם עליי ?

מה את רוצה להבין מיכל?

תני מעט יותר רקע ואשמח לעזור לך לנסח שאלה צילה

רקע לצילה

ארגון שעשיתי להם סדנא, היה מורכב...בעיות שלא קשורות אליי, אבל אני לקחתי את אי הצלחת הסדנא קשה. ואני רוצה לדעת מה הם חושבים עליי בעקבות הסדנא? האם מאשימים אותי בכשלונה?

תודה יקירה! לא ישנתי אתמול בלילה בגלל זה...

הרגשתי שיש שם המון כעס ותוקפנות...שהופנתה למי שהזמין את הסדנא מהארגון שלהם...ופחדתי שזה קשור אליי...

שמחה לומר שלא!!! זה

לא בגללך... ליל מנוחה צילה

רקע לצילה

ארגון שעשיתי להם סדנא, היה מורכב...בעיות שלא קשורות אליי, אבל אני לקחתי את אי הצלחת הסדנא קשה. ואני רוצה לדעת מה הם חושבים עליי בעקבות הסדנא? האם מאשימים אותי בכשלונה?

מיכל את מעמיסה על

על עצמך יתר על המידה, מדוע את לוקחת על עצמך את הכישלון אם בכלל היה כזה? בואי נישאל מה דעתם עליך לאחר הסדנא? צילה

שאלתי כעצתך: מה דעתם עליי בעקבות הסדנא?

קלף 1# מלך הגביעים קלף 2# נער המטות קלף 3# שישה גביעים

את רואה

לא בך הבעיה, הם דווקא חושבים שאת קלילה ונעימה הבעיה היא אצלם משהו בהתנהלות שם לוקה בחסר, ואגב זה קרה כבר עוד לפני שהגעת לשם.. אל תישפטי עצמך לשווא. המון אור צילה

תודה יקירה! לא ישנתי אתמול בלילה בגלל זה...

הרגשתי שיש שם המון כעס ותוקפנות...שהופנתה למי שהזמין את הסדנא מהארגון שלהם...ופחדתי שזה קשור אליי...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר